veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MartinGarcia
    Grinder
    • Nov 2009
    • 517

    #121
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    http://sport.delfi.ee/news/olympia/u....d?id=67747439

    Normaalne ....eelmised tali olümpiad läksid maksma mingi 2-3miljardi vahel ja sai korralikult tehtud.
    See läks maksma 51 miljardit ja selline seis...Olen vahtind paari doki selle olümpia kohta....Suht masendav kuidas vene maksumaksja raha varastakse. Muidugi nende meedias olümpia kritiseerimine on täielik tabuu.
    Jah, me kõik teame seda. Kõik me loeme ja vaatame tv

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #122
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
      http://sport.delfi.ee/news/olympia/u....d?id=67747439

      Normaalne ....eelmised tali olümpiad läksid maksma mingi 2-3miljardi vahel ja sai korralikult tehtud.
      See läks maksma 51 miljardit ja selline seis...Olen vahtind paari doki selle olümpia kohta....Suht masendav kuidas vene maksumaksja raha varastakse. Muidugi nende meedias olümpia kritiseerimine on täielik tabuu.
      Kinnitamata andmetel ligi 30 miljardit altkäemaksudeks :D. Masendav tõesti jamh.

      Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
      Jah, me kõik teame seda. Kõik me loeme ja vaatame tv
      eh?? Selle loogika järgi ei olegi mõtet foorumisse midagi kirjutada. Sest kõik me teame kõike.
      Last edited by VisaHing; 05.02.14, 10:24.

      Comment

      • MartinGarcia
        Grinder
        • Nov 2009
        • 517

        #123
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Kinnitamata andmetel ligi 30 miljardit altkäemaksudeks :D. Masendav tõesti jamh.



        eh?? Selle loogika järgi ei olegi mõtet foorumisse midagi kirjutada. Sest kõik me teame kõike.
        Sry ajab närvi vahest, kui postitatakse lambi selliseid uudiseid, mida nkn kõik teavad. + Ise paned copy paste uudisest enda kommentaariks :)

        e: vb asi minus
        Last edited by MartinGarcia; 05.02.14, 10:30.

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #124
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
          Jah, me kõik teame seda. Kõik me loeme ja vaatame tv
          Mu post on arutelu jaoks pandud mitte kellegi teadmiste testimiseks.

          Comment

          • MartinGarcia
            Grinder
            • Nov 2009
            • 517

            #125
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
            Mu post on arutelu jaoks pandud mitte kellegi teadmiste testimiseks.
            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...-Eesti-uudised

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #126
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              ....and back to 1$ MTT-s:
              [/QUOTE]

              Jube valu hommikul doltsiseid lasta

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #127
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Nu postitasin sinna.
                Saad nüüd rahulikult hingata.

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #128
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                  Sry ajab närvi vahest, kui postitatakse lambi selliseid uudiseid, mida nkn kõik teavad. + Ise paned copy paste uudisest enda kommentaariks :)

                  e: vb asi minus
                  milliseid teemasid härra OTs täpsemalt näha sooviks?

                  Comment

                  • MartinGarcia
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 517

                    #129
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                    milliseid teemasid härra OTs täpsemalt näha sooviks?
                    Kusjuures mõtlesin täpselt sama, kui vinguma hakkasin.

                    Alustuseks, näiteks mis autol võib viga olla, kui ei võta üldse süüdet järgi. Aku täis laetud, puhurid ja tuled jne kõik hakkab tööle. Lihtsalt ei hakka starter ringi käima. Auto 2006 aasta yaris disla punn. Millised võiksid kõige tõenäolisemad probleemid olla sel juhul ja mis väljaminekuga pean arvestama ?
                    Last edited by MartinGarcia; 05.02.14, 13:42. Põhjus: väike lisa

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #130
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                      Kusjuures mõtlesin täpselt sama, kui vinguma hakkasin.

                      Alustuseks, näiteks mis autol võib viga olla, kui ei võta üldse süüdet järgi. Aku täis laetud, puhurid ja tuled jne kõik hakkab tööle. Lihtsalt ei hakka starter ringi käima. Auto 2006 aasta yaris disla punn. Millised võiksid kõige tõenäolisemad probleemid olla sel juhul ja mis väljaminekuga pean arvestama ?
                      Alustuseks teeks Toyota foorumisse kasutaja ja räägiks seal enda murest. Siis kutsuks mõne diagnostikamehe diagnosti tegema, et ehk arvuti näitab miskit. Kontrolliks releed, kaitsmed üle. Kütusepump ei tee ka midagi?

                      Comment

                      • TrvP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2012
                        • 409

                        #131
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                        Alustuseks, näiteks mis autol võib viga olla, kui ei võta üldse süüdet järgi.
                        Kas probleem tekkis nö üleöö või oli ennegi käivitamisel probleeme? Kas automaat? Kui süüdet keerad, kas kapoti all nö mingi "klõps" käib? Vigu võib mitmeid olla- süüteluku põhi kulunud (eriti ei usu), starteri relee läbi. Kui automaat, siis vb kasti mingi andur läbi, mis fikseerib, kas on Parkingu peal või mitte.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #132
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Mul oli midagi sarnast siis kui bensupump läbi läks.

                          Comment

                          • MartinGarcia
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 517

                            #133
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Algselt postitas TrvP Vaata postitust
                            Kas probleem tekkis nö üleöö või oli ennegi käivitamisel probleeme? Kas automaat? Kui süüdet keerad, kas kapoti all nö mingi "klõps" käib? Vigu võib mitmeid olla- süüteluku põhi kulunud (eriti ei usu), starteri relee läbi. Kui automaat, siis vb kasti mingi andur läbi, mis fikseerib, kas on Parkingu peal või mitte.
                            EI tekking üleöö, paar korda veel nii olnud aga siis lambist jälle tööle hakanud. Manuaal. Süüdet keeran siis kapotiall käib jah mingi klõps.

                            Kusjuures auto seisis enne talve 6 kuud, siis oli aku tühi, laadisin täis ära ja töötas normaalselt. Sõitsin üle kuu rahulikult ja käivitus normaalselt. Nüüd lihtsalt ei võta süüdet järgi.
                            Last edited by MartinGarcia; 05.02.14, 14:34.

                            Comment

                            • estdonk
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2011
                              • 450

                              #134
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Starteri pendiks või harjad kulunud näiteks. Võid proovida starterit koputada mingi mutrivõtmega ja vaata kas tuleb uuesti järele. Endal passatil läks umbes 20 EUR. Aga täpsemaid sümptomeid oleks vaja.
                              Tuli meelde et teisel autol oli kunagi sama jama aga siis oli mingi starteri küljest tulev juhe lühises. Võid ka mootori massijuhet kontrollida.
                              Last edited by estdonk; 05.02.14, 14:39.

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #135
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Tänud vastuste eest, Toyota foorumist lugedes sain sarnaseid vastuseid.

                                Comment

                                Working...