Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***
Olen ka nelki pannud hambaauku ja ausaltöeldes ei aidanud sittagi. Lugesin ka kuskilt, et seda ei tohikski teha. Pidavat miskit hullemaks tegema. Kuigi jah vanarahvas teadis nõnda soovitada.
Olen ka nelki pannud hambaauku ja ausaltöeldes ei aidanud sittagi. Lugesin ka kuskilt, et seda ei tohikski teha. Pidavat miskit hullemaks tegema. Kuigi jah vanarahvas teadis nõnda soovitada.


Comment