BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #196
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)



    maksab $300 000 ja näitab ainult, kas on öö või päev

    Comment

    • imthcplant
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #197
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

      Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust


      maksab $300 000 ja näitab ainult, kas on öö või päev
      Tegelt ??? Eriti kasulik ost siis oleks ju :P:D

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #198
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

        mingi vampiirifännide värk?

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #199
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust


          maksab $300 000 ja näitab ainult, kas on öö või päev
          kui sellise kella jõuad osta siis on vist sügavalt pohhui mis kell on. rongi/bussi/lennukiaegu ei pea ju jälgima, sest olemas on limusiinid ja eralennukid jms.

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #200
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

            praktiline kell indeed...

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #201
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

              Me (nl25 grinderid) armastame Opelit!






              2.0 110kw... linnapeal väga jalgu ei jää ja ülalpidamise kulud olematud :D
              Last edited by k2snakalle; 27.06.10, 00:47.

              Comment

              • 0ttt
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 444

                #202
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                Poleks uskunud, et ma seda ütlen aga kenad Opelid

                Comment

                Working...