Re: *** JUUNI OT: See kuu räägime nagu asjad on! ***
Sajebonks siis, et asi lihtsalt läks.
Mul mingit söögitoru spasmid ja asjad nii umbes korra kuus, et tunnike olen rivist väljas ja üsna jõhkrate rindkerevalude käes kägaras. Võibolla sellepärast ka mõõganeelamine ebameeldivam. Tulejuht kurtis ka protseduuri käigus, et paarist kohast läks toru raskelt läbi. Positiivne on see, et mingit jama ei leitud, negatiivne aga see, et keegi ei tea, mis neid jamasid põhjustab.
Eks pean leppima siis sellega, et ma olen nö special kid.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Mul mingit söögitoru spasmid ja asjad nii umbes korra kuus, et tunnike olen rivist väljas ja üsna jõhkrate rindkerevalude käes kägaras. Võibolla sellepärast ka mõõganeelamine ebameeldivam. Tulejuht kurtis ka protseduuri käigus, et paarist kohast läks toru raskelt läbi. Positiivne on see, et mingit jama ei leitud, negatiivne aga see, et keegi ei tea, mis neid jamasid põhjustab.
Eks pean leppima siis sellega, et ma olen nö special kid.

Comment