Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MartinGarcia
    Grinder
    • Nov 2009
    • 517

    #5581
    Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Parandan ennast - film, millel legit arv hindajaid
    Jah see võib küll olla :)

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #5582
      Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      kärsitu oled, siis ei soovita jah. tempo raugemine oli sisuline ja vajalik mu meelest...nagu eluski. ei leidnud siin miskit vastumeelset _ alates tekstist, muusikast, võrratutest kaadritest. 2013 eredaim.
      lauri meidla on sinuga nõus:
      "Selle aasta parim film, kui mitte kõige parem mis näinud. "
      " Uskumatu geniaalsus, ütleks, et tänapäevase inimmõtlemise piirimaile küündiv"


      proovin täna ära vaadata.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #5583
        Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

        lauri meidla on sinuga nõus:
        "Selle aasta parim film, kui mitte kõige parem mis näinud. "
        " Uskumatu geniaalsus, ütleks, et tänapäevase inimmõtlemise piirimaile küündiv"


        proovin täna ära vaadata.
        Kujutan juba ette kui palju Lauri postitus fb kino käivet tõstis...

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #5584
          Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

          Pole eriline filmifän, aga suutsin ära vaadata Runner Runneri, mis oli selline täielik lamp, 4/10 äkki. Teine film, mille eile vaatasin oli Rush ning olin meeldivalt üllatunud, tõsiselt hea film, 9/10 ehk isegi.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #5585
            Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

            Rush oli väga hea
            Fruitvale station oli normal


            Vaatasin just Down and Dangerous'i ära ja imo väga nice

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #5586
              Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              don jon

              Vaatasin ka alguse ära. Tundus selline over the top PUA stuff, kuid kui plot introst edasi keritud, siis imo täitsa omal kohal film. Arvata on, et kui inimene filmi mõtte enda elus juba lahendanud, siis nagu suurt pointi filmis ei näe, kuid...

              Ma ei ütleks, et filmi mõte just nii "kui sa just 14 vanuses ei ole" defineeritud on.

              Ja eriti tänapäeva kontekstis, kus peategelase probleemid on reaalsete meeste probleemi üsnagi hästi kajastav.

              nt. USAs üritati viia läbi uurimust porno vaatamise mõjule, kuid seda uurimust ei suudetud alustada - sest ei leitud mehi, kes ei oleks viimase poole aasta jooksul regulaarselt pornot vaadanud.
              Õigust räägid ehk mõninga kerimisega vaatasin filmi lõpuni. Mingi osa filmist oli lausa väga hea ja mingi osa jälle väga halb. tervikuna on IMDB 6,9/10 täitsa asjakohane hinnang.

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #5587
                Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Õigust räägid ehk mõninga kerimisega vaatasin filmi lõpuni. Mingi osa filmist oli lausa väga hea ja mingi osa jälle väga halb. tervikuna on IMDB 6,9/10 täitsa asjakohane hinnang.
                kui kerida võib siis on püha tõnu kiusamine ka päris hea film, nii umbes 6/10.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #5588
                  Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                  Soovitaks neile, kes seni ainult uusi filme vaadanud, ka vanemat kvaliteetkraami otsida/tarbida lisaks. Lihtsalt uskumatult häid asju on tehtud.

                  Viimane leid: Clerks 9/10
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • MartinGarcia
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 517

                    #5589
                    Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                    Lone Survivor : Üpris hea film, veidi rambolikkus tõmbas punkte alla. Üldjoontes 6-7/10st. Kindlasti mõnele meeldib vb rohkem

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #5590
                      Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                      Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                      Lone Survivor : Üpris hea film, veidi rambolikkus tõmbas punkte alla. Üldjoontes 6-7/10st. Kindlasti mõnele meeldib vb rohkem
                      Ei tea raisk.. See kuidas vennad kuule said, luid murdsid seal, RPG-idega/granaatidega suht lähedale laksu said ja mägedest alla lendasid põrgates vastu suuri kive. Ja ikka veel suutsid vabalt lahingus olla, mnja.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #5591
                        Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Ei tea raisk.. See kuidas vennad kuule said, luid murdsid seal, RPG-idega/granaatidega suht lähedale laksu said ja mägedest alla lendasid põrgates vastu suuri kive. Ja ikka veel suutsid vabalt lahingus olla, mnja.
                        Täis peaga taludki paremini igasugu põrkumist :D

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #5592
                          Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                          "The Hurt Locker" oli viimane hea Hollywoodi sõjafilm. Venelaste "9 rota" oli aga lausa väga hea.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #5593
                            Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                            Vaatasin Bad Grampa ära , paljud on seda maha teinud aga mulle meeldis küll krampida :D

                            Comment

                            • $Lauri$
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 479

                              #5594
                              Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                              12 years a slave

                              Ütleks, et 2013 top 3 film kindlasti.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #5595
                                Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                                Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                                12 years a slave

                                Ütleks, et 2013 top 3 film kindlasti.
                                http://www.imdb.com/title/tt2024544/?ref_=nv_sr_1
                                kus head kvaliteeti liigub?

                                Comment

                                Working...