veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #136
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    A muidu disla teemadel edasi rääkides, siis mulle tundub, et Eestis peab tikutulega pädevaid dislavendi taga otsima. Enda probleemiga sai käidud 7-8 tüübi juures, kes kõik pmst kehitasid õlgu või siis pakkusid midagi absurdset/huupi. Lõppkokkuvõttes pead ikkagi ise olema see tark ja tuhnama foorumites/googeldama.

    Comment

    • MartinGarcia
      Grinder
      • Nov 2009
      • 517

      #137
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      A muidu disla teemadel edasi rääkides, siis mulle tundub, et Eestis peab tikutulega pädevaid dislavendi taga otsima. Enda probleemiga sai käidud 7-8 tüübi juures, kes kõik pmst kehitasid õlgu või siis pakkusid midagi absurdset/huupi. Lõppkokkuvõttes pead ikkagi ise olema see tark ja tuhnama foorumites/googeldama.
      Vb tõesti. Ei ole palju autosid omanud ja veelvähem remondiga kokku puutunud. Ja ise ka ei jaga absull midagi.
      Kusjuures raske leida tõesti normaalseid vendasid, kes tõesti teevad töö korrektselt ära ilma, et poogiks mingeid muid asju juurde, mille eest raha nöörida.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #138
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        pigem pole asi "normaalsete vendade" leidmisel, vaid rahas. "normaalsed vennad" tahavad raha rohkem tunduvalt saada kui onu vasja lasnamäe garaazis

        Comment

        • MartinGarcia
          Grinder
          • Nov 2009
          • 517

          #139
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          pigem pole asi "normaalsete vendade" leidmisel, vaid rahas. "normaalsed vennad" tahavad raha rohkem tunduvalt saada kui onu vasja lasnamäe garaazis
          Need normaalsed ainult Esindustest, mujalt ei leiagi. Suurem osa teenib nkn ainult juppide müümise ja vahendamise pealt.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #140
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            17 kilo kokku. esmalt sain 8k donkamendilt (mitte segi ajada kasutajaga donkament) ning siis sõitsin teerulliga üle nl1k grinderitest. Lihtsalt lõpus oli ultimate bad run ja läksin tilti veidi. 600bb potis KK vs AK jne, 2 pair vs set jne.
            fishid ei andnud üldse respekti ka, callisid OOP mingite lol kätega jms.
            Ära muretse, pokerstars ongi näpitud. Ma arvan, et see KK vs AK oli kindlasti superuser'i vastu mängitud. Kui sul mingid vahendid alles siis palka patsiga poisid händhistoreid üle vaatama.

            Edu laudades!

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #141
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Stars ongi näpitud. Sa ei võida kunagi rohkem, kui sulle määratud on.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #142
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Stars ongi näpitud. Sa ei võida kunagi rohkem, kui sulle määratud on.
                Cry me a river vanda v sinu puhul peaks ütlema vist smoke me a cloud vms. Kaua võib nutta selle üle, kuidas sa ei biidi ja kui valus pokker su jaoks on.

                quiti juba v mine nuta patja kuskil ://

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #143
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Stars ongi näpitud. Sa ei võida kunagi rohkem, kui sulle määratud on.
                  A kas mõnikord võidad vähem?

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #144
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Cry me a river vanda v sinu puhul peaks ütlema vist smoke me a cloud vms. Kaua võib nutta selle üle, kuidas sa ei biidi ja kui valus pokker su jaoks on.

                    quiti juba v mine nuta patja kuskil ://
                    Mis sul sellest? See ei puutu sinusse või töötad starsis? Oled foorumi maine pärast mures? Hirmutan potentsiaalsed mängijad ära? Miks ma nutma peaks? Vaata natuke tagasi online pokkeri ajalukku ja näed kui vähe on tegelikult tubasid, mis ei oleks superuserite, scammimise, rahadega minema laskmise jms. silma paistnud.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #145
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      leveldad?

                      Comment

                      • eyestabber
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 505

                        #146
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        jepjep. andu on raudselt superuser

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #147
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                          jepjep. andu on raudselt superuser
                          mhm see ei ole kuskilt otsast loogiline, et keegi alustab 100$-iga 5$ hu-sid lastes ja on 4 aasta pärast maailma tipus omalalal ja 700k eur profit. confirmed superuser anduandu. Murul tundub ka olevat mingi privileeg teiste ees aga teda pole veel läbihammustanud. 50/50 kas on v pole superuser.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #148
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Maailma tipus olev maletaja või tippsportlane võidab igal ajal igal pool, kui ta just omasugustega kokku ei sattu. Maailma tipus olev pokkeripro võib kaotada igal ajal igas kohas.

                            Comment

                            • phenomenon
                              Jube Noob
                              • Nov 2011
                              • 196

                              #149
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Maailma tipus olev maletaja või tippsportlane võidab igal ajal igal pool, kui ta just omasugustega kokku ei sattu. Maailma tipus olev pokkeripro võib kaotada igal ajal igas kohas.
                              Tänu sellele ongi pokkeriga võimalik raha teenida.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #150
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Ma ei rääkinud mängijatest ju. Pokkeritubadest. Ei maksa ajalugu eirata. The truth is out there.

                                Comment

                                Working...