BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #91
    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

    Tigrano autod on ikka natuke unreal, kui Tal plaanis 40k auto osta.

    60k'ga 220 kilowatist looma annab pigem soovitada ostjale, kes vaatas vb mingeid 120k eest rahulike liikureid.

    Esimese auto võix ikka natuke rahulikuma osta nii ohutuse kui ka lihtsalt selle pärast, et Ta hiljem rahapuuduse tõttu garaazhis ei seisaks ja bensu hinna tõttu sõidud tegemata ei jääks.

    Ning see Escort võib isegi selle Audi tolmupilve sisse jätta vabalt, kuid IMO autos võix ikka natuke ruumi ka olla, väike auto on suht jube. Mul 2 hästi suurt kasvu sõpra ka, mina neid küll kuhugi Escorti ära ei mahutaks :D

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #92
      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

      Algselt postitas RudiTurbo
      Tigrano autod on ikka natuke unreal, kui Tal plaanis 40k auto osta.

      60k'ga 220 kilowatist looma annab pigem soovitada ostjale, kes vaatas vb mingeid 120k eest rahulike liikureid.

      Esimese auto võix ikka natuke rahulikuma osta nii ohutuse kui ka lihtsalt selle pärast, et Ta hiljem rahapuuduse tõttu garaazhis ei seisaks ja bensu hinna tõttu sõidud tegemata ei jääks.

      Ning see Escort võib isegi selle Audi tolmupilve sisse jätta vabalt, kuid IMO autos võix ikka natuke ruumi ka olla, väike auto on suht jube. Mul 2 hästi suurt kasvu sõpra ka, mina neid küll kuhugi Escorti ära ei mahutaks :D
      No unreal ei ole midagi, kui mees mängib nl100, siis mulle ei mahu lihtsalt pähe, miks peaks ostma mingi vahepealse käiki, mida 2-3 kuu pärast müüa, kui saab kehvema a8, mis on ilus kandiline :P (kuigi olen mersu vänn), 4wd ülimugav, võimas ja kulud pole ka mingid nii suured, isegi pensa kulud pole 4,2 liitriselt suured, kui just gaas põhjas ei sõida koguaeg. Vinge lux auto, millega rahulikult sõita paar aastat. Igasugused uhiuued väikesed käkk autod, sidrunid, hondad, mazdad jne on saast vana luxauto kõrval.

      Hea näide sõbra puhul, kellel on uuem seat leon turbo diisel ja ostis nüüd vana a8 hea hinnaga kõrvale, nüüd seat seisab, sest autol ja autol on suur vahe. Üks on pisike junn, missiis et uus jne, aga teine on vana lux auto, millega on ülimugav sõita.

      Eriti veel preagusel raskel ajal, mis läheb veel hullemaks, kus saab juba 2006 aasta kalleid autosi alla 200k, siis ma ei näe enam pointi vanat käulat osta, mis läheb hiljem romula teed või saad 10k.

      Ise olen ka õnnelik, et ei ostnud talvel ühte vanat mersut, sest nüüd saab selle rahaeest juba uuema. Nüüd veel sõbra sõber läks aasta tagasi usasse, kes oksjonitelt autosi kokku ostab ja hinnad on tõesti unreal ;D

      Ja fordi palun ära hakka a8 kiirenudsega võrdlema, sest vana a8 4.2 liitrine on tõesti püss ja ei ole vahet kas ta kiirendaks veel paremini või tõesti mõni väike käula olgu selleks ford, seat, opel teeks ära, sest autol on tõsiselt hea minek ja sellest piisab. Võibolla jah esimesed meetrid suudab mõni väikeauto võistelda, aga 100km/h pealt kaovad kõik täpiks taha.

