Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Ma ei saa üldse aru kuidas pokkeris võita saab. 2x see kuu juba AA-ga kaotanud. Üritan küll limpida ja ohutu flopi ära vaadata, aga ei miskit
Ma ei saa üldse aru kuidas pokkeris võita saab. 2x see kuu juba AA-ga kaotanud. Üritan küll limpida ja ohutu flopi ära vaadata, aga ei miskit



Comment