*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #226
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***



    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #227
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
      kuule saa üle. pead arvestama, et kui kusagil klubis oma graafikuga landid, siis keegi võib kõrvalt jälgida ja kui hakkad asja "lukku panema" juba, siis tuleb ja ütleb naisele, et pokertabelratings on tegelikult keelatud. ei usu et peaksime seda olukorda siin foorumis lahkama hakkama. lihtsalt järgmine kord kui tahad naistele muljet avaldada, tee seda ausalt.

      Comment

      • Rens-
        Jube Noob
        • May 2014
        • 112

        #228
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        Solid andmine, keep going. :D

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #229
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
          kuule saa üle. pead arvestama, et kui kusagil klubis oma graafikuga landid, siis keegi võib kõrvalt jälgida ja kui hakkad asja "lukku panema" juba, siis tuleb ja ütleb naisele, et pokertabelratings on tegelikult keelatud. ei usu et peaksime seda olukorda siin foorumis lahkama hakkama. lihtsalt järgmine kord kui tahad naistele muljet avaldada, tee seda ausalt.
          ma mängisin esimest korda

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #230
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            Nagu Jörgen ütleb: iga lits kiidab oma vi**u. Reeglina seda, ei tee, aga tõesti see on nii naljakas ja pean jagama:

            Comment

            • estdonk
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2011
              • 450

              #231
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              Comment

              • sadakrooni
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 254

                #232
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #233
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  euroliiga finaali striimi pole kellelegi v

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #234
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    euroliiga finaali striimi pole kellelegi v
                    kellelgi mingit head kohta, kus online pokkerit mängida ei ole w

                    lshunter.tv

                    sportcategory.com

                    vali oma lemmik.
                    Last edited by karupoeg; 18.05.14, 19:22.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #235
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      no hd stream .. sucks

                      Comment

                      • pilme10
                        FPP Pro
                        • Jun 2009
                        • 224

                        #236
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***



                        tirid SopCasti & HD voilaa

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #237
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Miks Vegases on live cashi rake cap pea 3x väiksem kui nt Olympicus? Seal küll pmst tipid kohustuslikud, aga see-eest palgad ka prolly palju kõrgemad...

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #238
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            miks arvad et seal diilerid palka saavad? Mõned kohad ei saa diilerid muud kui tippe. Ja kust pärineb info et seal rake 3x väiksem? 1 1 mängus vb kuidagi kuskil mõnes kohas aga 5 10 cap 10 vaevalt seal on.
                            või siis dunno kui olympicus peaks tulema 25 50 siis seal ka cap 10 või mingi tunnirake 100 vms võrdluseks Pariisis maksad niipalu, et uksest sisse saada.
                            Last edited by vonkartoffel; 18.05.14, 23:54.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #239
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              Pole live'iga väga kursis, aga kas genetav rake ja diileri palk on üldse omavahel korrelatsioonis?

                              Comment

                              • vonkartoffel
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1658

                                #240
                                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                                ei, vähemalt siin mitte, võinuh kui pole rake mida genetakse pole ka töötunde

                                Comment

                                Working...