Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #136
    Re: Ukraina rahutused

    päris põnev

    "Ukraina riiklik julgeolekunõukogu kuulutas pühapäeval välja mobilisatsiooni, kuna Vene president Vladimir Putin ei ole võtnud kuulda maailma liidrite manitsust hoiduda sõjalisest sekkumisest Krimmis.

    Ukraina julgeolekuametnike sõnul on nüüd tähtis kindlustada võimalikult kiiresti Ukraina vägede võitlusvõime."

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #137
      Re: Ukraina rahutused

      Suht nutune on ka see, et ukrainlaste seas on neid, kes on valiku ette pandud juba ja on Putini poole peale üle läinud ://

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #138
        Re: Ukraina rahutused

        Ilves jagas twitteris

        Destroying or dismembering Ukraine serves no country’s interests, least of all Russia’s. After all, it is in Russia’s best interest to have a stable, prosperous, and friendly Ukraine on its borders. The only thing the move could serve is the megalomaniacal Putin.


        Üldiselt ei taha newse lugedagi hetkel. Ainult tilt tuleb mõttetust nämmutamisest ja sellest, et ei tea, mis tegelikult kuskil kaadri taga toimub. Helbid ainutl seda lääne meedia suppi samal ajal kui idas saavad teistpidi kõverat kajastust.


        Today, the international community, the European Union, and the United States face the greatest threat to world peace since the Cold War. After all, if Putin can get away with Ukraine, why would he stop there? If the West will not respond forcefully to such imperialism in a country as large as Ukraine, it is unlikely that it would be ready to stop him on behalf of tiny Estonia and Latvia. The world should have learned from World War II that stopping aggression before it spreads is the best way to prevent geopolitical and humanitarian catastrophes. The West cannot close its eyes to fascistoid imperialism. It must express its full support of Ukraine and tell Putin, in no uncertain terms, that only an immediate withdrawal of all Russian troops can forestall Russia’s transformation into a rogue state.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #139
          Re: Ukraina rahutused

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #140
            Re: Ukraina rahutused

            Ukraina relvajõudude 36. brigaadi sõdurid, kes baseeruvad Perevalne asulas, lubasid oma positsioonidel püsida kuni langemiseni.


            Asi kipub ikka väga hapuks minema

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #141
              Re: Ukraina rahutused

              Making Russia Pay? It’s Not So Simple

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #142
                Re: Ukraina rahutused

                Mis see langemiseni võitlus annab Ukrainale? Jääb alles eneseuhkus ja mäletatakse kodumaa eest võitlejaid?

                Kui venemaa ründab siis tuleks lihtsalt valget lippu lehvitada mitte oma sõdureid surma saata. See oleks minu aravmus.

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #143
                  Re: Ukraina rahutused

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Mis see langemiseni võitlus annab Ukrainale? Jääb alles eneseuhkus ja mäletatakse kodumaa eest võitlejaid?

                  Kui venemaa ründab siis tuleks lihtsalt valget lippu lehvitada mitte oma sõdureid surma saata. See oleks minu aravmus.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #144
                    Re: Ukraina rahutused

                    Ukraina pole päris Eesti ka, kelle sõjavägi ainult paarist Willisest koosneb...

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #145
                      Re: Ukraina rahutused

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Mis see langemiseni võitlus annab Ukrainale? Jääb alles eneseuhkus ja mäletatakse kodumaa eest võitlejaid?

                      Kui venemaa ründab siis tuleks lihtsalt valget lippu lehvitada mitte oma sõdureid surma saata. See oleks minu aravmus.
                      Sellise suhtumisega oleks ilmselt pool Euroopat hetkel Venemaa võimuses.

                      Krdi see tundub olevat pikaajaliselt ettekavandud plaan ja lihtsalt sobiva võimaluse ootamine. Ikka väga kiirelt arenevad asjad seal.
                      Last edited by VisaHing; 02.03.14, 11:54.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #146
                        Re: Ukraina rahutused

                        Sõda on paratamatu nähtus maailmas. Tundub ehk hea mõttena need russolnikud maamunalt ära pühkida, kuid seejärel tekiks nagunii uus agressor, kes tunneb ennast teistest võimsamana ja tahab kõik endale ahnitseda. Masendav on aga hetkel see, kuidas ülejäänud maailm tuimalt pealt vaatab, sest läänes tahavad toasooja kõik.

                        edit: Unustasin mainida, et sõda on hea vahend populatsiooni vähendamiseks. Ülerahvastatus on üpriski suur probleem juba ka Euroopas :)
                        Last edited by Dnbftw; 02.03.14, 12:03.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #147
                          Re: Ukraina rahutused

                          Mida Venemaa üldse taotleb? Mis nende jaoks parim tulemus lõpuks oleks?

                          Kunagi okupeerimise-ajastul olid igast raudsed eesriided, kontrollitud meedia, inimesi ei lastud välismaalegi. Kas tõesti tänapäeva Interneti-ajastul on Venemaa eesmärk nt Ukrainat okupeerida? Kui nii siis kuidas see välja peaks nägema, lülitatakse Internet välja ja saadetakse IT-mehed kraave kaevama? Või soovitakse lihtsalt oma venemeelne mees pulti tagasi saada?

                          Mis Gruusias toimus, mida Venemaa sõjalise rünnakuga seal saavutas lõpuks?

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #148
                            Re: Ukraina rahutused

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Ukraina pole päris Eesti ka, kelle sõjavägi ainult paarist Willisest koosneb...
                            This +1
                            Esimeses Red Alertis olid venkudel ja ukrainlastel suht samad asjad( Tanya ja Tesla Coil nt) aga Ukrainlal oli lisaks veel Mammoth Tankid, mis olid ikka ülitegijad võrreldes nende sittade tankidega, mis teistel olid.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #149
                              Re: Ukraina rahutused

                              putini otsene eesmärk on taastada kõigepealt NL aegne piir. ja mõju idabloki maades.

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #150
                                Re: Ukraina rahutused

                                Lisaks oleks Krimmis suht solid suveolümpiamänge korraldada...

                                Comment

                                Working...