Aprilli offtopic.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #106
    Re: Aprilli offtopic.

    Ühe üle 15 aasta Rootsis elava inimese kommentaar selle okse kohta: Kuna elan Rootsis ja arvan end hästi kursis olevat nii pea- kui ka kõrvalvoolumeediaga ning üldiste meeleoludega riigis, pean ütlema, et selliseid tendentslikke ja demagoogilisi arvamusi leidub tonnideviisi ka Rootsi oma igasugustes meediates, eriti sotsiaalmeediates. Tegemist ei ole informatsiooniga, vaid arvamusega ehk ennekõike eelarvamusega, mis siis suvaliste poolfaktide ja kuulujuttude üldistamise ja kontekstist väljarebimise abil "tõeks" kokku kirjutatakse. Sellise - vabandage väga - pasalademe ees tunneb inimene, kes valetada ei taha, end täiesti jõuetuna. Kui ma tahaksin kõik selles arvamusloos esitatud valed ja pooltõed ja üksikjuhtumid, mis on pahatahtlikult keeratud üht rühma - mis ei ole mingil juhul homogeenne - demoniseerima, siis ei jätku mul esimese pauguga selleks üldse mitte jõudu ega aega, vaid teades, kuidas see pahatahtlik kirjutis Eestis kõlapinda leiab, valdab mind hetkel lihtsalt täielik masendus.....

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #107
      Re: Aprilli offtopic.

      See on täpselt samamoodi arvamus nagu on sellel kes kirjutas originaalartikli kui ka nendel kes rootsis seda "demagoogiat" levitavad.

      Arvamus on nagu perseauk, igaühel on üks

      Mis puutub eesti feminazidesse Kotkas, siis tihti on nad oma arutelus nii sügavas vees, et jalad põhja ei ulatu.

      e: tegelikult on väga palju kinni inimeste eelarvamuses, kui kohalik vägistab või tapab, siis see ei ärrita nii palju kui immigrandi poolt tehtud kuritegu. human nature
      Last edited by Maxi; 28.04.15, 11:16.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #108
        Re: Aprilli offtopic.

        väärtushinnangud on paljudel jäänud nõukogudeaega ja see on arusaadav, kui näiteks Arnold Rüütel veidi segaduses on. "sinise äratuse" noored üritavad väärtushinnangutega veel kaugemale ajas tagasi rännata - keskaega. põnev seiklus.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #109
          Re: Aprilli offtopic.

          Avalik väärtushinnang ja hukkamõist on läbilõige ühiskonnast, LGBT, feministid näiteks lükkavad ühes suunas ja konservatiivid, natsid jne. teises. Öelda, et ühed on sitemad kui teised on lühinägelik isegi minu jaoks kuigi ma üleliia tolerantne ei ole.

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #110
            Re: Aprilli offtopic.

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            Avalik väärtushinnang ja hukkamõist on läbilõige ühiskonnast, LGBT, feministid näiteks lükkavad ühes suunas ja konservatiivid, natsid jne. teises. Öelda, et ühed on sitemad kui teised on lühinägelik isegi minu jaoks kuigi ma üleliia tolerantne ei ole.
            Ütlesid praegu, et homod on sama kurjad ja ohtlikud kui natsid ?

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #111
              Re: Aprilli offtopic.

              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
              Ütlesid praegu, et homod on sama kurjad ja ohtlikud kui natsid ?
              Kui kõik inimesed oleks kas a) homod, b) natsid oleks tulemus suhteliselt sarnane, maailmarahu.

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #112
                Re: Aprilli offtopic.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #113
                  Re: Aprilli offtopic.

                  Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                  Avalik väärtushinnang ja hukkamõist on läbilõige ühiskonnast, LGBT, feministid näiteks lükkavad ühes suunas ja konservatiivid, natsid jne. teises. Öelda, et ühed on sitemad kui teised on lühinägelik isegi minu jaoks kuigi ma üleliia tolerantne ei ole.
                  Tuleb välja, et sa eksid jällegi.

                  Hodson and Busseri (2012) found in a correlational study that lower intelligence in childhood is predictive of greater racism in adulthood, with this effect being mediated (partially explained) through conservative ideology. They also found poor abstract reasoning skills were related to homophobic attitudes which was mediated through authoritarianism and low levels of intergroup contact.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #114
                    Re: Aprilli offtopic.



