Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #256
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    seekord tulen aknast

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #257
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

      see suht hea muidugi ka
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #258
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        seekord tulen aknast

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        kle mine perse:) (smail päästab kõik). Praegu räägin ju hoopis erinevatest asjadest. Jooksualade tulemused on üks - ühele võrreldavad. Ning see oli pigem huvitava ajaloolise vahemärkusena toodud näitamaks kui kõva on kunagi Enn Sellik olnud, mitte otseste saavutuste võrdlemine stiilis.

        Umbes sama, et Sergei Bubka tegi 91. aasta rekordi mis püsis selle aastani. Seega ei ole võrdlusena toodud vaid otsene fakt.
        Last edited by karupoeg; 21.02.14, 14:05.

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #259
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          kle mine perse:) (smail päästab kõik). Praegu räägin ju hoopis erinevatest asjadest. Jooksualade tulemused on üks - ühele võrreldavad. Ning see oli pigem huvitava ajaloolise vahemärkusena toodud näitamaks kui kõva on kunagi Enn Sellik olnud, mitte otseste saavutuste võrdlemine stiilis.

          Umbes sama, et Sergei Bubka tegi 91. aasta rekordi mis püsis selle aastani. Seega ei ole võrdlusena toodud vaid otsene fakt.
          ahah, vb ma lihtsalt ei oska siis lugeda.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #260
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
            ahah, vb ma lihtsalt ei oska siis lugeda.
            ära ülekohtune ka ole enda suhtes.

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #261
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              oeh kadri :(

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #262
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                Meie kadri on valmis isegi kõhuli viskama, et telepilti saada

                Senini oli hea sõit muidu

                Comment

                • WeThePeople
                  Vana Tegija
                  • Mar 2010
                  • 1163

                  #263
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                  oeh grete :(

                  Comment

                  • MartinGarcia
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 517

                    #264
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Meie kadri on valmis isegi kõhuli viskama, et telepilti saada


                    Senini oli hea sõit muidu
                    ok

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #265
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                      oeh daria :(

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #266
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        Wp Ukraina naised!!! fkn WP!!! Väike ärevusmoment aga loeb lõpptulemus!!!

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #267
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          kuidas meil läks

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #268
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            kuidas meil läks
                            Sõidavad veel, kannata veits

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #269
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Sõidavad veel, kannata veits
                              väga õige. Kui juba olümpial oled, siis tleb võtta max ning võimalikult kaua nautida. kindlalt lõpus lipp ka kätte

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #270
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                                oeh grete :(
                                Ta nii armas, et kogu mu masendus sulab kui ta intervjuud annab.

                                Comment

                                Working...