Aprilli offtopic.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #121
    Re: Aprilli offtopic.

    see on USA, politsei ei taha black community viha enda peale tõmmata kuna siis see konflikt ainult eskaleeruks

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #122
      Re: Aprilli offtopic.

      Kunagi eskaleerus olukord selleni, et nüüd on alles alla 1% põliselanikest ja nüüd pole mune 12,6% rahvastikuga tegelemiseks, kellest enamus on nkn rahumeelsed?



      •• Kas Lindgreni kangelane Kalle Blomkvist jääks teie raamatute maailmas ellu?

      Mitte kauaks. Ta teeks püksid täis ja jookseks minema. Tõeline Stockholm, millega ma advokaadina kokku puutun, on karm koht. Aga Larssoni triloogia Lisbeth Salander võiks hakkama saada. Tema pole õrnake.


      Eks ma olen ise ka üks paras Kalle Blomkvist, aga kui korrakaitsja amet on omale valitud, siis tuleb seda tööd ka teha ja kord majja lüüa.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #123
        Re: Aprilli offtopic.

        «Tere päevast!» ütleb tumedanahaline rätsepaistmes mees poe ees. Tema jalge ees on tühi plastiktops. Ta on ainus põgenik, keda Sitsiilia linnas Augustas täna näen. Oleme teel turule.


        Tundub, et keemiasabad on vaikselt oma eesmärki täitma hakanud ning peavoolumeedia suhtes inimesed vastuvõtlikuks teinud, et sellist lapsejuttu ajavad. Masendav, mis soga need ajupestud pederillolod on õpetatud rääkima kaamera ees. Krt, lugegu Eesti lehti natuke rohkem, saavad ka teada, kuidas asjad tegelikult on ja mis meeleolud valitsevad. Neeger teeb sul tööd, hahahahaaa. Ma helsingis ehitusel ükskord nägin, kuidas üks tegi suitsu ja jõi ainult kohvi. Peale tööd pani autosid põlema ja vägistas valgete meeste tütreid.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #124
          Re: Aprilli offtopic.

          Kui eestlaste elu oli sõja või okupatsiooni ajal ohus, võeti meie pagulasi arenenud riikides lahkesti vastu. Juba kümme aastat oleme saanud mujale parema palga peale või soojema päikese alla kolida. Ka need võetakse vastu, kes pole kõrgelt haritud spetsialistid. Ent meie tahame ainult tippspetsialiste.


          Ma alguses mõtlesin, et kas ainult üks itaallane saadigi kaamera ette, aga guugeldades selgus, et see pagulaste teema on reporteril juba pikemalt hinge peal. See üks tüüp ütles ka esimese asjana, et me peaksime nüüdsest peale põgenike nende kodumaal aitama, enne kui nad lahkuvad ja suur osa tema jutust jäetakse üldse tõlkimata.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #125
            Re: Aprilli offtopic.

            Äärmustega on mõttetu vaielda, hea on seda endale vahepeal meelde tuletada.

            Naljakas kuidas vaskapoolsed üritavad alati eriti fancylt ära panna ja pingutavad satiiri rebida. Sorry maan, aga kui ikka ei oska nalja teha, siis vägisi punnitades teeb ainult püksid pruuniks.

            Numpsikud olete femikotkas1000 ja sefiirike
            XOXO

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #126
              Re: Aprilli offtopic.

              Mis määret te suuskadele soovitate et mäkki minna? no üldse ei libise praegu

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #127
                Re: Aprilli offtopic.

                proovi tavotti

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #128
                  Re: Aprilli offtopic.

                  Ma biidin nl2 6maxi kuskil 35-40bb/100, kui ma 6-8 tablen. Samas kaotan kuskil -10 bb/100 äkki? kui ma 24 tablen. Ma olen seega balansseeritud. Täiega. Sest olgem ausad- balanss on oluline faktor. Sama oluline nagu ka optimaalne mäng. Ja kui ma olen optimaalsele lähemal 6-tabledes, kui 24-tabledes, siis järelikult ma ka biidin 6-tabledes paremini ja seega jällegi balannss.
                  Last edited by Vandalar; 29.04.15, 16:47.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #129
                    Re: Aprilli offtopic.

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Ma biidin nl2 6maxi kuskil 35-40bb/100, kui ma 6-8 tablen. Samas kaotan kuskil -10 bb/100 äkki? kui ma 24 tablen. Ma olen seega balansseeritud. Täiega. Sest olgem ausad- balanss on oluline faktor. Sama oluline nagu ka optimaalne mäng. Ja kui ma olen optimaalsele lähemal 6-tabledes, kui 24-tabledes, siis järelikult ma ka biidin 6-tabledes paremini ja seega jällegi balannss.
                    Villand ei saa juba NL2 st eriti kui sel 6 aaastat istunud?

                    Comment

                    • Herbert Sammal
                      Jube Noob
                      • Jul 2013
                      • 165

                      #130
                      Re: Aprilli offtopic.

                      Kas Winamaxis saab mängida Ubuntu OS-iga?

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #131
                        Re: Aprilli offtopic.

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Villand ei saa juba NL2 st eriti kui sel 6 aaastat istunud?
                        Praegune nl2 on nii tough, et pead vähemalt Ivey olema, et biitida. Ma nt. sain täna set vs set regi käest pähe ja ei tea, kas biidin enam.
                        Saatsin riigikogule ettepaneku ka, et nad banniksid starsi ära.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #132
                          Re: Aprilli offtopic.

                          delfi.ee

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #133
                            Re: Aprilli offtopic.

                            timz on vist Eesti eliit, nagu ma aru saan. Pööblist peajagu kõrgemal.
                            Last edited by Vandalar; 29.04.15, 19:01.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #134
                              Re: Aprilli offtopic.

                              Selleks ei pea olema eliit aru saamaks, et viimase paari kuu PP foorumi content on kõik üks suur level ja tegelikult pole siia foorumisse enam sihtotstarbelist infot tulemas.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #135
                                Re: Aprilli offtopic.

                                See on kõik sellepärast, et mingid võhikutest poliitikud teevad mida hing ihaldab ainult. Pokker peaks olema kõigile vabalt saadaval interneti vahendusel, aga isegi Euroopa Liidu "vabas majandusruumis" on iga kuradi riik praktiliselt küüned enda poole ja ajavad mingeid litsentse taga. Mõnus vabadus ikka. Ainult kustakse pähe iga kuradi nurga alt.

                                Comment

                                Working...