*** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #136
    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

    wtf te käite loomaaias neelamas v? 1) mingit jama mul ei lastud tartus kurku 2) köevarre jämedune, please 3) ainuke ebameeldiv koht ongi kui pead sedaa nö neelama, mis on ebameeldiv 4) hinga nina kaudu ja ole rahulikult .. 5) 90seci läks ja kõik timm, ilmselt kui midagi viga on, siis pikem teema

    e: ja keegi ei keri sult seda välja. mingi liikuv laud on, kus sa sõidad ise taha poole ning see toru tuleb iseenesest välja
    Last edited by leits; 12.06.14, 23:53.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #137
      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      wtf te käite loomaaias neelamas v? 1) mingit jama mul ei lastud tartus kurku 2) köevarre jämedune, please 3) ainuke ebameeldiv koht ongi kui pead sedaa nö neelama, mis on ebameeldiv 4) hinga nina kaudu ja ole rahulikult .. 5) 90seci läks ja kõik timm, ilmselt kui midagi viga on, siis pikem teema
      võibolla sul lihtsalt jäme kurk.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #138
        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

        Lol, üsna värvikas kirjeldus :)

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #139
          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
          võibolla sul lihtsalt jäme kurk.
          võibolla kui sa saad süsti, siis nutad ka 3 päeva hiljem veel

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #140
            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            võibolla kui sa saad süsti, siis nutad ka 3 päeva hiljem veel
            Kuidas tuju on ja oleneb mis mured vaevavad, mõni kord hea peale süstikest kõik emotsioonid välja lasta. :)

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #141
              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

              Ükskord haiglas arstlikus komisjonis käies jäi selle protseduuri kabinet mingi ruumi kõrvale kuhu mul minna oli vaja. Mingi vanamees läks sisse sinna ja järgnevad 15 minutit oli reaalselt läbi ukse kuulda nagu keegi tapaks siga. Ma ei teadnud varem täpselt mida see endast kujutab, aga Kalkaani postitus seletab nii mõndagi.

              Comment

              • kalkaan
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 187

                #142
                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                wtf te käite loomaaias neelamas v? 1) mingit jama mul ei lastud tartus kurku 2) köevarre jämedune, please 3) ainuke ebameeldiv koht ongi kui pead sedaa nö neelama, mis on ebameeldiv 4) hinga nina kaudu ja ole rahulikult .. 5) 90seci läks ja kõik timm, ilmselt kui midagi viga on, siis pikem teema

                e: ja keegi ei keri sult seda välja. mingi liikuv laud on, kus sa sõidad ise taha poole ning see toru tuleb iseenesest välja
                Käisin paar aastat tagasi keskhaiglas ja mõned kuud tagasi PERH-is, kus peaks olema viimase sõna tehnika IMO.
                1) Mõlemas kohas lasti täpselt sama sprayd kurku, võibolla Tartus hoitakse kangemate meeste pealt kokku. Ma hardcore mees ei ole ja ilma palumata sain sortsu kätte.
                2) No käsi, või nimetissorm. Kui kurku topitakse siis teeb sama välja.
                3) Neelamine on alles algus... ALLES ALGUS ma ütlen tead...
                4) Selle punktiga nõustun
                5) Esimest korda läks 2 minti, teine kord 5 minti.

                Liikuvat lauda küül ei näinud kusagil - liikuva laua peal võisid miskit muud neelamas käia, võibolla tegid sõbrad tünga vms. Külili lebasin m'lemas kohas laua peal ja manuaalselt läks sisse- välja. Paar meetrit oli neil seda toru kindlasti, et noh nagu kui isu ulakaks minna vms.

                KNK arsti juures kuu aega tagasi sai veel korduvülevaatusel käidud. Vot see oli lapsemäng. Mingi paarimilline niit ninast sisse, luurati kõris kõik asjad läbi ja tehtud. Seda pulli võiks lausa iga nädal teha. Tädid olid ka toredamad.

                Edit. Mul öökimisrefleks koos paraja röökimisega - ei saa sinna midagi parata. Peale esimest käiku (uks oli millegipärast lahti, võibolla meelega jäetud - mine neid retse seal tea), kui lahkusin siis olid inimesed seal päris hirmunud nägudega.
                Mustamäel olid topeltuksed ja värgid. Seal võis sirge seljaga ruumist välja minna.

