Re: Ametlik Sochi olümpia teema
Selline tunne jääb nagu mingite erialade valdkondade esindajad tahavad endale mingit puutumatuse staatust.
Kui sa oled sitt, siis oled sitt ja nii ongi. Nüüd kui keegi selle välja ütleb, siis piltlikult öeldes pill lahti. Okei, see ei ole nüüd päris üks ühele nii. Kindlasti on neid, kes ei vääri vb nii suurt tampimist (nt Ränkel, noored kahevõistlejad jms).
FFS kui inimene valib endale valdkonna, siis võiks aru saada, et vastavalt tulemusele on ka palk ja tagasiside. Kui sul töö tulemus on sitt, siis on natuke nadi loota patsutust õlale ja musi püksi.
Teine murekoht on suhtumine.
Võtame nüüd tavalise inimese, kes läheb nt projekti alguses ja räägib särasilmselt, millised on tema eesmärgid ning milliseid tulemusi võiks oodata. Juhtub aga nii, et asi kukub sitasti välja. Kujutad sa ette, et sa lähed nüüd nt ülemuse, kaastöötajate või kasvõi sinusse uskujate juurde ja hakkad nägu naerul vahutama, et "mina olen täitsa rahul, tegin oma tulemuse ära. Lubasin küll midagi muud aga no shit happens eksole. Mul veel aega küll, projekte tuleb veel jne".
Selline tunne jääb nagu mingite erialade valdkondade esindajad tahavad endale mingit puutumatuse staatust.
Kui sa oled sitt, siis oled sitt ja nii ongi. Nüüd kui keegi selle välja ütleb, siis piltlikult öeldes pill lahti. Okei, see ei ole nüüd päris üks ühele nii. Kindlasti on neid, kes ei vääri vb nii suurt tampimist (nt Ränkel, noored kahevõistlejad jms).
FFS kui inimene valib endale valdkonna, siis võiks aru saada, et vastavalt tulemusele on ka palk ja tagasiside. Kui sul töö tulemus on sitt, siis on natuke nadi loota patsutust õlale ja musi püksi.
Teine murekoht on suhtumine.
Võtame nüüd tavalise inimese, kes läheb nt projekti alguses ja räägib särasilmselt, millised on tema eesmärgid ning milliseid tulemusi võiks oodata. Juhtub aga nii, et asi kukub sitasti välja. Kujutad sa ette, et sa lähed nüüd nt ülemuse, kaastöötajate või kasvõi sinusse uskujate juurde ja hakkad nägu naerul vahutama, et "mina olen täitsa rahul, tegin oma tulemuse ära. Lubasin küll midagi muud aga no shit happens eksole. Mul veel aega küll, projekte tuleb veel jne".

Comment