*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Murdock
    Grinder
    • Jun 2010
    • 690

    #196
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    sa päris helde südamega teen ülekande ära sulle siis

    Comment

    • Rens-
      Jube Noob
      • May 2014
      • 112

      #197
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      Eestist Paypaliga kuhugi gambling saidile kanda impossibru.

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #198
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        Selge ,ise arvasin et paypal just kõige levinum :)

        Comment

        • Rens-
          Jube Noob
          • May 2014
          • 112

          #199
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          Skrill / Neteller levinumad e-walletid sellejaoks :) Hästi otsid, siis leiad netist ka exchangereid kes vahetavad su Paypali vs. Skrill / Neteller mingi mõistliku tasu eest.

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #200
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            Algselt postitas Rens- Vaata postitust
            Skrill / Neteller levinumad e-walletid sellejaoks :) Hästi otsid, siis leiad netist ka exchangereid kes vahetavad su Paypali vs. Skrill / Neteller mingi mõistliku tasu eest.
            Aga tasub ettevaatlik olla. Scammereid liigub selliste vahetuste turul meeletult.

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #201
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              Kuidas tartus tupsu saada somehow? Igasugune info teretulnud


              E; GOTGOT :)
              Last edited by TaistoJ; 15.05.14, 17:41.

              Comment

              • Rens-
                Jube Noob
                • May 2014
                • 112

                #202
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                Taisto, proovi kutseka ühikasse nina sisse ajada somehow, mingi tuttav kindlasti seal käib ja sealt saab suht 99% tõenäosusega.

                Comment

                • TaistoJ
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 787

                  #203
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  mm well see pigem ühekordne asi, keegi võiks kasumi teenimise eesmärgil oma pooliku karbi 5ga maha müüa hoopis :D

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #204
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    omfg järgmine nädal esmaspäevast alates 30 kraadi!

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #205
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      Vaatasin ka ja tõepoolest.. ca 30kraadi vähemalt kolmapäevani. Edgar paneb reklaami heaks mõneks päevaks soojapuhurid tööle probably

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #206
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        Liiga palav. 20 oleks norm.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #207
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          põhjusmõtteliselt mul joppas täna. ma ei läinudkiu täna vangi.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #208
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            põhjusmõtteliselt mul joppas täna. ma ei läinudkiu täna vangi.
                            Congratulations!

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #209
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              nagu ma aru saan jäi sulgi minemata. congrats!

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #210
                                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                                omfg järgmine nädal esmaspäevast alates 30 kraadi!
                                Miks sa valetad pidevalt?

                                31 lubab!

                                Comment

                                Working...