Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
A muidu disla teemadel edasi rääkides, siis mulle tundub, et Eestis peab tikutulega pädevaid dislavendi taga otsima. Enda probleemiga sai käidud 7-8 tüübi juures, kes kõik pmst kehitasid õlgu või siis pakkusid midagi absurdset/huupi. Lõppkokkuvõttes pead ikkagi ise olema see tark ja tuhnama foorumites/googeldama.
A muidu disla teemadel edasi rääkides, siis mulle tundub, et Eestis peab tikutulega pädevaid dislavendi taga otsima. Enda probleemiga sai käidud 7-8 tüübi juures, kes kõik pmst kehitasid õlgu või siis pakkusid midagi absurdset/huupi. Lõppkokkuvõttes pead ikkagi ise olema see tark ja tuhnama foorumites/googeldama.
Comment