*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #166
    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

    Kiir hambaravi leiutama , võtad segumasinast peotäie , viskad suhu ja pow betoon hambad

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #167
      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

      Algselt postitas killermartiini Vaata postitust
      Miks te seda mõõka neelamas käite?
      Mida sellega ravib, mingi suguhaigus?
      Mõõga neelamisega teenitakse linnapeal lisa raha

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #168
        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

        Algselt postitas killermartiini Vaata postitust
        Miks te seda mõõka neelamas käite?
        Mida sellega ravib, mingi suguhaigus?
        Parim esimene postitus 2014

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #169
          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Parim esimene postitus 2014
          Parim 5579. postitus aastal 2014

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #170
            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Kui 'mõõga neelamisse' investeerida samapalju raha kui Marsile minekusse siis prolly oleks ka olemas paremad tehnoloogiad... Pole motti lihtsalt, saab ju ka nii hakkama :P
            Jep. Kui asi töötab ja uuendused ilmtingimata vajalikud pole, siis ei hakata raha investeerima. Hea näide on "võidujooks" Kuule ning praegune NASA eelarve. Kui eesmärk oli vaja ära täita, siis lükati ka korralik rahastus sinna taha, aga hetkel ei nähta eriti vajalikuks uusi tehnoloogiaid leiutada. Kui nüüd aga saadaks näiteks teada, et 50 aasta pärast tabab Maad meteoriit ja praeguste vahenditega seda kuidagi ära pole võimalik hoida ning kogu inimkord hukkuks, siis tekitatas sinna insta mingi meeletu rahastus ning tehnika areng oleks antud valdkonnas lühikese aja jooksul üsna märkimisväärne.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #171
              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Kui 'mõõga neelamisse' investeerida samapalju raha kui Marsile minekusse siis prolly oleks ka olemas paremad tehnoloogiad... Pole motti lihtsalt, saab ju ka nii hakkama :P
              Seda küll. Meenus minule huvitav ja silmaringi avardav artikkel: «Mis on maksnud rohkem, kui kosmosetehnoloogia - ja missioonid»
              Worried that space exploration costs too much? Here are some things that cost even more.


              Seal artiklis näiteks ainuüksi Gilette raseerimisterade arengusse investeeriti $750 miljonit. Võrdlusena Mars Exploration Rover missioon läks maksma 820 miljonit dollarit ning Marsi Pathfinder $265 miljonit. Kallimate seas on Curiosity, mis maksis 2,5 miljardit dollarit, aga see on ka marsikulgurite lipulaev (sama nagu võrrelda tutikat Ferrarit keskklassi BMW-ga)

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #172
                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                http://forumserver.twoplustwo.com/28...014-a-1451503/

                The session on game integrity was very re-assuring. The standards we were presented made quite an impression. I asked how they felt about the evolution of bots and the danger they presented to online poker, and was happy with the answer I got. Topics covered according to my notes:

                -multi-accounting detection
                -bot-detection
                -Russian PTR
                -US-access
                -ghosting

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #173
                  Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                  Elav legend istus täna lauda.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Stewie
                    Jube Noob
                    • Oct 2009
                    • 198

                    #174
                    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                    Algselt postitas overbet Vaata postitust
                    Elav legend istus täna lauda.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    hit and runnis?

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #175
                      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                      Ei, datamineb. Istub lauda ja paneb wait for BB, aga kunagi ei mängi, istub seni, kuni kicki saab. Samal ajal laseb freerolli kõrvale.

                      Comment

                      • Ambur99
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2014
                        • 323

                        #176
                        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                        .
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Emma
                          Grinder
                          • Mar 2013
                          • 529

                          #177
                          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                          Algselt postitas overbet Vaata postitust
                          Elav legend istus täna lauda.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Pärnus ikka aeg-ajalt näeb bussijaamas suitsu kerjamas teda

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #178
                            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                            Algselt postitas overbet Vaata postitust
                            Ei, datamineb. Istub lauda ja paneb wait for BB, aga kunagi ei mängi, istub seni, kuni kicki saab. Samal ajal laseb freerolli kõrvale.
                            Dreamlife

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #179
                              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                              rofl. well played Savipäts.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #180
                                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                                Keegi Tln ecigi käest kätte diileri kontakti oskab anda ?

                                Comment

                                Working...