BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • QKulgur
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 484

    #121
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Algselt postitas BuildUp
    Rallit igapäev vast ikka ei tee. :D
    teeb äkki ikka kyll rallit? ;D



    seda autot ärge jumala eest ostke, sõbra auto oli ja sai veel seda ise müümas käidud.
    kõik oli pe**es mis olla saab 31k-ga sai veel maha müüdud. Parandatud asju on aga looma tast ei saa. Ja pealegi ükski S/2/4/6 pole autom kastiga mingi ess.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #122
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

      Irw, kunagi ei või teada, mis autoga tegu ;D

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #123
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

        Selline küsimus siis, et kui te siin poolemilliseid autosi jne ostate.. Kus te raha hoiate seni kuni kogute?
        Tahaks ise ka koguda millegi suurema jaoks.
        Kas BRil hoidmine on kindlam kui pangas või on sellejaoks veelparemaid lahendusi?

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #124
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

          Algselt postitas Dogers
          Selline küsimus siis, et kui te siin poolemilliseid autosi jne ostate.. Kus te raha hoiate seni kuni kogute?
          Tahaks ise ka koguda millegi suurema jaoks.
          Kas BRil hoidmine on kindlam kui pangas või on sellejaoks veelparemaid lahendusi?
          Ma arvan kui oled võitev mängija siis pole eriti vahet kas BRM-il või pangas hoida kuna distsipliin on olemas ja pole ohtu,et võid selle raha kaotada

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #125
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

            Algselt postitas Dogers
            Selline küsimus siis, et kui te siin poolemilliseid autosi jne ostate.. Kus te raha hoiate seni kuni kogute?
            Tahaks ise ka koguda millegi suurema jaoks.
            Kas BRil hoidmine on kindlam kui pangas või on sellejaoks veelparemaid lahendusi?
            4-5% intressiga reservhoius?

            Nordea has been present in Estonia for 30 years. Since 2017 teams working in Estonia are providing front and back office services to our Nordic customers and Business Areas and keep bank safe and trusted with variety of financial crime prevention functions.


            vms....

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #126
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

              microballin in control:


              98 aasta, 2.4 bensiin, rootsist toodud, 65 000.-
              pildi peal talveveljed, suveveljed juba alla keeratud, mis vähe kobedamad

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #127
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                Päris hea hinnaga saadud. :) Audi normaalne.

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #128
                  Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                  Huvitav, miks pokkerimängijatele furgoonid meeldivad? Väike kaheistmeline sportauto oleks ju palju lõbusam. Tegelt ma ise pole mingi ütleja, mul hoopis mikrobuss. :D

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #129
                    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                    Algselt postitas LuuK
                    Huvitav, miks pokkerimängijatele furgoonid meeldivad? Väike kaheistmeline sportauto oleks ju palju lõbusam. Tegelt ma ise pole mingi ütleja, mul hoopis mikrobuss. :D
                    no väikest sportautot ei saa täis tankida ja saaremaale minna hea rahvaga
                    ja sportauto omamiseks peab baller ka olema

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #130
                      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                      Algselt postitas BuildUp
                      Ma olen aru saanud, et isegi rikkurid liisivad autosid enamjaolt. Point selles, et mõne aja pärast mõne vägevama vastu välja vahetada ning mitte oma pead vaevata müümise ja muude tülikate asjadega. Viid liisingusse tagasi ja võtad uue.
                      Yep see on täiesti standard.Üks mu sugulane suht baller ja ta ütles,et nii tehaksegi.Keegi ei osta kunagi neid sicke püsse välja.Va kui mingi kollektsionäär ei ole.Enamjaolt vahetatakse peale kuud kahte välja sama liisingu põhimõte alusel.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #131
                        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                        Algselt postitas Codecci
                        no väikest sportautot ei saa täis tankida ja saaremaale minna hea rahvaga
                        ja sportauto omamiseks peab baller ka olema
                        what about this: http://www.km77.com/00/skoda/octavia...09/gra/001.asp (pildil klikkides läheb järgmise juurde edasi)

                        täpsem info: http://new.skoda-auto.com/COM/about/..._RS_Scout.aspx

                        Complying with the EU 5 standard, the engines fitted to the Octavia RS include a 2.0 TSI/147 kW petrol unit with a consumption of 7.5 l/100 km and reduced CO2 emissions (175 g /km) and a 2.0 TDI CR/125 kW diesel engine (5.7l/100 km and 150 g/km, respectively). Both engines come exclusively with a six-speed manual twin-clutch DSG transmission.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #132
                          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                          suur auto on igatepidi mugavam kui väike imo. mul on v70, enam väiksemaga ei oskaks eriti olla

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #133
                            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                            mai bmw.










                            tagasohoidlik pere auto

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #134
                              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                              Ja Leits sinna su need miljonid läinud ongi ;D

                              Norm auto, endal oleks selline, siis jääks rahule.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #135
                                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                                Mulle ei meeldi too keretüüp :(

                                Comment

                                Working...