      Minu soovitus BulidUpile sõida taksoga ja kogu üks kuu veel nl100s

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #93
        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

        Algselt postitas TIGRANO

        Üks on pisike junn, missiis et uus jne, aga teine on vana lux auto, millega on ülimugav sõita.
        qft

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #94
          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

          Escordi võrdlus oli obv selle esimese Audiga, mis Ta Bemmiga seal võrdles :P
          A8'le obv ei saa vastu :)

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #95
            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

            Algselt postitas TIGRANO
            Ja fordi palun ära hakka a8 kiirenudsega võrdlema, sest vana a8 4.2 liitrine on tõesti püss ja ei ole vahet kas ta kiirendaks veel paremini või tõesti mõni väike käula olgu selleks ford, seat, opel teeks ära, sest autol on tõsiselt hea minek ja sellest piisab. Võibolla jah esimesed meetrid suudab mõni väikeauto võistelda, aga 100km/h pealt kaovad kõik täpiks taha.
            Performance --- jään 96a. Audi A8 näitajaid ootama :P

            * Maximum speed : 133mph (213km/h)
            * 0-60 mph : 8,3s
            * 0-100 mph : 22,2s - WTF 60-100 mph 13,9s , tõesti uimasevõitu
            * 1/4 mile : 16,4s

            Mulle ka kunagi meeldis A8 jms, nüüd eelistaksin võimalusel just selllist väiksemat sõiduautot ja teiseks masinaks maasturit.

            Comment

            • Maheaatom
              Grinder
              • Oct 2008
              • 958

              #96
              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

              Vana lux-auto miinuseks on reeglina üle mõistuse kallis ülalpidamine kulu. Esiteks on nad vanad, kulunud (auto võib ilus välja näha, kuid ei jaga 95% ostjatest lahti, et see on kuskil Saksamaal n. 600.000 km. taksot uhanud) ning lagunevad pidevalt. Ma tean neid Audi-mehi küll, kes aastas oma 50-100K maksvasse "legendaarse" esisilla jms. omaduste poolest tuntud "püssi" umbes samas summas sisse laovad ja auto ikka korralikult ei sõida. Nendel autodel on ka juba üsna palju sellist tehnikat peal, et ise või kõrvalgaraaži Vadim igat asja korda ei tee; tuleb minna esindusse ja oi-oi-oi mis hindu Audi esindus küsib...Ma ei hakka rääkima bensu- jms. olmekuludest - kui ikka pisut vajutad, on Tallinn-Tartu ots ka praeguste üsna madalate bensuhindade juures vähemalt 400.- ning kui kui pidevalt seda sõidad, läheb asi kokkuvõtteks ikka väga kalliks. Lisaks tuleb pidevalt oma auto pärast väriseda, sest iga asja parandamine maksab hingehinda ja kasko tegemisel pole pointi, kuna see on auto väärtust arvestades hirmkallis.

              Jah - plussiks on see, et nad hoiavad hästi hinda. Ostad 97 aasta A8 50K eest ja 2 aasta pärast võid selle vabalt sama raha eest maha müüa. Sõita on ka üsna mugav (kui auto parajasti töötab korralikut muidugi). Kui ma peaksin valima 10 aastat vana Audi A8 ja mingi 3-5 aastat vana seati, renoo jms. vahel, siis tingimusel, et auto ei kuulu minule ja ma ei pea maksma selle ülalpidamise eest, valiks Audi. Aga endale ei ostaks kumbagi! Kui on olemas 50K pappi, siis parem kasutada see 50K liisingu sissemakseks ning osta korralik mõni aastat vana 200K maksev auto. Selle raha eest võib saada ka üsna korraliku "püssi", mille puhul on kindel, et see ei lagune iga sekundiga ning läheb vähemasti igal hommikul käima. Kokkuvõttes võib isegi odavam tulla

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #97
                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                jeesus crhist .. need 200K eest pyssid on teada, üks on ullem urn kui teine. a'la n2iteks m5 ... mingi 150k eest on neid nagu mustikaid hetkel turul .. kuid milline neist ka sõidetav on? Mitte ükski. A'la esimene piduriketas maksab asjale juba vist 5-6k tükk .. rääkimata muudest juppidest. eesti turg on tõsise sitaga üle külvatud. mingi leedus 3st autost on yks saadud ja siin äritakse .. nii need asjad k2ivad. mingit pilli hakkate ostma, siis soovitan soojalt see 2-3k maksta ja esinduses mingi 24p or 72p test teha. saad kindla õlevaate, mis on korras ja mis mitte.

                need ajad on möödas kui võeti "sõber" kaasa kes v2he asja jagas ja silmaga vaatas, et on normaalne, käib küll ...

