Re: Aprilli offtopic.
see on USA, politsei ei taha black community viha enda peale tõmmata kuna siis see konflikt ainult eskaleeruks
see on USA, politsei ei taha black community viha enda peale tõmmata kuna siis see konflikt ainult eskaleeruks
Comment