*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #511
    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kes sind täna siia lasi? meil on siis joodikute kokkutulek ja kes ei kvalifitseeru get nahhui.
    Rofl

    Peale minu ja sinu on siin foorumis vähemalt sadakond joodikut, kellest valdav enamus ei tunnista oma probleemi ega võta ka eriti sõna.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #512
      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

      qube on essa

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #513
        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

        Ma karsklane, 14 kuud juba.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #514
          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

          Seega jätan joodikud oma päi siin.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #515
            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
            Ma karsklane, 14 kuud juba.

            siis ma ei mõista mida sa siin teed?
            Last edited by rahvavaenlane; 24.08.14, 23:52. Põhjus: mis see teiste asi on

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #516
              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

              Salaküttimises hea plekk. Mõtlesin, et suudan mitte eksponeeritava looma ära puuristada ja Hiina maha parseldada.
              Last edited by BlackWerewolfGenie; 24.08.14, 23:56. Põhjus: a keda kotib, et sa mälus oled?

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #517
                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                Ma karsklane, 14 kuud juba.
                Mitu korda sa selle aja jooksul karistusseadustiku mõistes narkot oled tarbinud?

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #518
                  Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Mitu korda sa selle aja jooksul karistusseadustiku mõistes narkot oled tarbinud?
                  Piisavalt.

                  Kuid seegi minevikus nüüd kuu aega ja going strong.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #519
                    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                    ei.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #520
                      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                      pane ketsid karpi, piidrite linna piider

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #521
                        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        mina näituseks ei kepiks evelini, suht pekk perse, loll nägu ja ilmselt jalgevahe pügamata.
                        Sa ikka nende totside peal, kellelt saad tripperi ja kaks korda aastas? Sealjuures veel ühelt ja samalt totsilt kaks korda :D

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #522
                          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                          Pakkuda päris palju tasuta eterniiti. Sobib kõige katmiseks peale maja katuse. Asub Võrumaal

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #523
                            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                            Hea lõkkematerjal imo.

                            Comment

                            • TaistoJ
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 787

                              #524
                              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                              Täna hommikul sai pliiti köetud juba jep. A kuna neid peab parajateks juppideks lõhkuma, siis ise ei viitsi tegeleda. Kui keegi tahab küttematerjaliks, siis why not, pm.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #525
                                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                                Põleb ahju all? Tervist kahjustav + imho peaks ta ikka paukuma ka päris hästi...

                                Comment

                                Working...