Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)
Tigrano autod on ikka natuke unreal, kui Tal plaanis 40k auto osta.
60k'ga 220 kilowatist looma annab pigem soovitada ostjale, kes vaatas vb mingeid 120k eest rahulike liikureid.
Esimese auto võix ikka natuke rahulikuma osta nii ohutuse kui ka lihtsalt selle pärast, et Ta hiljem rahapuuduse tõttu garaazhis ei seisaks ja bensu hinna tõttu sõidud tegemata ei jääks.
Ning see Escort võib isegi selle Audi tolmupilve sisse jätta vabalt, kuid IMO autos võix ikka natuke ruumi ka olla, väike auto on suht jube. Mul 2 hästi suurt kasvu sõpra ka, mina neid küll kuhugi Escorti ära ei mahutaks :D
Tigrano autod on ikka natuke unreal, kui Tal plaanis 40k auto osta.
60k'ga 220 kilowatist looma annab pigem soovitada ostjale, kes vaatas vb mingeid 120k eest rahulike liikureid.
Esimese auto võix ikka natuke rahulikuma osta nii ohutuse kui ka lihtsalt selle pärast, et Ta hiljem rahapuuduse tõttu garaazhis ei seisaks ja bensu hinna tõttu sõidud tegemata ei jääks.
Ning see Escort võib isegi selle Audi tolmupilve sisse jätta vabalt, kuid IMO autos võix ikka natuke ruumi ka olla, väike auto on suht jube. Mul 2 hästi suurt kasvu sõpra ka, mina neid küll kuhugi Escorti ära ei mahutaks :D

, et mille eest Sa 20k tagant hoolduses maksma pead.
Comment