*** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #76
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    hollandi eurolaul


    plagiarize much
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    cmon, The Police on way vanem kui see hollandi eurolaul, kui üldse siis saadi inspiratsiooni Police´lt kui vastupidi

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #77
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      nii on :(
      Last edited by karupoeg; 07.05.14, 16:01. Põhjus: kartuliparunile

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #78
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
        cmon, The Police on way vanem kui see hollandi eurolaul, kui üldse siis saadi inspiratsiooni Police´lt kui vastupidi
        :D:D

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #79
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          Kas läpakale on võimalik kahte monitori taha ühendada? Ja kui on, kas mul selleks mingit lisa jubinat vaja? jh, ma olen arvutispets...

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #80
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Lol. Pole varem seda lugu kuulnud, epic intro.
            Btw, laulja meenutab Kim Dotcomi ning ta on Family Guy Peter Griffini häälega.
            kim dotcomile sarnane veidi jeap. Aga noh.. (sry pean ütlema :D) kui sa oma kaalu duublisse tõmbaksid, siis ehk ka sulle :D

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #81
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
              Kas läpakale on võimalik kahte monitori taha ühendada? Ja kui on, kas mul selleks mingit lisa jubinat vaja? jh, ma olen arvutispets...
              võin sulle mu usb docki maha ärida millega minu läppar ei võtnud igatahes 2te molu järgi korralikult, võimsust jäi väheks, dock võttis liiga palju resursse. Aga muidu oma mudelile spetsiifiline dock või siis erinev juhe kui on mitu auku.

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #82
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                Mu läpakas on odavam kui molu mida osta tahaks, ilmselt mul siis puudub ka võimsus selle jaoks

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #83
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  hollandi eurolaul
                  Yea G Em C D akordide kasutamine on obv plagiarize.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #84
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    Yea G Em C D akordide kasutamine on obv plagiarize.
                    yea ei ole muusik. plagiaadiks kutsumine oli ehk liiast, aga nii kui hollandi laulu kuulsin, siis tuli sekundiga police meelde. See ka päris okei ei ole? kui muusikaspetside arvates on ok, siis fine.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #85
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      (: amelõp agirebasthgil itnemaspop idiev nenap nehäl aj uktäj edavek tasuli eligiõk eliet nivoos lahok niiS .skelles ees aga ikkes 02 aj titunim 4 liksuk navra ,ikdunuluk ie skukenap ajrik elles lum auak tlesestO .eskatatujrik idoomiin niis iuk ,drokagi davatun dukinadok denõm te ,nateläm aj sibiaks batimmop geopurak ,vagi ilü lum samaS ...akzap ukinnuh iuk ,tamane igadim ajrik aiis duntäj ie GWB te ,inesudleräj aduõj aj dudeldaamibäl idiprugat baas sopee evret kteh skü iuk ,mõõr ruus allo bõiv llük ,attäj aham itsket ameruus ehü nisatsusto aj dutatujrik leev idiprugat ujlap tlavasiip elop sameet niis te ,nennuT
                      Last edited by BlackWerewolfGenie; 07.05.14, 23:52.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #86
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        (: amelõp agirebasthgil itnemaspop idiev nenap nehäl aj uktäj edavek tasuli eligiõk eliet nivoos lakoh niiS .skelles ees aga ikkes 02 aj titunim 4 liksuk navra ,ikdunluuk ie skukenap ajrik elles lum auak tlesestO .eskatatujrik idoomiin niis iuk ,drokagi davatun dukinadok denõm te ,nateläm aj sibiaks batimmop geopurak ,vagi ilü lum samaS ...akzap ukinnuh iuk ,tamane igadim ajrik aiis duntäj ie GWB te ,inesudleräj aduõj aj dudeldaamibäl idiprugat baas sopee evret kteh skü iuk ,mõõr ruus allo bõiv llük ,attäj aham itsket ameruus ehü nisatsusto aj dutatujrik leev idiprugat ujlap tlavasiip elop sameet niis te ,nennuT
                        gg (idiprugat nisatujrik)

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #87
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          gg (idiprugat nisatujrik)
                          lol ( !ak aniM)

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #88
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            fyp

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #89
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              fyp
                              fyp






                              (: .nhoJ sknäT, sibejaz tlasthil no akitaamet eraakrekiv eeS .baas allo litsopimuroof lehü sim mirap no sudnehal iniasiD :e
                              Last edited by BlackWerewolfGenie; 08.05.14, 00:16.

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #90
                                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                                Worst thread ever. :/
                                Last edited by Cypher0; 08.05.14, 00:20. Põhjus: voted 1 star.

                                Comment

                                Working...