Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #421
    Re: Ukraina okupeerimine

    lol pretty much this.

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #422
      Re: Ukraina okupeerimine

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Minu arvamus põhineb sellel, et ma käisin 4+ aastat vähemalt ühe tööpäeva nädalas I-Virus, sealhulgas Narvas. Vanem põlvkond on seal muidugi täiega venemeelne, kuid meie vanused ja nooremad võivad nö. "põhimõttelise järjepidevuse" pärast küll «Россия» suhtumisega olla, kuid asjaks mineku korral võidaks terve mõistus emotsioonid.

      E: Tegelikult pole see eriti oluline, aga oma 100% eestlasest isa nägin ma viimast korda esimesel koolipäeval ja minu ainsaks isafiguuriks oli peale seda 100% ukrainlasest vanaisa, kes mind mingil moel kasvatas ja keda ma kunagi ukraina ega vene keeles rääkimas ei kuulnud.
      See kõik eeldab, et infot jagatakse võrdselt, järjepidevalt ja erapooletult. Paraku on venelased katki hammustanud, et rahva meelsust saab meedia abil väga kergelt kallutada. Küll need Ida-Virumaa venelased ka abipaluvalt Moskva poole vaatama hakkavad, kui eraldusmärkideta "kohalik omakaitse" kõik muud meediakanalid on sulgenud ja Vene propagandakanalitest näidatakse, kuidas fašistidest eestlaste kamp on järjekordse üksiku (vene rahvusest) vanainimese okastraadiga surnuks peksnud ja otsivad uut ohvrit. Siis viiakse kohalikus kultuurimajas läbi välkreferendum, kuulutatakse Ida-Virumaa sõltumatuks ja see esitab kohe Venemaale liitumistaotluse. Putin mõtleb päevakese ja otsustab kõik suurde perre vastu võtta.

      Kõik see kõlab ebareaalsena, kuni asjad tegelikult juhtuma hakkavad. Eelmisel suvel Eesti käisid inimesed Krimmis puhkamas ja kui keegi oleks ütelnud, et aasta pärast on seal juba Vene okupatsioon ilma igasuguse nähtava objektiivse ajendita, siis oleks see ebareaalne tundunud. Samamoodi oleks 2007 aasta märtsis võinud panna diagnoosi inimesele, kes oleks ütelnud, et 5-6 nädala pärast pekstakse Tallinna kesklinn puruks, eriüksused peatavad Tallinn-Narva maanteel sõidukeid ja sõjavägi käib reaalselt ringi, et positsioone valida riikliku tähtsusega hoonete kaitseks.

      Comment

      • Miisu
        Julm Donk
        • Mar 2010
        • 86

        #423
        Re: Ukraina okupeerimine

        Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
        See kõik eeldab, et infot jagatakse võrdselt, järjepidevalt ja erapooletult. Paraku on venelased katki hammustanud, et rahva meelsust saab meedia abil väga kergelt kallutada. Küll need Ida-Virumaa venelased ka abipaluvalt Moskva poole vaatama hakkavad, kui eraldusmärkideta "kohalik omakaitse" kõik muud meediakanalid on sulgenud ja Vene propagandakanalitest näidatakse, kuidas fašistidest eestlaste kamp on järjekordse üksiku (vene rahvusest) vanainimese okastraadiga surnuks peksnud ja otsivad uut ohvrit. Siis viiakse kohalikus kultuurimajas läbi välkreferendum, kuulutatakse Ida-Virumaa sõltumatuks ja see esitab kohe Venemaale liitumistaotluse. Putin mõtleb päevakese ja otsustab kõik suurde perre vastu võtta.

        Kõik see kõlab ebareaalsena, kuni asjad tegelikult juhtuma hakkavad. Eelmisel suvel Eesti käisid inimesed Krimmis puhkamas ja kui keegi oleks ütelnud, et aasta pärast on seal juba Vene okupatsioon ilma igasuguse nähtava objektiivse ajendita, siis oleks see ebareaalne tundunud. Samamoodi oleks 2007 aasta märtsis võinud panna diagnoosi inimesele, kes oleks ütelnud, et 5-6 nädala pärast pekstakse Tallinna kesklinn puruks, eriüksused peatavad Tallinn-Narva maanteel sõidukeid ja sõjavägi käib reaalselt ringi, et positsioone valida riikliku tähtsusega hoonete kaitseks.
        Kindlasti mitte, olukord oli väga pinev juba mõnda aega enne. Loomulikult ei saa asju täpsusteni ette ennustada aga oli tunda et midagi keeb juba mõnda aega enne reaalseid sündmusi. Kellegile sellise stsenaariumi ette ennustamise eest "diagnoosi panna" oleks ise diagnoosi väärt.

