*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • estdonk
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2011
    • 450

    #361
    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    pane veokorraldaja.ee-sse päring

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #362
      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

      Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
      Ma olen lihtsalt kade, sest ma joon ka palju aga mul ei ole nii head vabandust.
      Olgem ausad, ma pingutasin järjekordselt üle. Sinule igatahes 10p, et minu provakatsioonist välja ei teinud.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #363
        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Rahva soovil taastan teema.

        Inward ei ole mu sõber ega isegi mitte hea tuttav ning täiesti pohhui temast ning ei kustutanud ma ühtegi teemat ära, sest mul suht pohhui.

        Ise näen seda teemat täiesti laste teemana, et tehakse miski joodikute kihlvedu ning siis miski raamatute teema ja peale seda miski isilik mõnitamine. Täielik tüdrukute teema.

        Sama nagu ESTPatrick teeks teema, et ta tolmuimeja on mu käes või teeksin teema, et kunagi rägielt tegin pumperile välja ning siis ühel hetkel viskas kopa ette ning siis lubas, et palgapäeval maksab ühel päeval kogu peo ise. Seda ei ole juhtunud ja peaksin tegema teema?

        Siis tuleksid veel miski sada venda ja räägiksid, et kui **** ja **** ja **** see on. Ma olen andnud ka sitaks lubadusi - raha asajdes nitt, aga muudes asjades räigelt üle lasknud, aga kokkuvõttes ma seda teema nii nägin.

        Teen teema lahti ja arutage seal edasi.
        Erutuda pole vaja, tegin siiski vaid ühe foorumlase mitte just kõige intelligentsema sõnavõtu üle nalja.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #364
          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

          Paratamatult tuleb tõdeda, et elu läheb edasi ja venelased peeretavad sanktsioonide peale ning NATO jt. üritavad selle peeruhaisu sees head nägu teha.

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #365
            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

            Eile mängisin pokkerit, võitsin...

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #366
              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

              Ma jooksin täna 200$ üle EV....

              Comment

              • IsandJoberst
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 326

                #367
                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                Kas androididel on võimalik mingit moodi seda seadistada, et kui autos olles bluetoothi kasutada ning sissetulev kõne tuleb, siis telefon ise ei helise vaid tuleb helin läbi auto BT`? suht wierd kui 2 tk korraga helisvad
                Mute telefon ja tuleb ainult läbi BT

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #368
                  Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                  Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                  laps ise ei saa valikuid teha kus ta kasvanud on või ei ole, aga täiskasvanuna saab see laps proffessionaalset abi otsida ja vastutada oma käitumise ja rolemodeliks olemise eest, mitte ei pea süüdistama rasket elu jne.


                  Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                  See raske lapsepõlve kaart on veel suurem bullshit. Seda enam kui raske oli Sinu lapsepõlv, peaksid pakkuma enda lastele paremat. Tüüpiline vabandus mis peaks siis joomist välja vabandama või midagi.
                  Tegelikult olen ma ammu aimanud, et psühhiaatrite ja psühholoogide peale saab ainult aega raisata. Igas suvalises foorumis leiab ju isikuid, kes teavad kordi paremini, kuidas asjad käivad.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #369
                    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                    Meie nii ei räägi või muidu saad kahenädalase arvutikeelu, mõtle enne mida suust välja ajad ja päkapikud ka ei tule.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #370
                      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                      Ühel on auk lahti ja teine on geneetilne naisepeksja ehk mismoodi sa seda kahenädalast arvutikeeldu rakendada kavatsed?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #371
                        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                        Tsiteerin kõigest klassikuid,

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #372
                          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                          Elu nagu filmis. Visa Hing aint siit klipist puudu, kes oleks katuseluugist hüpanud rekka peale ja juhile vastu vahtimist tõmmanud.



                          lol @ 4:50. Peatame reka kiviga :D
                          Last edited by VisaHing; 08.08.14, 18:09.

                          Comment

                          • r1v0
                            Julm Donk
                            • Jun 2012
                            • 93

                            #373
                            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                            “I’m on a strict drug and alcohol regiment to keep my mind limber for the Howard Stern Show”. (c) Dan Bilzerian Professional poker player turned actor, Dan Bilzerian has done things by the age of 33 most will never live to do in a lifetime. From partying with 10 ladies last night and hooking up …


                            huvitav kuulamine, mixed emotions.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #374
                              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                              Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
                              hah. tuli ära esimestel minutitel.

                              I have won 50M$+ past 12 months.
                              Wow. But how much did you lose? :D

                              Comment

                              • bauss
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 737

                                #375
                                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Meie nii ei räägi või muidu saad kahenädalase arvutikeelu, mõtle enne mida suust välja ajad ja päkapikud ka ei tule.
                                ei koti, kiigemetsa kool on peldik

                                Comment

                                Working...