veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eyestabber
    Grinder
    • Feb 2010
    • 505

    #151
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Ma ei saa üldse aru kuidas pokkeris võita saab. 2x see kuu juba AA-ga kaotanud. Üritan küll limpida ja ohutu flopi ära vaadata, aga ei miskit

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #152
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      The truth is out there.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #153
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #154
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Arvate, et mingis 888-s pole superusereid või? Jätame nüüd need skilli-teemalised naljad kõrvale, selge see, et skilli mäng, keegi ei väidagi vastupidist. Ma räägin lihtsalt pokkeritubade softi usaldusväärsusest based on ajalugu. Või see on liiga tundlik teema? Gambler ei taha tunnistada endale, et pokkerituba sudib teda vaikselt anusesse on a weekly basis?
          PS. Mul on palavik, natuke kütab ära küll. Raskel ajal asi seegi.
          Last edited by Vandalar; 05.02.14, 22:18.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #155
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Arvate, et mingis 888-s pole superusereid või? Jätame nüüd need skilli-teemalised naljad kõrvale, selge see, et skilli mäng, keegi ei väidagi vastupidist. Ma räägin lihtsalt pokkeritubade softi usaldusväärsusest based on ajalugu. Või see on liiga tundlik teema? Gambler ei taha tunnistada endale, et pokkerituba sudib teda vaikselt anusesse on a weekly basis?
            PS. Mul on palavik, natuke kütab ära küll. Raskel ajal asi seegi.
            Mis me tegema peaks nüüd ? Nii kaua kui on +ev mängida, mängitakse. Seda, et elu on ebaõiglane teavad kõik. Tundlik teema on see siit ainult sulle. Loodan, et saad ruttu terveks.
            Last edited by virukunn; 05.02.14, 22:27.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #156
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Tänan, härra virukunn.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #157
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                The man who was acquitted of murdering unarmed teen Trayvon Martin in 2013 is set to fight the perennially barking rapper in questionable event

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #158
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  lol, solid video-intekas Jüri Mõisaga:

                  VIDEO: Mina parim juht? Naerma ajab..  Milline on parim otsus, mis on tehtud Jüri Mõisa eest? Kas äri tegemiseks on vaja annet?  Kuula Jüri Mõisa lugu ettevõtjaks olemisest. Gasell.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #159
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    No on ikka fucked up ühiskond seal Usas. Ma ei tea, kas see olen ainult minu arvamus, või on ikka terve euroopa sinnapoole teel, aga selline kättemaksuteema ei tundu enam kuidagi sobivat praegusesse ajastusse. Sealtkandist tuleb aga järjest sama paska, uudiste sisu on nagu karate kidis 80.nendatel.

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #160
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      No on ikka fucked up ühiskond seal Usas.
                      Ütleks, et Euroopa, Hiina, Venemaa, Aasia, Aafrika, Islami maailm, ladina ameerika teatud statside järgi rohkem F up kui Usa.
                      Igas ühiskonnas idiootsust...aga Usa ei ole kaugeltki kõige hullem...võib isegi öelda, et lääne Euroopa poliitiline korrektsus on palju hullem/ohtlikum kui mingi Usa idiootne meelelahutus.
                      Last edited by EestiAA; 06.02.14, 09:55.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #161
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        kus tallinnas normaalset šašlõkki saab? enamus kohtades mingi ahjus üles soojendatud sitt..

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #162
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          kus tallinnas normaalset šašlõkki saab? enamus kohtades mingi ahjus üles soojendatud sitt..
                          Šeš-Beš
                          Gonsiori 9, Maneeži peatuse juures

                          Comment

                          • Trapface
                            Jube Noob
                            • Feb 2012
                            • 197

                            #163
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Kamikaze Mustamäel on ka taset tõstnud. Käisin eelmisel aastal seal vist 3 korda ja alati oli mõnus suitsune šašlõk.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #164
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Tunnen ka muret foorumikaaslaste pärast ( eriti vanda ), sellepärast sheerin :D

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #165
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Ma ei kasuta selliseid mõttetuid vidinaid. Mul on omal piisavalt oidu, et ei pea oma ego mingi tarbetu junniga upitama.

                                Comment

                                Working...