Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #196
    Re: Ukraina rahutused

    Huvitav on ka see, et Venemaa on tegelikult UN security councili üks viiest veto-õigust omavast riigist. Isegi kui United Nations teeks mingi statementi ja plaani sekkumaks Krimmis toimuvale, siis Venemaa võiks selle tuimalt lihtsalt vetoda ja ära cancelida.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #197
      Re: Ukraina rahutused

      Päris head kaadrid.
      Blogger on Google'i blogide avaldamise tööriist, mille abil saate hõlpsalt maailmaga oma mõtteid jagada. Bloggeriga on lihtne oma isiklikku või tiimi blogisse teksti, fotosid ja videoid postitada.

      Comment

      • Platinum
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 248

        #198
        Re: Ukraina rahutused

        Algselt postitas reggie Vaata postitust
        Kaameramees neid oleks kasutanud, oleks paremad kaadrid saanud:D


        Speed of Mach 2,2
        Distance 3 miles

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #199
          Re: Ukraina rahutused

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Mis Venemaa Gruusia sõjast võitis?
          gruusia ei jätkanud ühinemist üldisemas mõttes läänega, sõltub rohkem venemaast. st majanduslikku ja poliitilist võimu kogu piirkonnas.
          e: ja obv sisepoliitilisi võite ei tasu alahinnata. kiire võidukas välksõda on aidanud kogu ajaloo jooksul võimul olnutel viia ellu oma poliitikat ja tahtmist ja populaarsust juurde saata. vt ka bush ja iraak, thatchet ja falklandi saared jne
          Last edited by nikitheone; 02.03.14, 20:36.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #200
            Re: Ukraina rahutused

            Ärge nüüd ära unustage, et Ukraina on ikkagi pooleks lõhestatud hetkel. Siin käib arutelu, nagu oleks mingisugune demokraatia ja diktatuur(hea ja halb) omavahel kokku minemas. Vene turistid, kes siin käivad, ei jookse ju üle, vaid sõidavad koju tagasi. Ma ei näe küll mingit erilist vahet neil kahel riigil poliitiliselt.
            Iga sõja taga on majanduslik kasum kellelgi, ju Putin tahab edaspidi kah kullast potti sittuda, naga Janukovits enam teha ei saa.
            Lähme muidugi kõik Ukrainale appi, aga need panevad järgmise Janukovitsi pukki ja mis siis muutuski?
            Mingid tavalised haiged võimumängud inimeste poolt, kes neid saavad mängida, ajakirjandus annab puid alla ja internet teeb, noh internetti.
            Keegi mäletab, mis Süürias toimub? Ühel päeval oli delfi otsast lõpuni täis Süüriat, iga lugeja teadis kõike, nädalaga oli see nii vana uudis, et kui keegi proovis teemat üles võtta, vaadati imelikult.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #201
              Re: Ukraina rahutused

              President Obama expressed his deep concern over Russia’s clear violation of Ukrainian sovereignty and territorial integrity, which is a breach of international law, including Russia’s obligations under the UN Charter, and of its 1997 military basing agreement with Ukraine, and which is inconsistent with the 1994 Budapest Memorandum and the Helsinki Final Act. The United States condemns Russia’s military intervention into Ukrainian territory.
              Sisuliselt kõikide paber-lepingutega on tagumikku pühitud. Lulz.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #202
                Re: Ukraina rahutused

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Mis Venemaa Gruusia sõjast võitis?
                Põhilised eesmärgid, mis said ka täidetud.

                -Takistada Gruusia püüdlusi saada NATO liikmesriigiks, mis ka short term õnnestus. Lisaks andis tugeva signaali teistele sarnastele riikidele, kes püüdlevad NATOsse.
                -Mõju suurendamine Lõuna-Kaukaasias läbi Abkhaasia ja Osseetia territooriumide hõivamise, mis annab olulise strateegilise kohaloleku (õhuväebaaside näol jne) ja energiapoliitikas. Venemaa jaoks on seal piirkonnas tähtsad energiakoridorid.
                -Šaakashivili režiimi nõrgestamine ja temast lahti saamine.

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #203
                  Re: Ukraina rahutused

                  õhtulehe kinnitamata andmetel on nähtud ka poola vägesid.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #204
                    Re: Ukraina rahutused



                    Poola viib vägesid idapiirile.. see siin üksik video paarist kergsoomukist, aga rongidega pidavat ka vedama.. ei jää ootama kuni EU "väljendab rahulolematust" jms

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #205
                      Re: Ukraina rahutused

                      Kas Ukraina piirid on muidu suletud või on võimalik riiki sisse või välja liikuda?

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #206
                        Re: Ukraina rahutused

                        Poolakatel kopp ees, lähevad löövad ise korra majja ära.

                        ei tegelikult on ikka masendav et ainukesed riigid kes on konkreetselt midagi teinud lisaks venemaale on läti, leedu ja nüüd ka poola. näitab ära kui mannetu on läänemaailm, piirdutakse ainult rääkimisega ja ähvardatakse (?) sanktsioonidega.

                        Comment

                        • Xavi
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2012
                          • 346

                          #207
                          Re: Ukraina rahutused

                          krt, mis luure räägib, mis siis Venemaa läänepiiril toimub. Riigid peaksid ju teadma. Suuri vägesid ei liigutata ju seal niisama. Ei tea, kas Poola päriselt ka vägesi liigutab v miski fake video. Mis Eest Kaitseväe tagatubades toimub? Ajateenijatel pole miskit infi? Nemad esimesed, kes häire saavad.

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #208
                            Re: Ukraina rahutused

                            Ei anna eestis keegi enne mingit häiret kui NATO ei ütle. Tänane uudis et Ansip tahab kiiresti piirileppe ära teha ajas ka oksele. debiilikud raisk

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #209
                              Re: Ukraina rahutused

                              Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                              krt, mis luure räägib, mis siis Venemaa läänepiiril toimub. Riigid peaksid ju teadma. Suuri vägesid ei liigutata ju seal niisama. Ei tea, kas Poola päriselt ka vägesi liigutab v miski fake video. Mis Eest Kaitseväe tagatubades toimub? Ajateenijatel pole miskit infi? Nemad esimesed, kes häire saavad.
                              Confirmed, et liigutab vägesi. Though tegu on "õppusega" ja "ei ole seotud ukraina kriisiga".

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #210
                                Re: Ukraina rahutused

                                imo võiks nato ka vägesid vähemalt ukraina läänepiirile liigutada. annaks vähemalt mingi signaali...

                                Comment

                                Working...