Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #406
    Re: Ukraina okupeerimine

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Mis uudiseid sa vahtind oled ?.

    Ei olnud aus refendum.
    Reggie ei esitanud oma arvamust, vaid praegust lõpplahendust.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #407
      Re: Ukraina okupeerimine

      naiivne oleks ida-ukrainas toimuvat arvesse võttes arvata, et see oli lõpplahendus

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #408
        Re: Ukraina okupeerimine

        Euroopa Liidu välisministrid kiitsid heaks reisikeelud ja varade külmutamised 21 isiku vastu, keda seostatakse Ukraina Krimmi poolsaare eraldumisele ja võimalikule annekteerimisele Venemaa poolt kaasaaitamises.

        Nimesid pole küll nimetatud aga olen suht kindel,et Putinit selles nimekirjas ei ole.
        Lisaks,et aasta tagasi keelati vene ametnikele välismaised pangakontod.
        Vene president Vladimir Putin on saatnud riigiduumasse eelnõu, mis keelab riigiametnikel muu hulgas välismaal pangakontode avamise ja välismaiste väärtpaberite omamise, teatab uudisteagentuur RAPSI.
        Last edited by viki; 17.03.14, 18:17.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #409
          Re: Ukraina okupeerimine

          FB-s lampi sattusin. Päris ******, mis Postimehes oli. Seal kommentaarides on ka tõlgitud artikkel.

          Nalja teete või?? Kas see on mingi haige nali Postimehelt või ajakirjanike totaalne Venemaa kallak või lihtsalt igasugune blokeering adekvaatse info suhtes. Eesti venelastele suunatud meedia??? Tulge...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #410
            Re: Ukraina okupeerimine

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            naiivne oleks ida-ukrainas toimuvat arvesse võttes arvata, et see oli lõpplahendus
            Huh. Keeruline seletada. Lõpplahendus oli ka halb sõna.

            Proovin uuesti. Ma sain aru, et reggie ei avaldanud oma nägemust/arvamust asjast, vaid võttis üldistavalt kokku praeguse olukorra. See tähendab, et ta ei õigustanud mitte kuidagi Venemaa käitumist, vaid ütles, et "väga hästi Venemaa poolt välja mängitud ning Lääs sittus end jälle täis"

            E: See väga hästi ei tähenda, et Venemaa poolt õige ja suurepärane käik vaid seda, et kui filigraanselt järjekordne pätt karistuseta tegeleda saab. Mõned FB unliked ja halvad Tweetid. Thats all ning kui Malaysia lennuk üles leitakse, siis ei mäleta Krimmi lugu enam keegi nagu ei mäletata Gruusiat.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #411
              Re: Ukraina okupeerimine

              Krimm on venelasele geopoliitiliselt sisuliselt väga tüütu maalapp, sest peaaegu kogu eluks vajalik peaks tulema nn. mandrilt. Küll aga tänane venelaste nõudmine, et Ukraina annaks oma oblastitele autonoonia õigused ehk siis Harkov, Donetsk, Lugansk kus venelaste/meelsete hulk on suur, saaks taas "demokraatlikult liituda suure isamaaga. Antud alad on maavara rikkad ja üsna sarnased meie ida virumaale.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Ukraina on nõrk, Venemaa pushib, et näha oma range'i mis piirini võiks minna. Samas kogu demagoogia on häirivalt sarnane teise maailmasõja eelsele ajale, kus lääs lootis kogu hingest, et äkki nad ikka ei hakka jamama ja saab läbi rääkida. Kuskil pole ka sellist jõudu, kes neile lähikonnas varbale suudaks astuda. Saksamaa põeb ikka veel komplekside käes, on osaliselt sõltuv tibla maavaradest, prantslased,, need tõmbaks vist enne punalipu torni kui venelane käsikski, inglismaa jaoks on tegevus siiski kuskil kaugel idas ning Putja paha paha-mõned sanktsioonid ja diplomaatilised noodid ehk sisuliselt on ainult Hiina ja Usa. Hiina ei taha sekkuda ja pooli valida, sest euroopa ja usa on neile kordades olulisemad kui Venemaa. Usa Venemaa tähendaks kolmandat maailmasõda ehk siis Venemaa teeb mis tahab ja testib maailma taluvuse piire ning ilma erilise üllatuseta, tal lastakse seda teha.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #412
                Re: Ukraina okupeerimine

                Hästi öeldud.

                Lol @ prantslaste kohta =D.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #413
                  Re: Ukraina okupeerimine

                  See Krimmi teema on mind pannud mõtlema, et huvitav milline oleks analoogse referendumi tulemus Narvas?

                  Venelasi on seal oluliselt rohkem kui Krimmis, aga millegipärast usun, et Venemaaga liitumise pooldajad jääksid siiski vähemusse.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #414
                    Re: Ukraina okupeerimine

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    See Krimmi teema on mind pannud mõtlema, et huvitav milline oleks analoogse referendumi tulemus Narvas?

