Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
Okei, head inimesed, keegi oskab nimetada sellist conditionit, kus inimene tõsimeeli arvab, et tema mingi kehaosa on keegi teine (või kellegi teise sobiks ka)
Okei, head inimesed, keegi oskab nimetada sellist conditionit, kus inimene tõsimeeli arvab, et tema mingi kehaosa on keegi teine (või kellegi teise sobiks ka)
Comment