BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #76
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Algselt postitas Imric
    MB G klass, Jeep ja veel mõned Ameerika autod lisaks obv.

    Kahjuks peegeldab Davy postitus üldsuse suhtumist, nkn keegi ei usu, et sa ostsid auto auto enda pärast ;D
    Ostaks auto pigem lihtsalt auto pärast. ;D

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #77
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

      Algselt postitas BuildUp
      Ostaks auto pigem lihtsalt auto pärast. ;D
      Jah, kui pappi pole suurt auto alla matta, siis ostaks lihtsalt auto pärast, aga kui pappi hakkab kogunema või tuleb iga kuu uksest koguaeg, siis juba ihaldaks midagi paremat ;D

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #78
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

        Aga mehed aidaks mul otsus langetada. Olen veidi dilemma ees, kas:

        A) http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

        B) http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

        c) MÕNI MUU CA 40K MAKSEV NORMAALNE PILL

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #79
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

          Algselt postitas BuildUp
          Aga mehed aidaks mul otsus langetada. Olen veidi dilemma ees, kas:

          A) http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

          B) http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

          c) MÕNI MUU CA 40K MAKSEV NORMAALNE PILL
          Bemmil ju lausa nahksisu ja puha! Siin pole küsimustki minu jaoks ;D

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #80
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

            Algselt postitas BuildUp
            Aga mehed aidaks mul otsus langetada. Olen veidi dilemma ees, kas:

            A) http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

            B) http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

            c) MÕNI MUU CA 40K MAKSEV NORMAALNE PILL
            Kle, õige autopoe oled leidnud, lihtsalt masin vale ;D

            http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

            Muidu neist kahest on bemm ilusam, ainult see jutt kuulutuse juures ei tekita just kindlustunnet.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #81
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

              Algselt postitas BuildUp
              Aga mehed aidaks mul otsus langetada. Olen veidi dilemma ees, kas:

              A) http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

              B) http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

              c) MÕNI MUU CA 40K MAKSEV NORMAALNE PILL
              konkreetselt 40k summa on nii rõve, et 60k hakkaks juba lubama, et korralik auto osta. Grindi veel 1 kuu ja saad midagi asjalikku

              Häda pärast ostaks sellise http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

              edit: näe 50k saab juba sellise http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

              http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #82
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                Algselt postitas Imric
                Kle, õige autopoe oled leidnud, lihtsalt masin vale ;D

                http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

                Muidu neist kahest on bemm ilusam, ainult see jutt kuulutuse juures ei tekita just kindlustunnet.
                ROFL. You are kidding with that escort? ;D ;D ;D

                Ma ei tea see bemm. :-\ Esiots mulle absull ei istu, aga muidu võimsust on ja seest on ka solid.

                Samas Audi on standard. Kindel laks, et üldjuhul ei hakka virisema. Tegu veel sedaaniga ka.

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #83
                  Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                  Algselt postitas TIGRANO
                  konkreetselt 40k summa on nii rõve, et 60k hakkaks juba lubama, et korralik auto osta. Grindi veel 1 kuu ja saad midagi asjalikku

                  Häda pärast ostaks sellise http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

                  edit: näe 50k saab juba sellise http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html
                  Tra ma ei tea miks, aga ma ei usalda millegi pärast neid odavaid ning suuri A8sid. Nagu mingi alateadlik hirm sees nendega, et tekib mingi probleem ning siis vaja veel sama palju või rohkemgi peale plekkida remondiks. Nii kui nii on kavas ainult 2-3 kuuks see auto osta ning sügisel vahetada obv mingise taolise vastu - http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html . See on küll damn hot ja läheb edasi ka päris kenasti. :)

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #84
                    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                    Absoluutselt ei tee nalja. Võimsuse vahe kompenseerib väike kaal ja varuosade hindadest pole vist mõtet rääkidagi.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #85
                      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                      Algselt postitas BuildUp
                      Tra ma ei tea miks, aga ma ei usalda millegi pärast neid odavaid ning suuri A8sid. Nagu mingi alateadlik hirm sees nendega, et tekib mingi probleem ning siis vaja veel sama palju või rohkemgi peale plekkida remondiks. Nii kui nii on kavas ainult 2-3 kuuks see auto osta ning sügisel vahetada obv mingise taolise vastu - http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html . See on küll damn hot ja läheb edasi ka päris kenasti. :)
                      Irw, ostad auto 2-3 kuuks, naljamees ikka küll ;D Mis sa mõtled, et keegi ostab ka Su vanat saani või ;D

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #86
                        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                        Algselt postitas TIGRANO
                        Irw, ostad auto 2-3 kuuks, naljamees ikka küll ;D Mis sa mõtled, et keegi ostab ka Su vanat saani või ;D
                        Ma arvan, et 30k veel lähevad mõlemad, nii bemm kui see a6, aga sellest a8 enam juba nii kergelt lahti ei saa.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #87
                          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                          Algselt postitas BuildUp
                          Ma arvan, et 30k veel lähevad mõlemad, nii bemm kui see a6, aga sellest a8 enam juba nii kergelt lahti ei saa.
                          Praegu surutise ajal ei osta keegi enam ühtegi autot ei vanat ega uut ;D

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #88
                            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Praegu surutise ajal ei osta keegi enam ühtegi autot ei vanat ega uut ;D
                            Küll ma ikka mõnele uuele nl10 mehele maha müün. Lol. ;D

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #89
                              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                              Algselt postitas BuildUp
                              Küll ma ikka mõnele uuele nl10 mehele maha müün. Lol. ;D
                              usu mind, ei müü.
                              mul on tuttavaid, kes on autode müügiga kümneid aastaid tegelenud, kel on autoplatsid praegu autosid täis.
                              ega ma nalja ei teinud, kui ütlesin, et praegu viikase siit treiladega autosid saksa tagasi müüki.
                              osta auto pikemaks ajaks.

                              Comment

                              • Davy
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1341

                                #90
                                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                                Algselt postitas Imric
                                MB G klass, Jeep ja veel mõned Ameerika autod lisaks obv.

                                Kahjuks peegeldab Davy postitus üldsuse suhtumist, nkn keegi ei usu, et sa ostsid auto auto enda pärast ;D
                                Wuut? Does not compute....

                                Kui räägid minu arvamusest Krazyie valikust, siis eksid rängalt. Buildupi postitatud imeliste kroonvelgedega jaguar(?) on see liiga uhkeldav minuarust. Ok pealevaadata on küll ilus, aga sellega reaalselt Eestis liikuda oleks vist sama tunne nagu elaval mannekeenil Viru keskuse vaateaknal.

                                Comment

                                Working...