Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Matu
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 284

    #256
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    täpslet samat v2rvi jep suht v6imatu saada

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #257
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      palju wismari day rate on ,, kellelgi kogemust? .. no ei saa kaineks

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #258
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        palju wismari day rate on ,, kellelgi kogemust? .. no ei saa kaineks
        65€ päev kui ise uksest sisse astud

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #259
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Savisaar ründab lasnamäelasi



          Lasnamäelaste postkastidesse jõudis eile kiri, milles Edgar Savisaar hirmutab inimesi parempoolsete valimisvõidu korral hinnatõusudega.

          "Pean Teid hoiatama!" juhatab linnapea oma hirmusõnumi sisse. Ja teatab halvaendeliselt, et jutud, nagu oleks Keskerakonna võit Tallinnas kindel, on tegelikult erakonna vastu suunatud.

          "Ka mina loodan, et Keskerakond võidab need valimised, aga see juhtub siis ja ainult siis, kui kõik need, kes meid toetavad, tegelikult hääletavad valimiste päeval Keskerakonna poolt!"

          "Kui Keskerakonna valijad ei tule valimiste päeval valima, siis võidavad Ansipi valitsuse erakonnad ning see tähendab uusi hinnatõuse kõigile tallinlastele.
          *Ühistransport muutub jälle tasuliseks! See viib iga Tallinna pere taskust sadu eurosid aastas.
          *Kaotatakse hinnasoodustused ravimitele ja kindlasti ei pingutata selle nimel, et langetada toidukaupade hindu.
          *Kütte, elektri, prügiveo ja teiste igakuiste arvete suurenemine on kindel, kui ka tallinnas hakatakse ajama üle riigi hindu tõstnud parempoolset poliitikat.
          *Lõpetatakse munitsipaalmajade ehitus, mis paljudele peredele uusi kortereid on pakkunud," ähvardab linnapea.

          Norm lul

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #260
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            «Vallatute tisside» saatejuht Carmen sai produtsendilt keelu keskmist sõrme näidata, mistõttu vastas ta solvajale hoopis vürtsikamal moel.


            Appi, vaaatsin, et päris kena tots, aga püksis hoopis viiner!

            Comment

            • estdonk
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2011
              • 450

              #261
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Seda videot tahaks näha küll.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #262
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                http://www.elu24.ee/2440142/vallatut...is-pee-paljaks

                Appi, vaaatsin, et päris kena tots, aga püksis hoopis viiner!
                Maitse üle ei vaielda, aga...c'mon

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #263
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  palju wismari day rate on ,, kellelgi kogemust? .. no ei saa kaineks



                  Kaua juba kalastad siis?

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #264
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                    Pokernews offtopicus oli.

                    Vandalar:Nagu ma mainisin, see on tõsine solvang ja kes iganes selle õiguse endale võttis see sõnum mulle saata, maksab selle eest. No kes saatis siis, kus kangelane on? Kus ekspert on? Kus on kõva mees? Niipalju ikka läbi käite, et saate mulle siia väikese vihje anda, kes tegi. Karta pole ju midagi. Kõigest Vandalar, kloun. Mis te ootate veel, mõtlete, et läheb paremaks äkki või? Kes bannis, kes see geenius on?
                    Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.



                    Asi on tõsine, vaadake ette moded.
                    Last edited by EestiAA; 13.10.13, 22:52.

                    Comment

                    • succiety
                      Julm Donk
                      • Jun 2013
                      • 25

                      #265
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      Talentidele Peruus:

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #266
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        Kui Vandalar svenzastuma hakkab, siis on asi tõesti tõsine.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #267
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Kui Vandalar svenzastuma hakkab, siis on asi tõesti tõsine.
                          Kõik võiks imo,siis huvitav lugeda kuidas kõik üksteisele kannaga annavad

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #268
                            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                            Pokernews offtopicus oli.

                            Vandalar:Nagu ma mainisin, see on tõsine solvang ja kes iganes selle õiguse endale võttis see sõnum mulle saata, maksab selle eest. No kes saatis siis, kus kangelane on? Kus ekspert on? Kus on kõva mees? Niipalju ikka läbi käite, et saate mulle siia väikese vihje anda, kes tegi. Karta pole ju midagi. Kõigest Vandalar, kloun. Mis te ootate veel, mõtlete, et läheb paremaks äkki või? Kes bannis, kes see geenius on?
                            Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.



                            Asi on tõsine, vaadake ette moded.


                            Geniaalne. :D

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #269
                              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                              haha, ma ka hea kirja saanud:

                              "
                              SinuParimSober
                              Guest
                              Tõdemus
                              Hakkan tänasest nulltolerantsi sinusuguste suhtes rakendama.
                              "

                              Kesse siis nii häbelik oli, et isegi oma õige konto alt ei julgenud kirjutada ja selleks gimmicki pidi tegema? Tüüpiline pussy vend oled igaljuhul.

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #270
                                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                Kas on võimalus, et arvutihiir teeb topelt klikke mingi software häirete tõttu või on raudselt probleem füüsiline? Et peaks hiirt lõhkuma hakkama? GG 7s arvutihiir sel aastal läbi ja ma isegi ei mängi videomänge.
                                Halp pls?
                                Ses suhtes ma tean igakord kui püüan hiire mikronuppe sättida siis lõpuks need tõprad ei tööta enam üleüldse.

                                Comment

                                Working...