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #98
                  Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                  Minumeelest on küll vanade luxus autode ülavalpidamine tunduvalt odavam, kui uute misiganes autode ülevalpidamine ;D Esiteks peaks kasko raha eest, mida ei pea maksma juba igakuise väikese hoolduse teha saama ;D

                  Ning see uuem auto laguneb täpselt samamoodi, et peab jooksvalt vahetama kõike nagu vanal, ainult jupid kallimad või sama hinnaga.

                  Võimsad mootorid nendega ei juhtu midagi üldjuhul, kui juba muud pisividinad olen ära vahetanud, siis ju peaks auto korras olema ja võib mõnuga korras autoga sõita.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #99
                    Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                    Algselt postitas TIGRANO
                    Minumeelest on küll vanade luxus autode ülavalpidamine tunduvalt odavam, kui uute misiganes autode ülevalpidamine ;D Esiteks peaks kasko raha eest, mida ei pea maksma juba igakuise väikese hoolduse teha saama ;D

                    Ning see uuem auto laguneb täpselt samamoodi, et peab jooksvalt vahetama kõike nagu vanal, ainult jupid kallimad või sama hinnaga.

                    Võimsad mootorid nendega ei juhtu midagi üldjuhul, kui juba muud pisividinad olen ära vahetanud, siis ju peaks auto korras olema ja võib mõnuga korras autoga sõita.
                    ole nüüd. ma maksan caskot 4k aastas. 4 aastat on garantii ehk maksan ainult korralise hoolduse eest iga 20k km. tagant. rohkem kulusid mul pole. ainult bensukulu, mida ka eriti ei kulu. a noh sidrun pole auto ju ka :)

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #100
                      Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                      Kui auto juures olevat juttu uskuda, siis peaks hoopis selline Audi olema BuilUpile õige valik, pole isegi vajadust mõne aja pärast uuema/kallima vastu välja vahetada: http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html



                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #101
                        Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                        Algselt postitas pikk28
                        ole nüüd. ma maksan caskot 4k aastas. 4 aastat on garantii ehk maksan ainult korralise hoolduse eest iga 20k km. tagant. rohkem kulusid mul pole. ainult bensukulu, mida ka eriti ei kulu. a noh sidrun pole auto ju ka :)
                        Ma arvan, et need sidrunid maksid poest välja sõites 200k nüüd on natuke vana auto 100k ja kas 4a tõesti kõik jupid vahetatakse tasuta , et mille eest Sa 20k tagant hoolduses maksma pead.

                        Uuel autol peaks olema kaskole lisaks mingi intress ka, et kokkuvõttes väga odav ei tohiks ka tulla.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #102
                          Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                          ostsin tutikana 2008 juunis 209k. hetkel auto24-s üritatakse müüa 150-160k.
                          samasugune nagu see ainult must http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html
                          hetkel pea 30k km sõitnud ja ei midagi hullu. eks kui esimene hooldus möödas siis saan targemaks. a jah 4 aastat on täisgarantii.
                          esiveermik jms asjad lähevad garantii alla.
                          vanasti oli mul 96 a audi. tra see masin ajas mind nii tilti. iga krdi poole aasta tagant vahetasin esiveermiku välja. muudkui lagunes.
                          ütleme nii, kui autopede pole, siis ajavad ka need võrrid asja ära ja väga soodsalt. minujaoks on masin ikka punktist A punkti B liikumiseks. ma õhtuti eriti ringi ei sõida, muss põhjas, paljaste tissidega näitsikud taga jms.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #103
                            Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Minumeelest on küll vanade luxus autode ülavalpidamine tunduvalt odavam, kui uute misiganes autode ülevalpidamine ;D Esiteks peaks kasko raha eest, mida ei pea maksma juba igakuise väikese hoolduse teha saama ;D

                            Ning see uuem auto laguneb täpselt samamoodi, et peab jooksvalt vahetama kõike nagu vanal, ainult jupid kallimad või sama hinnaga.

