Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
wtf te käite loomaaias neelamas v? 1) mingit jama mul ei lastud tartus kurku 2) köevarre jämedune, please 3) ainuke ebameeldiv koht ongi kui pead sedaa nö neelama, mis on ebameeldiv 4) hinga nina kaudu ja ole rahulikult .. 5) 90seci läks ja kõik timm, ilmselt kui midagi viga on, siis pikem teema
e: ja keegi ei keri sult seda välja. mingi liikuv laud on, kus sa sõidad ise taha poole ning see toru tuleb iseenesest välja
wtf te käite loomaaias neelamas v? 1) mingit jama mul ei lastud tartus kurku 2) köevarre jämedune, please 3) ainuke ebameeldiv koht ongi kui pead sedaa nö neelama, mis on ebameeldiv 4) hinga nina kaudu ja ole rahulikult .. 5) 90seci läks ja kõik timm, ilmselt kui midagi viga on, siis pikem teema
e: ja keegi ei keri sult seda välja. mingi liikuv laud on, kus sa sõidad ise taha poole ning see toru tuleb iseenesest välja

. Teine asi peaks olema nõela neelamine väike mehe poolt. Õnneks pole veel kumbagi protseduuri kogenud.
Comment