                Ega see protseduur pole valus ega miskit. See lihtsalt on nii rõve kogemus. Võibolla kui keegi harjunud käbisid neelama, siis silm ka ei pilgu kui toru sisse läheb. Ma selle koha peal paraku pussy.
                Last edited by kalkaan; 13.06.14, 00:10.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #143
                  Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                  No mina ei tea, tartus küll midagi ei lastud kurku. Ja laud oli mingi nupuga. Protseduur läbi sai, siis vajutati nuppi, ning nö liigud ise eemale sellest torust ja tuleb ise välja, keegi ei tõmba ega kaku. Obv meeldiv pole, aga ei mdiagi ajuvabat

                  e: no selline oli minu kogemus. ilmselt seal erinevatel asjadel on ka erinevad teemad, kuidas ja mismoodi..
                  Last edited by leits; 13.06.14, 00:20.

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #144
                    Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                    olen ka korra käinud. mingit valu või kõhus ebameeldivat tunnet küll ei olnud. okserefleks lihtsalt nonstop ja hiljem kurk valutab pool päeva. solid oli see, et suht ilus ja noor õde silitas samal ajal.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #145
                      Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                      Nõnna, sai siis hommikul regionaalhaiglas ära käidud.

                      Asja tegi mõnusaks see, et eile olin vastuvõtul ning täna hommikuks pandi aeg - seega ei jõudnud väga põdeda.

                      Ma hästi ei saa aru, kust need jutud tekivad osadel inimestel, et elu jubedaim kogemus. Kadedaks teeb, et elu nii ilus saab olla. See spray tundub päris lahe ning praegugi veel naudin järelmõju. Kena preili oli ka mul, kuid pead ta ei silitanud - ju ta arvas, et ma out of her league.

                      Kõige raskem koht oligi see neelamine. Pani toru kurku, mingi 4 min pusis ja pusis, kuid alla ei saanud toru. Küsiti koguaeg, et kas neelan ikka. Ma näitasin thumbs upi, et jeap. Siis ühel hetkel sain aru,et ma ei neela vaid ma hingan. Maru piinlik oli. Väike mulks ja toru kõhus. Väike siblimine kõhus, kuid seda põhimõtteliselt ei tundnudki.

                      e: kalkaani poolt super hea kirjutamine tho. Ajas korralikult kägarasse.
                      Last edited by karupoeg; 13.06.14, 07:32.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #146
                        Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                        Pokerstars ja Full Tilt sold:

                        Current news releases distributed by Cision in Canada including multimedia press releases, investor relations and disclosure, and company news.

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #147
                          Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          Nõnna, sai siis hommikul regionaalhaiglas ära käidud.

                          Asja tegi mõnusaks see, et eile olin vastuvõtul ning täna hommikuks pandi aeg - seega ei jõudnud väga põdeda.

                          Ma hästi ei saa aru, kust need jutud tekivad osadel inimestel, et elu jubedaim kogemus. Kadedaks teeb, et elu nii ilus saab olla. See spray tundub päris lahe ning praegugi veel naudin järelmõju. Kena preili oli ka mul, kuid pead ta ei silitanud - ju ta arvas, et ma out of her league.

                          Kõige raskem koht oligi see neelamine. Pani toru kurku, mingi 4 min pusis ja pusis, kuid alla ei saanud toru. Küsiti koguaeg, et kas neelan ikka. Ma näitasin thumbs upi, et jeap. Siis ühel hetkel sain aru,et ma ei neela vaid ma hingan. Maru piinlik oli. Väike mulks ja toru kõhus. Väike siblimine kõhus, kuid seda põhimõtteliselt ei tundnudki.

                          e: kalkaani poolt super hea kirjutamine tho. Ajas korralikult kägarasse.

                          endal mõõk sügaval kurgus ja siis out of her league...

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #148
                            Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            võibolla sul lihtsalt jäme kurk.
                            või harjunud imema

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #149
                              Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Väga ilukirjanduslik. Teine asi peaks olema nõela neelamine väike mehe poolt. Õnneks pole veel kumbagi protseduuri kogenud.

                              Comment

                              • eddi
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1200

                                #150
                                Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***

                                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                                endal mõõk sügaval kurgus ja siis out of her league...
                                I lol'd

                                Comment

                                Working...