                            Võimsad mootorid nendega ei juhtu midagi üldjuhul, kui juba muud pisividinad olen ära vahetanud, siis ju peaks auto korras olema ja võib mõnuga korras autoga sõita.
                            "Võimsad mootorid nendega ei juhtu midagi üldjuhul, kui juba muud pisividinad olen ära vahetanud, siis ju peaks auto korras olema ja võib mõnuga korras autoga sõita."

                            Mõtle uuesti natukene mida sa kirjutasid :)

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #104
                              Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                              Algselt postitas leits
                              "Võimsad mootorid nendega ei juhtu midagi üldjuhul, kui juba muud pisividinad olen ära vahetanud, siis ju peaks auto korras olema ja võib mõnuga korras autoga sõita."

                              Mõtle uuesti natukene mida sa kirjutasid :)
                              ma arvan, et tigrano mõtles, et võimsamal mootoril on nn ressurssi rohkem.

                              imo on auto tarbeese, mille juures on tähtis turvalisus, mugavus, madalad pusikulud. noh nende mõistlik suhe siis pigem.
                              võimust peaks olema, kuid üle ei pingutaks. kui tahan kiiruse kaifi saada, sõidan rotaxi-ga, krossikaga, rallikaga vms. ilma et kedagi peale enda ohustaks.

                              a, tuli 1 hea näide meelde seoses auto vastupidavusega.
                              isa ostis kunagi 91a, 82a 230D MB. läbisõit oli miski 500,000. sõitis sellega üle 10a, niiet spidoka 999.999 peal sai ring täis ja ca 200.000 pealegi.
                              siis andis vennale auto, vend sõitis sellega veel ca 150.000 ja müüs maha miski 2005a. vahepeal ainukesed asjad mida vahetati oli kolvirõngad, puksid, piduriklotsid-ühesõnaga peenraha.
                              nägin samat autot paar nädalat tagasi mustamäel foori taga......polnud viga...

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #105
                                Re: BALLIN OUTTA CONTROL!!! (pics incl)

                                Algselt postitas vsiu100
                                ma arvan, et tigrano mõtles, et võimsamal mootoril on nn ressurssi rohkem.

                                imo on auto tarbeese, mille juures on tähtis turvalisus, mugavus, madalad pusikulud. noh nende mõistlik suhe siis pigem.
                                võimust peaks olema, kuid üle ei pingutaks. kui tahan kiiruse kaifi saada, sõidan rotaxi-ga, krossikaga, rallikaga vms. ilma et kedagi peale enda ohustaks.

                                a, tuli 1 hea näide meelde seoses auto vastupidavusega.
                                isa ostis kunagi 91a, 82a 230D MB. läbisõit oli miski 500,000. sõitis sellega üle 10a, niiet spidoka 999.999 peal sai ring täis ja ca 200.000 pealegi.
                                siis andis vennale auto, vend sõitis sellega veel ca 150.000 ja müüs maha miski 2005a. vahepeal ainukesed asjad mida vahetati oli kolvirõngad, puksid, piduriklotsid-ühesõnaga peenraha.
                                nägin samat autot paar nädalat tagasi mustamäel foori taga......polnud viga...
                                ma suht kahtlen et nii v2he vahetati. arvestades eesti teid, siis sillad lagunevad ikka valusalt. for sure vahetati õõtsasid jne jne .. ykski amort ei pea 1m+ kilomeetrit vastu. selle peale ma võin myrki võtta ..

                                Comment

                                Working...