*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #331
    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    1. tase: Sa sooritasid 0 tehet, tulemus 0 punkti
    2. tase: Sa sooritasid 0 tehet, tulemus 0 punkti
    3. tase: Sa sooritasid 0 tehet, tulemus 0 punkti
    4. tase: Sa sooritasid 0 tehet, tulemus 0 punkti
    5. tase: Sa sooritasid 25 tehet, tulemus 1428 punkti
    6. tase: Sa sooritasid 0 tehet, tulemus 0 punkti


    Codecci, rfäägime edasi siis, kui sa peale 0,5l+ viina tarbimist saad parema tulemuse kui mina. Ausalt öelda on mind ammu naerma ajanud tüübid, kes foorumis mingeid +/- EV calle teevad. Pokker on siiski enamjaolt õnne-, mitte oskusmäng.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #332
      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

      :)

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #333
        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

        Ma näen, et eesti (tegelikult maailma) pokkerikommuun on oluliselt muutunud ja mulle ei meeldi see muutus.
        Fucking degenid, endised võitvad mängijad kes enam ei biidi ja niisama petturid iga nurga peal. Tra Inward, kui sa anyways ei kavatse maksta, siis ära üldse tee sellist betti, praegu lihtsalt freerollisid Virukunni peal.

        Kunagi oli see gamblingu teema vahva, praegu on küll selline tunne, et teeks "Opt out" kogu sellest jamast ja silm ka ei pilguks. Nii palju rahvast on nii sügaval kaevus, et enam ei saada aru mis pärismaailmas toimub. Enam see "Hookers & Blow" mentaliteet ka ei toida.
        See viimane osa ei olnud üldse Inwardi pihta vaid täiesti suvaling ving kogu selle jama aadressil.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #334
          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

          Kes kaevus on.
          Strateegia suretas see päevikute teema välja, iga mart omas nurgas nohitseb, siis jääbki üle aint illi ajada.

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #335
            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

            Ei oleks varasema mulje puhul elus osanud oodata, et inward sellist epic sitta võib toota.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #336
              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

              Foorum paistab tõesti üsna surnud olema. Endal sai ka mott otsa ning aega pole ka enam nii palju kui varem ning võtsin eelmisel kuul viimased raha pokkerist välja. Vbla kunangi proovin uuesti, aga hetkel ei mängi isegi enam hobi korras.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #337
                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                Lased oma redline skilli raisku, natural.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #338
                  Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                  Suvi lihtsalt ju , talvel jälle joodikud platsis

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #339
                    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                    Kuradi palav on tõesti ja õllest ei õnnestu mul lihtsalt ennast kooma juua. Hetkel lahendan endiselt 6l 14% veini, mille üleeile ostsin.

                    Comment

                    • Pythagoras
                      Grinder
                      • Apr 2012
                      • 589

                      #340
                      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                      Peab ikka tervis olema, õhtul magama minnes on Potsataja viimane kes postitab, jutu järgi mitte kõige kainem, hommikul jälle postitanud ning joob veini. Endale ikka tundub, et see normaalse inimese käitumine?

                      E: ok joomine/mitte joomine iga täiskasvanud inimese enda asi, aga mida kuradit sa sellega siin uhkustad? Lastele ka tood eeskujuks, et vot papa on lahe ja paneb pidevalt tina?
                      Last edited by Pythagoras; 07.08.14, 06:27.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #341
                        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                        Lastele räägin ikka seda, et mitte mingil juhul ei tohi nad minusuguseks muutuda. Vanim poiss on kahjuks juba alustanud ennem põhikooli viimast klassi, kuigi eeskuju peaks ta võtma siiski oma täiskarsklasest emast aga mitte minust.

                        E: Ma olin ümmarguselt 20 aastat hasartmängusõltlane ja sain sellest enamvähem üle. Kui mul piisavalt palju aega on, siis saan ka joomisest üle.
                        Last edited by Potsataja; 07.08.14, 06:44.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #342
                          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                          siis droogide kallale?

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #343
                            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                            kui rahhi pole, siis kaob see joomine ka vaikselt ära

                            puhtalt perspektiivi küsimus, et kas ostad endale poolese viina või lastele näiteks kommi vms. Ehk siis langetad enda heaolu (lol) laste omast allapoole.
                            See nõrga tahtejõu teema on räigelt bullshit, lihtsalt pohhuism enda ja lähedaste suhtes. Inimesed võivad vajadusel kõigest loobuda kui on hea motivatsioon, lapsed võiks seda olla.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #344
                              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              kui rahhi pole, siis kaob see joomine ka vaikselt ära

                              puhtalt perspektiivi küsimus, et kas ostad endale poolese viina või lastele näiteks kommi vms. Ehk siis langetad enda heaolu (lol) laste omast allapoole.
                              See nõrga tahtejõu teema on räigelt bullshit, lihtsalt pohhuism enda ja lähedaste suhtes. Inimesed võivad vajadusel kõigest loobuda kui on hea motivatsioon, lapsed võiks seda olla.
                              Tegelikkuses on ikka nii, et kui rahhi pole, siis alko jaoks ikka leiab. Ülejäänuga olen nõus. Mina näiteks elan 100% oma perele ja mul isegi ei ole mõttes olnud isekateks kulutusteks pere arvelt.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #345
                                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                siis droogide kallale?
                                Leis, sa oled päris taibukas

                                Üks kord sõltlane on elu elu lõpuni sõltlane, küsimus on ainult selles millise sõltuvusega alustatakse ja millisega lõpetatakse. Jehoova tunnistajaks ei kavatse ma igatahes muutuda, ennem joon ennast surnuks.

                                Comment

                                Working...