Aprilli offtopic.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Junken
    Lendur Sass
    • Sep 2011
    • 1039

    #91
    Re: Aprilli offtopic.

    Algselt postitas donkihott Vaata postitust
    tulin londonist kunagi pombadrjeeriga, päris mõnus oli. aga see ei puutu massinasse. tra see mosse on äge. kui ta on see mis paistab.. naeraks aint sellele ameerika filminäitlejale näkku. visa laku panni, pane kojamehed tööle, lähme teeme võrumõisas paar tiiru.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #92
      Re: Aprilli offtopic.

      kena aga võiks ikkagi akvaarium olla imo.

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #93
        Re: Aprilli offtopic.

        seda annab lihtsalt organiseerida

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #94
          Re: Aprilli offtopic.

          Valetan, kui ütlen, et olen immigrantide suhtes ükskõikne. Tegelikult palun oma ateistlikul moel jumalat ja loodan südamest, et Eesti ei pea kunagi silmitsi seisma moslemiriikidest sisserännanute põhjustatud probleemidega, mis just praegu Euroopas eriti aktuaalsed on, kirjutab varem Rootsis, kuid praegu Eestis elav Postimehe lugeja Marit Hermann.


          Huvitav, kas Madison kirjutab varjunime all või? Mina olen aru saanud, et Rootsis on tegelikult kõik kõige paremas korras ja ükski normaalne inimene sellist teksti ju ei toodaks.

          Comment

          • Rens-
            Jube Noob
            • May 2014
            • 112

            #95
            Re: Aprilli offtopic.

            Keegi nuts rakeback diile + freerolle + rake race tahab erinevates iizi tubades, võib PMida!

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #96
              Re: Aprilli offtopic.

              Ei tea, kuidas selliste kirjatükkide autorid elu näiteks Süürias ette kujutavad? Et mees töötab päeval kirurgina ja õhtul läheb sõpradega grupivägistama? Või raamatupidaja paneb töölt koju tulles paar autot põlema? Või muutuvad nad retsideks alles peale sõja eest euroopasse põgenemist? Ma olen oma elu jooksul päris palju igasuguseid debiile kohanud ja kõik on olnud valgenahalised eestlased/venelased.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #97
                Re: Aprilli offtopic.

                Algselt postitas Rens- Vaata postitust
                Keegi nuts rakeback diile + freerolle + rake race tahab erinevates iizi tubades, võib PMida!
                Kõik ilus aga minevik näidanud, et head nahka ei tule neist underground so called easy tubadest.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #98
                  Re: Aprilli offtopic.

                  Algselt postitas Rens- Vaata postitust
                  Keegi nuts rakeback diile + freerolle + rake race tahab erinevates iizi tubades, võib PMida!
                  Ütle avalikult mis traffic seal on parem? 200-300 tipptunil?

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #99
                    Re: Aprilli offtopic.

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Kõik ilus aga minevik näidanud, et head nahka ei tule neist underground so called easy tubadest.
                    Tsiteerides klassikuid siis "peldik jääb peldikuks"

                    Comment

                    • Rens-
                      Jube Noob
                      • May 2014
                      • 112

                      #100
                      Re: Aprilli offtopic.

                      No Starsi trafficut pole ilmselgelt kusagil mujal, aga tean et siin nii mõnigi mängib Party's, Trio's jne. - on võimalus rakeback saada.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #101
                        Re: Aprilli offtopic.

                        Aga mulle andis triobet tasuta 5 euri :O

                        Comment

                        • Rens-
                          Jube Noob
                          • May 2014
                          • 112

                          #102
                          Re: Aprilli offtopic.

                          Enjoy!

                          EDIT: Saad mäkist peaaegu eine ju

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #103
                            Re: Aprilli offtopic.

                            Algselt postitas Rens- Vaata postitust
                            Enjoy!

                            EDIT: Saad mäkist peaaegu eine ju

                            Normaaalne pidu , elame laialt

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #104
                              Re: Aprilli offtopic.

                              Kuidas Partysse rakebacki saab?

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #105
                                Re: Aprilli offtopic.

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                http://arvamus.postimees.ee/3170975/...-rootsi-naitel

                                Huvitav, kas Madison kirjutab varjunime all või? Mina olen aru saanud, et Rootsis on tegelikult kõik kõige paremas korras ja ükski normaalne inimene sellist teksti ju ei toodaks.
                                Tegelt ei ole Rootsis kõik ideaalne, kes vähegi käinud Stockholmi sadamast kaugemale teab. Pigem elan Tallinnas kui Stockholmis ausalt öeldes.

                                Comment

                                Working...