*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #181
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    Olen ka nelki pannud hambaauku ja ausaltöeldes ei aidanud sittagi. Lugesin ka kuskilt, et seda ei tohikski teha. Pidavat miskit hullemaks tegema. Kuigi jah vanarahvas teadis nõnda soovitada.

    Comment

    • ninasarvik
      Jube Noob
      • May 2011
      • 124

      #182
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      Kas kui tööandja vallandab töötaja peab ta lõpparve välja maksma?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #183
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        Algselt postitas ninasarvik Vaata postitust
        Kas kui tööandja vallandab töötaja peab ta lõpparve välja maksma?
        ikka peab ju. Teenitud palk + teenitud puhkus.

        //Mis tegid, et kinga said?
        Last edited by VisaHing; 12.05.14, 14:39.

        Comment

        • ninasarvik
          Jube Noob
          • May 2011
          • 124

          #184
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          Pole veel saanud.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #185
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
            Pärast OskaR89 posti helistasin 112 et küsida mis ajast on sobilik pöörduda erakorralisse....Sealt suunati edasi 24/7 perearsti nõuandetelefonile (mille olemas olust ei olnud teadlik)...Sealt öeldi, et nii kaua kui palaviku ei ole üles löönud ei ole otsest vajadust pöörduda erakorralisse ja võib hommikuni ära oodata.... siis kohe hambaarstile.

            Hommiku läksin kohale ja sai välja tiritud...Ja kell 10st sain lõpuks magama.
            Fcking 2 jubedat ööd selja taga:/.

            Siia positasin põhjusel, et ehk kellegil on midagi taolist enne olnud.
            Mõtlesin et vb kiirabi ülereageerimine.
            Kui oleksin teadnud 1220 liini olemas olust ei oleks kedagi tülitand.
            Tean täpselt mida tunned aga ma yolotasin paar päeva rohkem,nägu läks paiste ja silm kinni ja siniseks,tablette sõin tükki 20 juba päevas,viimane öö oli valu nii väljakannatamatu,et proovisin ise näpitsatega eemaldada hammast millel juured ankrus ja 2cm pikad,ei õnnestunud :)

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #186
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              Algselt postitas ninasarvik Vaata postitust
              Kas kui tööandja vallandab töötaja peab ta lõpparve välja maksma?
              oleneb ikka milline leping on, kui mingit lepingut pole, et täis/poole kohaga töötaja oled, siis pead võsapetsi poole pöörduma.

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #187
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                oleneb ikka milline leping on, kui mingit lepingut pole, et täis/poole kohaga töötaja oled, siis pead võsapetsi poole pöörduma.
                :D

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Olen ka nelki pannud hambaauku ja ausaltöeldes ei aidanud sittagi. Lugesin ka kuskilt, et seda ei tohikski teha. Pidavat miskit hullemaks tegema. Kuigi jah vanarahvas teadis nõnda soovitada.
                See ei ole nelk Visa.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by BlackWerewolfGenie; 12.05.14, 22:13.

                Comment

                • JohnnyDolce
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2009
                  • 454

                  #188
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  :D



                  See ei ole nelk Visa.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Ainus nelk, mis aitab :

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #189
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                    :D



                    See ei ole nelk Visa.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Kle ma tean isegi mis nelkist jutt käib. Srsly arvasid, et toppisin seda teist nelki endale suhu v :D

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #190
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Kle ma tean isegi mis nelkist jutt käib. Srsly arvasid, et toppisin seda teist nelki endale suhu v :D
                      Mkm, srsly mitte. :(

                      Laia ringi küsimus, kes meist taskurakett on? :)

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #191
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        Mkm, srsly mitte. :(

                        Laia ringi küsimus, kes meist taskurakett on? :)
                        nonii siit on tulemas ilmselt mingi pikem bad beat story. Räägi lähemalt mitme oudine siis riverisse tõmmati taskuraketi poolt.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #192
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          nonii siit on tulemas ilmselt mingi pikem bad beat story. Räägi lähemalt mitme oudine siis riverisse tõmmati taskuraketi poolt.
                          lol ei ole bad beat'i.

                          Eile hommikul üritasin sõdida kellegiga aga jätkuv sit out trend nii kui ma maha istusin. Taskurakett geneb muga reiki. Kord ühele poole, kord teisele. Imo olen peale jäänud aga ehk selective memory :D lihtsalt curious sellepärast küsisin.

                          :)

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #193
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            ´murica

                            Comment

                            • Murdock
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 690

                              #194
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              Keegi paypali regular ka sini on v?
                              kuhugi paypaliga depoda ka saab et gämblida? :)

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #195
                                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                                mulle ja võid onlinekasiino.ee tasuta slotte mängida

                                Comment

                                Working...