Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
andsin täna ühele tüdrukule filmisoovituse Don Jon ning võib öelda, et hea soovituse andsin.
(
sellel lõpul oli isegi päris tabav mõte
)
PS. ta ei ole 14.
andsin täna ühele tüdrukule filmisoovituse Don Jon ning võib öelda, et hea soovituse andsin.
(
sellel lõpul oli isegi päris tabav mõte
)
PS. ta ei ole 14.
Comment