*** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #406
    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    saada konto nr.
    Tee 1900 laenu , raha on fishide käes kinni

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #407
      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Tee 1900 laenu , raha on fishide käes kinni
      1890 saad. kas toodad*?
      kümps läheb õlli peale sry

      Comment

      • Rens-
        Jube Noob
        • May 2014
        • 112

        #408
        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

        Kui ma täna veel ostan läbi SkyScanneri pileti õhtusele lennule, siis saan ma sellele lennule? Kuidagi kahtlaselt seletatud, ei saa aru sealt lehelt miskit.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #409
          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

          Skyscanner ise ei müü pileteid. Aga miks ei peaks saama, pärast ostu saad pileti kohe emailile ja siis oleneb juba lennufirmast kas pead välja ka printima või näitad mobla ekraanil ette.

          Comment

          • Rens-
            Jube Noob
            • May 2014
            • 112

            #410
            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

            Tänud, FAQis oli samas kirjas et resevation mail tuleb koheselt, aga "e-ticket" 24-48h jooksul meilile. See tekitas segadust.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #411
              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

              No kui nad tänaseks piletit müüvad, siis oleks nats naljakas kui nad selle homme sulle saadaks :)

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #412
                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                Keegi teab- millest tuleb nii suur taseme vahe nl2 ja nl5 vahel starsis? Kuidas nl5-s nii palju nö. zoomi kooliga "botte" on, samas, kui nl2-s pekstakse täiega segast? Ma nagu biidin praegu nl2-te vist mingi 30-35bb/100 vms aga nl5-s jooksen nagu vastu seina.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #413
                  Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                  aaand he's back

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #414
                    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Keegi teab- millest tuleb nii suur taseme vahe nl2 ja nl5 vahel starsis? Kuidas nl5-s nii palju nö. zoomi kooliga "botte" on, samas, kui nl2-s pekstakse täiega segast? Ma nagu biidin praegu nl2-te vist mingi 30-35bb/100 vms aga nl5-s jooksen nagu vastu seina.
                    Regularid on paremad.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #415
                      Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Keegi teab- millest tuleb nii suur taseme vahe nl2 ja nl5 vahel starsis? Kuidas nl5-s nii palju nö. zoomi kooliga "botte" on, samas, kui nl2-s pekstakse täiega segast? Ma nagu biidin praegu nl2-te vist mingi 30-35bb/100 vms aga nl5-s jooksen nagu vastu seina.
                      kui sind sellised probleemid vaevavad, siis mängid sa lihtsalt halvasti

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #416
                        Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                        eesti muusika päev raadio kahes

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #417
                          Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                          Raske elmari peale keerata w, kui eesti muusika nii meeldib?!

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #418
                            Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                            Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                            Raske elmari peale keerata w, kui eesti muusika nii meeldib?!
                            toe tagi lasevad sealt v

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #419
                              Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                              ei kujuta ette kah :D kui keegi soovilugu küsib, siis vast ikka :)

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #420
                                Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

                                Legendaarne

                                Comment

                                Working...