                    Selle artikliga on rahvusringhäälingule ikka korralikult ära pandud. Huvitav, mitu % on Stockholmis valgeid kerjuseid?



                    See, et Rumeenia ja Bulgaaria kõige lõpus ja siis järgnevad neile Balti riigid, Poola ning Ungari on mulle juba pähe kulunud.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #115
                      Re: Aprilli offtopic.

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Ei tea, kuidas selliste kirjatükkide autorid elu näiteks Süürias ette kujutavad? Et mees töötab päeval kirurgina ja õhtul läheb sõpradega grupivägistama? Või raamatupidaja paneb töölt koju tulles paar autot põlema? Või muutuvad nad retsideks alles peale sõja eest euroopasse põgenemist? Ma olen oma elu jooksul päris palju igasuguseid debiile kohanud ja kõik on olnud valgenahalised eestlased/venelased.
                      Seda, et igasugune kriminaalne element "põgenemisel" keskmisest aktiivsem on ja nad ei muutu eriti kergelt ka järgnevate põlvkondade jooksul peaksid eestlased ju ometi teadma loetud päevad enne Suure Isamaasõja võidu 70. aastapäeva?

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #116
                        Re: Aprilli offtopic.

                        Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Vastasin sinu küsimusele samaväärselt lihtsalt
                        Last edited by Maxi; 28.04.15, 16:03.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #117
                          Re: Aprilli offtopic.

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Tuleb välja, et sa eksid jällegi.

                          Hodson and Busseri (2012) found in a correlational study that lower intelligence in childhood is predictive of greater racism in adulthood, with this effect being mediated (partially explained) through conservative ideology. They also found poor abstract reasoning skills were related to homophobic attitudes which was mediated through authoritarianism and low levels of intergroup contact.

                          https://www.psychologytoday.com/blog...o-hand-in-hand
                          Kui sa oleks viitsinud rohkem googeldada siis oleks ka leidnud artikleid kus selle uurimuse tulemustes ja läbiviimises palju puudujääke välja tuuakse.
                          Aga usun et lolle on mõlemal pool, seda millest aru ei saada ikka vihatakse/kardetakse.

                          Ühesõnaga väga teemast välja on see diskussioon läinud, las svenssonid teevad mis tahavad
                          Last edited by Maxi; 28.04.15, 16:02.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #118
                            Re: Aprilli offtopic.

                            Kuidas saab teemaväline jutt teemast välja minna?

                            Esmaspäeva õhtul puhkes USA Marylandi osariigis Baltimore 'is kaos ja vägivald, kui toimusid meeleavaldajate ja politsei kokkupõrked mustanahalise Freddie Gray surma tõttu politseiautos saadud surmava vigastuse tõttu.



                            Tundub, et tüüp teeb kohe õnnest püksid täis ja siis saab kohe paberit kasutama hakata.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #119
                              Re: Aprilli offtopic.

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Kuidas saab teemaväline jutt teemast välja minna?

                              Esmaspäeva õhtul puhkes USA Marylandi osariigis Baltimore 'is kaos ja vägivald, kui toimusid meeleavaldajate ja politsei kokkupõrked mustanahalise Freddie Gray surma tõttu politseiautos saadud surmava vigastuse tõttu.



                              Tundub, et tüüp teeb kohe õnnest püksid täis ja siis saab kohe paberit kasutama hakata.
                              African-american "culture" kus ülistatakse pätte ja gängstereid, lisaks veel karja moment. Same shit, different package, pm nagu meil pronksiöö teema.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #120
                                Re: Aprilli offtopic.

                                Ma isegi mõtlesin Pronksiöö peale ja värskendasin ka wikipedia abil mälu ja imo tegid venelased palju vähem möllu ja politseinikud olid kordades aktiivsemad.

                                Artiklist:

                                Baltimore'i politsei esindaja kolonel Darryl D. DeSousa teatel vahistati üle paari tosina inimese.

                                Wtf, pea peale on nad seal kukkunud või?!? Meil käis nelja päeva jooksul kinnipidamiskambritest läbi ligi tuhat inimest. Vahi alla võeti 50 inimest ja prokuratuur alustas 29 kriminaalasja ning kahtlustas 300 isikut. Põhimõtteliselt USA politsei lihtsalt kardab.

                                Comment

                                Working...