Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #106
    Re: Ukraina rahutused

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kuidas vait? mitu eu ministrit on juba twittwris oma arvamust avaldanud. sa pole lugenud veel?
    Kahjuks ei folli Twitteris selliseid inimesi. Lootsin, et informatsiooni antakse suurtel Eesti online väljaannetel. Aga ju Twitter ongi uus Postimees, Delfi, Päevaleht vms.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #107
      Re: Ukraina rahutused

      Keda sa siis follid twitteris?

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #108
        Re: Ukraina rahutused

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Miks teised riigid peale USA vait on. Pean silmas just Euroopa riike või olen maha maganud highlight uudised?
        Euroopa riigid Venemaale liiga lähedal.Vene gaas jms.Eks leebelt midagi ikka öeldakse.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #109
          Re: Ukraina rahutused

          mõned olulisemad presidendid ja PM proovisid ka FB-s dislike panna sellele, aga seda nuppu pole

          Comment

          • WeThePeople
            Vana Tegija
            • Mar 2010
            • 1163

            #110
            Re: Ukraina rahutused

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            mõned olulisemad presidendid ja PM proovisid ka FB-s dislike panna sellele, aga seda nuppu pole
            kahjuks ei näe ka neid sest nad ei accepti mu friend requeste

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #111
              Re: Ukraina rahutused

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Keda sa siis follid twitteris?

              mina? mitte kedagi. lihtsalt delfi ukraina blogis oli paeti oma välja toodud. siis ma mõtlesin küll, et wtf, need jäävadki tõenäoliselt ainukesteks reaktsioonideks vist.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #112
                Re: Ukraina rahutused

                Oh wait. Sain megalt leveldatud.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #113
                  Re: Ukraina rahutused

                  Priit Kutser @Kutser

                  Venemaa võtab Krimmi tagasi. Muud midagi. Krimm pole ju ukrainlaste käes olenud sajanditki.

                  Comment

                  • K2okfor_Mey
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2012
                    • 429

                    #114
                    Re: Ukraina rahutused

                    Kõige kurvem siin olevate/elavate venelaste puhul on see, kes sooviksid läbi Narva, Krimmi äravõtmist ja on eestlaste vastu, et tegelikult ei oodata neid venemaal. Samamoodi ei jõua kohale vist see, et kui isegi mingi valemiga siin märuliks läheks siis lüüakse neid endid ka maha. Mis puutub nn twitteri säutsudele siis see ajab ming küll naerma, see pole kellegi ametlik avaldus visaku oma iphoned ja tahvlid käest ja asugu midagi ette võtma.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #115
                      Re: Ukraina rahutused

                      Eesti peab panema piirileppele veto kuna ilmselgelt venemaad ei huvita mingid piirid ega teiste riikide suveräänsus, see veto tuleb panna kohe ja praegu

                      Comment

                      • Xavi
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2012
                        • 346

                        #116
                        Re: Ukraina rahutused

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #117
                          Re: Ukraina rahutused

                          this is so fucked! Gruusia teema, siis enne seda olid venkudel mingid õppused kuidas väikeriiki efektiivselt vallutada. Kui õieti mäletan, siis üks oli meie lähedal ja teine Gruusia kandis. Läks andmiseks...Ja hetkel on mereväe "õppused" Mustal merel ja ka läänemerel. Ainult aja küsimus ja selles, kui kaugele seekord minna lastakse. Isegi ameeriklasest sõber ütles, et kuni Obama Usas president on, laseb ta Putinil teha, mis too heaks arvab ja lisas, et Mccain ei oleks elusees lasknud Putinil Gruusiasse tungida. Äärmiselt sinisilmne on arvata, et Nato või EU meid või kogu baltikumi reaalselt kaitsma hakkaks imo.

                          Comment

                          • Xavi
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2012
                            • 346

                            #118
                            Re: Ukraina rahutused



                            Ukraine’s acting president has said that Russia has no justification for its aggression and has ordered the army to be put on ”combat alert”. The prime minister of Ukraine has said that Russian forces must return to their bases in Crimea.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #119
                              Re: Ukraina rahutused

                              Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                              this is so fucked! Gruusia teema, siis enne seda olid venkudel mingid õppused kuidas väikeriiki efektiivselt vallutada. Kui õieti mäletan, siis üks oli meie lähedal ja teine Gruusia kandis. Läks andmiseks...Ja hetkel on mereväe "õppused" Mustal merel ja ka läänemerel. Ainult aja küsimus ja selles, kui kaugele seekord minna lastakse. Isegi ameeriklasest sõber ütles, et kuni Obama Usas president on, laseb ta Putinil teha, mis too heaks arvab ja lisas, et Mccain ei oleks elusees lasknud Putinil Gruusiasse tungida. Äärmiselt sinisilmne on arvata, et Nato või EU meid või kogu baltikumi reaalselt kaitsma hakkaks imo.
                              Ja mis see McCaini mitte nii kaugele mitte laskmine tähendab siis ? Ehk et sõjaline konfrontatsioon USA ja Vene vägede vahel oleks adekvaatne lahendus ? Lääs ei taha riskida ülemaailmse sõjaga. Isegi Euroopa Liidu loomine, integratsioon jne - selle üks põhilisi eesmärke (lisaks majandusliku uniooni reklaami all) on Euroopas igavese rahu tagamine ja maailmasõja vältimine. Venemaa taltsutamisel on ka teisi viise, nt. majanduslikud/poliitilised meetmed. Venemaa kompab piire, see on selge, sest Venemaa on suur ja võimas. Krimmi pärast ei tasuks nüüd küll EL ja Natol riskima hakata.

                              Ukraina seisukohalt kõige olulisemaks saab see, mis hakkab toimuma Ida-Ukrainas. Idas valitseb Regioonide Partei, kellel on absoluutne enamus ning on Vene rahade toel üles upitatud ja Janukovõtski selle partei toel presidendiks sai. Kui idasse konkreetsemat opositsiooni juurde ei teki ja rahva meelsus vastandub veelgi, siis võib Lääne -ja Ida-Ukraina konflikt või vastandumine veelgi süveneda.

                              Eesti, olles EL ja NATO liige (artikkel 5) võib päris kindlasti loota sõjalisele abile rünnaku korral. Kui sellisel juhul jäetaks meid abita, diskreediteeriks NATO kui organisatsioon, ennast väga tugevalt.
                              Last edited by inward; 01.03.14, 19:55.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #120
                                Re: Ukraina rahutused

                                Ja mõelda vaid, et see kõik sai alguse ühest Twitteri säutsust kuid tagasi. Ilmselt 50 aasta pärast võivad lapsed ajalooõpikutest lugeda kuidas WW3 algas sellest, et keegi tegi 1 saatusliku Twitteri säutsu :D

                                Aga tuleb tõdeda, et väga huvitav on jälgida seda kõike mis toimub. Juba 6000 vene sõjaväelast Ukraina pinnal + suures koguses sõjamasinaid. USA poolt korralik support. Neil seal teiselpool kallast hea säutsuda muidugi aga kas reaalselt ka hakkavad midagi ettevõtma kui asi hapuks kisub. Seda tahaks näha.

                                Kuigi Kremli pressiesindaja Dmitri Peskovi sõnul ei ole " Vene president Vladimir Putin veel otsustanud, kas saata sõjavägi Ukrainasse", räägib video- ja pildimaterjal Krimmist hoopis teist keelt.
                                Last edited by VisaHing; 01.03.14, 20:08.

                                Comment

                                Working...