                    Venelasi on seal oluliselt rohkem kui Krimmis, aga millegipärast usun, et Venemaaga liitumise pooldajad jääksid siiski vähemusse.
                    Pakun ka, et Eesti hoolitseb ikka tunduvalt paremini nende üle seal, kui Venemaa seda teeks.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #415
                      Re: Ukraina okupeerimine

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      See Krimmi teema on mind pannud mõtlema, et huvitav milline oleks analoogse referendumi tulemus Narvas?

                      Venelasi on seal oluliselt rohkem kui Krimmis, aga millegipärast usun, et Venemaaga liitumise pooldajad jääksid siiski vähemusse.

                      ei tea midagi, tööd neil seal eriti pole, osad käivad igapäevaselt venemaal tööl, eesti keelt ei osata ja kogu info tuleb vene meediast. mis sa ise arvad? käisin seal äsja, üks sealne kohalik eestlane arvab, et kui narva venelastel oleks valida, siis nad valiks venemaaga liitumise.

                      Comment

                      • Platinum
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 248

                        #416
                        Re: Ukraina okupeerimine

                        Referendum:O appi mis tilt, häbi kutsudagi sellise nimega.
                        Üle 123% Sevastoopoli elanikest hääletas Venemaa poolt
                        Tatarid ütlesid, et nemad valimistele ei lähe.
                        Ennem hääletamist juba lugesin kuskilt, et loodetavasti tulemus tuleb nagu NSVL alati oli, 98%, üpris lähedale läks.

                        Komöödiakilluke veel valimistest Põhja Koreas. Äsja toimusid, lähes 100% käis hääletamas ja 1 nimi oli valikus:D

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #417
                          Re: Ukraina okupeerimine

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          ei tea midagi, tööd neil seal eriti pole, osad käivad igapäevaselt venemaal tööl, eesti keelt ei osata ja kogu info tuleb vene meediast. mis sa ise arvad? käisin seal äsja, üks sealne kohalik eestlane arvab, et kui narva venelastel oleks valida, siis nad valiks venemaaga liitumise.
                          siin pole isegi mõtet kahelda selles - ilmselt narva 95%-st venelastest 95% valiks liitumise venemaaga, kui saaks. kui pealinna inimesele veel satuvad eestlased ette ja võib "alternatiivne" arvamus kuskilt kostuda (a la töökaaslased, naabrid jne), siis seal elatakse moskva aja järgi igas mõttes.

                          "ilma sõjata" hakkamasaamise kohta - ukraina täna teatas, et sealsed baasid jäävad sinna ja krimm on ukraina. karmiks läheb rsk!

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #418
                            Re: Ukraina okupeerimine

                            Endine kaitseminister ja IRLi auesimees Mart Laar ütles täna Postimehele antud videointervjuus, et talle ajab külmavärinad peale Venemaa president Vladimir Putini mure Ida-Ukraina pärast.


                            Laar: mind teeb ärevaks Putini mure Ida-Ukraina pärast.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #419
                              Re: Ukraina okupeerimine

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              ei tea midagi, tööd neil seal eriti pole, osad käivad igapäevaselt venemaal tööl, eesti keelt ei osata ja kogu info tuleb vene meediast. mis sa ise arvad? käisin seal äsja, üks sealne kohalik eestlane arvab, et kui narva venelastel oleks valida, siis nad valiks venemaaga liitumise.
                              Minu arvamus põhineb sellel, et ma käisin 4+ aastat vähemalt ühe tööpäeva nädalas I-Virus, sealhulgas Narvas. Vanem põlvkond on seal muidugi täiega venemeelne, kuid meie vanused ja nooremad võivad nö. "põhimõttelise järjepidevuse" pärast küll «Россия» suhtumisega olla, kuid asjaks mineku korral võidaks terve mõistus emotsioonid.

                              E: Tegelikult pole see eriti oluline, aga oma 100% eestlasest isa nägin ma viimast korda esimesel koolipäeval ja minu ainsaks isafiguuriks oli peale seda 100% ukrainlasest vanaisa, kes mind mingil moel kasvatas ja keda ma kunagi ukraina ega vene keeles rääkimas ei kuulnud.
                              Last edited by Potsataja; 17.03.14, 21:18.

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #420
                                Re: Ukraina okupeerimine

                                Kaader Ukraina valimistest.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Sõltub ju kuidas need valimised toimuvad, milline on eetöötlus aste. Kui nädal enne valimisi tulevad järsku "narvameelsed" rohelised sõjardid eikuskilt, peksavad minema kogu ajakirjanduse, vaatlejad ja muu tüütu seltskonna ning igaüks, kes eesti keeles köhidagi julgeb, saab kohe peksa siis peaks tulemus umbes sama olema ehk siis 140% Narva elanikke hääletas 99,8% tiblastaniga liitumise poolt.

                                Comment

                                Working...