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #424
          Re: Ukraina okupeerimine

          Vene riigi rahastatud propagandakanali Russia Today YouTube 'i kanal oli kolm tundi peatatud peatatud YouTube'i reeglite „mitmete või tõsiste rikkumiste“ tõttu.


          YouTube peatas Vene propagandakanali Russia Today edastamise.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #425
            Re: Ukraina okupeerimine

            Ei peatatud vaid oli kolm tundi kinni. Vaga suur vahe.

            Teiseks kahtlane et eraettevote panex sellistel ajenditel kanali taiesti kinni. Sama nagu google blockiks telegrami voi pokerstars ei lasex ligi mangijat kes foorumites scammis.

            Voib tunduda oiglane aga pikas perspektiivis kaoks ettevotte usaldusvaarsus.

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #426
              Re: Ukraina okupeerimine

              Yea right sõda jääb ära http://www.bbc.com/news/world-europe-26625476

              Comment

              • Platinum
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 248

                #427
                Re: Ukraina okupeerimine

                Läks tulistamiseks:(
                Vähemalt anti käsk vastu tulistada, et ei juhtuks nii nagu Eestis 1939 kui Päts mõtles, et läheb Venemaale läbi rääkima. Löödi kitsasse vangi ja koheldi nagu rotti, fakte kontrollimata istus 10 aastat, läks seniilseks ja suri seal, pärast maeti vangla müüri taha auku, niipalju meie esimeset käsu andjast.
                Olete mõelnud kunagi miks me ei tähista tema sünniaastapäeva, teda polnud rahatähdedel, monumenti pole?
                Ta ise sai selle üle seal "kulagis" mõelda, et mis siis oleks olnud kui oleks ikka proovinud võidelda.
                Tibladega läbi rääkida ei saa!

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #428
                  Re: Ukraina okupeerimine

                  rahatähtedel polnud teda sellepärast, et see oli selline otsus, et rahatähtedele pannakse kultuuritegelased. aga muus osas peab nõustuma.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #429
                    Re: Ukraina okupeerimine

                    Sellepärast,. et loe mida tegelikult Päts Eestiga tegi

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #430
                      Re: Ukraina okupeerimine

                      Pätsil oma nimeline kool pirita kosel vähemalt :)

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #431
                        Re: Ukraina okupeerimine

                        Ühendriikide endise välisministri Hillary Clintoni sõnul võib Venemaa venekeelse elanikkonda kaitsmise vajadusele viidates põhjendada sissetungi ka Balti riikidesse.


                        Clinton: Putin võib kasutada sama ettekäänet ka Balti riikide ründamiseks

                        Venemaa väljendas täna muret selle üle, kuidas Eestis elavaid venelasi koheldakse ning võrdles riigi keelepoliitikat Ukraina plaaniga tühistada vene keele positsiooni tugevdav seadus.

                        Moskva väljendas muret Eestis elavate venelaste pärast.

                        aii pizdets.
                        Last edited by EestiAA; 19.03.14, 19:14.

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #432
                          Re: Ukraina okupeerimine

                          Ida-Virumaa homseks läinud...

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #433
                            Re: Ukraina okupeerimine

                            Vaadates Putinit Krimmis tänastes Reporteri uudistes tuli vaikselt kananahk ihule.See mees on küll reaalsustaju kaotanud ja see alles algus..

                            Comment

                            • Ambur99
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2014
                              • 323

                              #434
                              Re: Ukraina okupeerimine

                              Uudised: Eesti kohta arvamusavaldus

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Ambur99
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2014
                                • 323

                                #435
                                Re: Ukraina okupeerimine

                                Silmaringi laiendamise eesmärgil! Pole ajaloolane, ei oska kommenteerida. Kas ka selliselt need piirid on läbi ajaloo kulgenud. Aga ajaloohuvilisele kindlasti soovitan pilgu peale visata! kellel ajaloo vastu huvi puudub, ära vaata!

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...