Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mait47
    Jube Noob
    • Jul 2011
    • 192

    #316
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    Lembitu Kuuse: "Eesti parim suusasportlane Šotsi olümpial on W.C. Smith... aga mäest alla ongi kergem sõita"

    Tore kui kõik ilusti selgeks tehakse :)

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #317
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Keegi seletaks mulle ära kas sportlased ongi tõesti nii lollid ja arvavad, et keelatud ainete kasutamine ei tule välja või on see dopingu teema nii täpseks aetud, et võid täiesti eneseteadmata anda positiivse proovi?
      Both
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • elrosmeero
        FPP Pro
        • Jan 2011
        • 239

        #318
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        Eesti võitis w ?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #319
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Keegi seletaks mulle ära kas sportlased ongi tõesti nii lollid ja arvavad, et keelatud ainete kasutamine ei tule välja või on see dopingu teema nii täpseks aetud, et võid täiesti eneseteadmata anda positiivse proovi?
          Olümpial 99%+ panevad vast, vahele jäävad vaesemad kes ei saa omale lubada kõige kaasaegsemat dopingut, kogenematud kes ei tea millal tuleb täpselt ainetelt maha minna ja lähevad liiga hilja või siis lihtsalt riskitakse ja minnakse "max valuet" võtma, kord läheb hästi, kord mitte.

          Nii tipus ei saa eriti teisiti, kui kõik teised panevad siis neil räme eelis ja peadki olema viimaste kohtade "turist" kui ei pane.

          Comment

          • MartinGarcia
            Grinder
            • Nov 2009
            • 517

            #320
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            Mida tarbid cod ?

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #321
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
              Mida tarbid cod ?
              mida ta valesti ütles? vb nats liialdas %-ga aga üldpildis on tal õigus.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #322
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                Mida tarbid cod ?
                Dopingut ldo

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #323
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                  Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                  mida ta valesti ütles? vb nats liialdas %-ga aga üldpildis on tal õigus.
                  Ah hui on. Liiga lamp väita, et kõik panevad dopingut imo

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #324
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #325
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                      Krt, Anu Säärits näeb praegu palju parem välja kui 20 aastat tagasi.

                      Muud tähelepanekud sellelt olümpialt puuduvad.

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #326
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                        Ah hui on. Liiga lamp väita, et kõik panevad dopingut imo
                        Üsna naiivne on arvata, et sellise treeningmahuga suudavad sportlased toime tulla ainult hästi tasakaalustatud toiduga.

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #327
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                          Üsna naiivne on arvata, et sellise treeningmahuga suudavad sportlased toime tulla ainult hästi tasakaalustatud toiduga.
                          Ja veel naiivsem on arvata, et kõik panevad topingut

                          Comment

                          • SuusaKunn
                            Jube Noob
                            • Jun 2011
                            • 142

                            #328
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            Kõik panevad AINEID

                            Comment

                            • SuusaKunn
                              Jube Noob
                              • Jun 2011
                              • 142

                              #329
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                              Mida rohkem investeerid, seda paremad ained saad...(Uusi aineid pole lihtsalt keelatud ainete listis)

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #330
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                                Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                                Ja veel naiivsem on arvata, et kõik panevad topingut
                                oled ainus naiivitar siin.

                                Comment

                                Working...