*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #271
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    Tanel Talve üle 10000 hääle!
    Huvitav kas nn pildil olemine ja TV-s molu näitamine tagab automaatselt sellise häältesaagi?

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #272
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      Teiseks üritatakse mingit suurt uudist välja imeda, et savikas sai nii vähe hääli. Krt isegi paadunud ke valija vb mõtleb enne sedeli kasti panekut ja hääletab esinumbri asemel siis 2 v 3-a nr-i kui teab, et savikas nimekirjas fiktiivselt

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #273
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        Tanel Talve üle 10000 hääle!i
        Huvitav kas nn pildil olemine ja TV-s molu näitamine tagab automaatselt sellise häältesaagi?
        selle venna tulemus on tõesti wtf

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #274
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #275
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            vast isegi suurem kurioossum on SVETLANA "Kui raha ei ole, tuleb juurde trükkida. Inimese peale peab mõtlema!" IVNITSKAJA 169 häält.

            siiralt loodan, et tegemist on n.ö. protestihäältega, kuid igal juhul täiesti masendav.

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #276
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              Keegi oskab soovitada, kus saaks kiirelt ja mõistliku hinnaga tsikli load teha. Kindalsti on ka koole mida võiks vältida, et kellel kogemusi andke märku...
              Last edited by mislinn; 26.05.14, 11:28. Põhjus: Tallinnas :)

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #277
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                Keegi oskab soovitada, kus saaks kiirelt ja mõistliku hinnaga tsikli load teha. Kindalsti on ka koole mida võiks vältida, et kellel kogemusi andke märku...
                Hea teema -> http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=8&t=306&start=720

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #278
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  Tänan

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #279
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    Motokoolitus OÜ, kindlasti sinna.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #280
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      sundmõtlemisest veel nii palju, et ma ei helista telefoniga välja kui kellaaeg on nt 14.14. või 09.09, jne. täitsa haige.

                      Comment

                      • pilme10
                        FPP Pro
                        • Jun 2009
                        • 224

                        #281
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        kellelgi on kogemust olnud homöopaatiaga kunagi? nimelt tekkisid nahale naljakad laigud, mida on näha just peale trenni (higistamine) ning seejärel päeva pärast taanduvad peaaegu nähtamatuks. Pole kunagi varem huvi homöpaatia vastu olnud, kuid nüüd ema arvas, et peaksin homöpaatilise kuuri läbima.. Googeldasin ja vaatasin dokke selle kohta ning inimesed on VÄGA pessimistlikud selle kohta. Äkki kellelgi on kogemusi?

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #282
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Algselt postitas pilme10 Vaata postitust
                          kellelgi on kogemust olnud homöopaatiaga kunagi? nimelt tekkisid nahale naljakad laigud, mida on näha just peale trenni (higistamine) ning seejärel päeva pärast taanduvad peaaegu nähtamatuks. Pole kunagi varem huvi homöpaatia vastu olnud, kuid nüüd ema arvas, et peaksin homöpaatilise kuuri läbima.. Googeldasin ja vaatasin dokke selle kohta ning inimesed on VÄGA pessimistlikud selle kohta. Äkki kellelgi on kogemusi?
                          kevadine aeg, igast õietolmud ja muu pask, mitte midagi enamat ei tohiks olla. aga enese rahustamiseks võiksid arstil ära käia.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #283
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            Motokoolitus OÜ, kindlasti sinna.
                            Huvitav miks bikeris seda kohta üldse ei mainita, kõik soovitavad motokaru

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #284
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              Mis krdi homöopaatia? Unsta ära sellised asjad. Nahaarsti juures oled käinud? Alternatiivsete meetodite poole on viimases lootuses aeg pöörduda siis, kui tavameditsiin ei suuda sind aiata.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #285
                                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Mis krdi homöopaatia? Unsta ära sellised asjad. Nahaarsti juures oled käinud? Alternatiivsete meetodite poole on viimases lootuses aeg pöörduda siis, kui tavameditsiin ei suuda sind aiata.
                                -1. kui tunnen, et midagi viga (olen saanud põrutada, külmetus, luumurd vms), siis väike terake põske ja voila - tunni paari pärast on hädad läinud. palju kergem kui "päris" arsti juures käimine ja igale haigusele on reaalne ravi olemas.

                                Comment

                                Working...