Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #271
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    Kui vana grete on?

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #272
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

      Eesti viimane.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #273
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        Eesti viimane.
        Grete saab 21 mais. aga tal polt olemas (kauri).

        Aga anname andeks, tal on nii raske olnud praegu keskenduda, sest nii palju on ringi vaadata jne... Järgmine kord tahab juba võidu ka sõita!

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #274
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Eesti viimane.
          Eelviimane

          Prantslased katkestasid

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #275
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            Grete saab 21 mais. aga tal polt olemas (kauri).

            Aga anname andeks, tal on nii raske olnud praegu keskenduda, sest nii palju on ringi vaadata jne... Järgmine kord tahab juba võidu ka sõita!
            lol see oli suht hea intervjuu jah, läkski sinna ikka turistiks, spordile pold aega keskenduda.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #276
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
              Eelviimane

              Prantslased katkestasid
              sessuhtes, et kui keegi oleks hommikul öelnud, et meie nunnud teevad prantslastele ära, siis oleks küll seewaldi nr andnud.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #277
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                See on parim teema siin foorumis hetkel

                Comment

                • WeThePeople
                  Vana Tegija
                  • Mar 2010
                  • 1163

                  #278
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                  oeh kes meil viimast sõitis :(

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #279
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    kahju, et qbjohn või cocacola teemat ei jälgi :( muidu saaks häid gife.

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #280
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                      Meie mäesuusataja oli ka tubli!Kaotas slaalomi esimese sõidu võitjale vaid 18 sekundit.Kui teine sõit lõpetada õnnestub,võib kohta kõvasti parandada.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #281
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        Võta see pilt timz, sul maru tuhm see.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #282
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          Oh god miks talve olümpia suvel pole.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #283
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            Võta see pilt timz, sul maru tuhm see.


                            ty, ma suht avatari fish

                            Comment

                            • WeThePeople
                              Vana Tegija
                              • Mar 2010
                              • 1163

                              #284
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Oh god miks talve olümpia suvel pole.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              lund pole

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #285
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                                Kas siis ei tohigi sportlasi enam kritiseerida?

                                Kui mälu ei peta, siis oli see Saue, kes enne Vancouveri olümpiat andis eriti absurdse intervjuu, kus ütles, et läheb sõitma kuhugi 30-40 koha kanti, kuna vorm paremat ei luba. OK, on oma koha välja teeninud, aga korra juba olümpial käinud sportlasena, kas tasub uuesti minna, teades, et jääb viimase 10% hulka?

                                Kui ikka motivatsiooni ja reaalset vormi ei ole, et esimese 50% hulka end sõita, siis võiks rahus edasi liikuda ja tubli naine, et ühel olümpial kaasa lõi - kuulub juba nö eliiti. Selle raha võiks suunata noortele sportlastele, kellel rohkem motti ja potentsiaali kuhugi tulevikus jõuda. Jah, eks see ole ka gambol, sest tulevikku ju ennustada ei oska.

                                Isiklikus plaanis lihtsalt ei saa aru, mis motiveerib tipptasemel võistlema, kui on teada, et poodiumikohad jäävad valgusaastate kaugusele.
                                Väga mõistlik jutt. Ma siin lapsi kah motiveerin niimoodi trenni tegema, et iga noorsportlase eesmärk peaks olema olümpiale jõuda olenemata kohast, millele võisteldakse. Kui sinna jõutud, siis järgmine kord tasub minna ainult tulemust tegema.

                                Comment

                                Working...