*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #346
    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Tegelikkuses on ikka nii, et kui rahhi pole, siis alko jaoks ikka leiab. Ülejäänuga olen nõus. Mina näiteks elan 100% oma perele ja mul isegi ei ole mõttes olnud isekateks kulutusteks pere arvelt.
    Ise ikka usud seda, mida suust välja ajad? Muidugi minu koolieelne aeg lõppes sellega, et ma pugesin omaenda ema eest kappi peitu ja edaspidi kasvatasid mind vanavanemad.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #347
      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

      Kas androididel on võimalik mingit moodi seda seadistada, et kui autos olles bluetoothi kasutada ning sissetulev kõne tuleb, siis telefon ise ei helise vaid tuleb helin läbi auto BT`? suht wierd kui 2 tk korraga helisvad

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #348
        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

        laps ise ei saa valikuid teha kus ta kasvanud on või ei ole, aga täiskasvanuna saab see laps proffessionaalset abi otsida ja vastutada oma käitumise ja rolemodeliks olemise eest, mitte ei pea süüdistama rasket elu jne.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #349
          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

          See raske lapsepõlve kaart on veel suurem bullshit. Seda enam kui raske oli Sinu lapsepõlv, peaksid pakkuma enda lastele paremat. Tüüpiline vabandus mis peaks siis joomist välja vabandama või midagi.

          Comment

          • tafka31
            Grinder
            • Dec 2009
            • 853

            #350
            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

            potsatajale ei tohi öelda, et ta on joodikukalts, sest teda peksti lapsena

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #351
              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

              Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
              potsatajale ei tohi öelda, et ta on joodikukalts, sest teda peksti lapsena
              Nii rumal oledki? Ilmselgelt jagus teie peres ajumahtu ainult ühele tüübile.

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #352
                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                huvitav mitu poolikut inward potsatajale välja tegi et see tule tema pealt ära tõmbaks

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #353
                  Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                  Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                  huvitav mitu poolikut inward potsatajale välja tegi et see tule tema pealt ära tõmbaks
                  Ongi noh tra

                  Kui nüüd ranka ei sekku kohe ja seda värdjat inwardi pilbasteks ei lase siis mingu ***** kuradi selgrootu sitt, virukunn on POKKERIPRODE liige ja nüüd peab selle tiblast värdja puruks bänima

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #354
                    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • tafka31
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 853

                      #355
                      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Nii rumal oledki? Ilmselgelt jagus teie peres ajumahtu ainult ühele tüübile.
                      Ma olen lihtsalt kade, sest ma joon ka palju aga mul ei ole nii head vabandust.

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #356
                        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Kas androididel on võimalik mingit moodi seda seadistada, et kui autos olles bluetoothi kasutada ning sissetulev kõne tuleb, siis telefon ise ei helise vaid tuleb helin läbi auto BT`? suht wierd kui 2 tk korraga helisvad
                        Jah, mul heliseb ainult bluetooth. Kuidas seadistada, seda ei tea

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #357
                          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                          lol kunagi youtube lagis elu eest...adblockiga kohe aru saada miks , vaatasin ~10 minutit ühte videot

                          Blocked ads: 79 on this page

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #358
                            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                            Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                            Kellegil nv-ks Pärnu korterit pakkuda? pm
                            Proovi nendelt kinnisvara lehekülgedelt lühiajalise rendi kaudu. Sain täna kolmandal katsel korteri endale.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #359
                              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Ongi noh tra

                              Kui nüüd ranka ei sekku kohe ja seda värdjat inwardi pilbasteks ei lase siis mingu ***** kuradi selgrootu sitt, virukunn on POKKERIPRODE liige ja nüüd peab selle tiblast värdja puruks bänima
                              Rahva soovil taastan teema.

                              Inward ei ole mu sõber ega isegi mitte hea tuttav ning täiesti pohhui temast ning ei kustutanud ma ühtegi teemat ära, sest mul suht pohhui.

                              Ise näen seda teemat täiesti laste teemana, et tehakse miski joodikute kihlvedu ning siis miski raamatute teema ja peale seda miski isilik mõnitamine. Täielik tüdrukute teema.

                              Sama nagu ESTPatrick teeks teema, et ta tolmuimeja on mu käes või teeksin teema, et kunagi rägielt tegin pumperile välja ning siis ühel hetkel viskas kopa ette ning siis lubas, et palgapäeval maksab ühel päeval kogu peo ise. Seda ei ole juhtunud ja peaksin tegema teema?

                              Siis tuleksid veel miski sada venda ja räägiksid, et kui **** ja **** ja **** see on. Ma olen andnud ka sitaks lubadusi - raha asajdes nitt, aga muudes asjades räigelt üle lasknud, aga kokkuvõttes ma seda teema nii nägin.

                              Teen teema lahti ja arutage seal edasi.

                              Comment

                              • sadakrooni
                                FPP Pro
                                • Jan 2009
                                • 254

                                #360
                                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                                Keegi mingit väga odavat kullerfirmat teab- nimelt oleks vaja saata 2pakki Raplast-Pärnusse, mõlemad umbes 35kg.

                                Comment

                                Working...