Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)
teeb äkki ikka kyll rallit? ;D

seda autot ärge jumala eest ostke, sõbra auto oli ja sai veel seda ise müümas käidud.
kõik oli pe**es mis olla saab 31k-ga sai veel maha müüdud. Parandatud asju on aga looma tast ei saa. Ja pealegi ükski S/2/4/6 pole autom kastiga mingi ess.
Algselt postitas BuildUp

seda autot ärge jumala eest ostke, sõbra auto oli ja sai veel seda ise müümas käidud.
kõik oli pe**es mis olla saab 31k-ga sai veel maha müüdud. Parandatud asju on aga looma tast ei saa. Ja pealegi ükski S/2/4/6 pole autom kastiga mingi ess.





Comment