Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #301
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Okei, head inimesed, keegi oskab nimetada sellist conditionit, kus inimene tõsimeeli arvab, et tema mingi kehaosa on keegi teine (või kellegi teise sobiks ka)

    Comment

    • MartinGarcia
      Grinder
      • Nov 2009
      • 517

      #302
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      Okei, head inimesed, keegi oskab nimetada sellist conditionit, kus inimene tõsimeeli arvab, et tema mingi kehaosa on keegi teine (või kellegi teise sobiks ka)
      Just vaatasin, et KristjanLaas on kirjutanud offtopicusse midagi ja arvasin õigesti-mingi kahtlane jutt. Mida tarbid ?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #303
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Okei, head inimesed, keegi oskab nimetada sellist conditionit, kus inimene tõsimeeli arvab, et tema mingi kehaosa on keegi teine (või kellegi teise sobiks ka)
        Ei tea. Mul endal ka pidevalt sama probleem, et kogu aeg arvan, et üks mu kehaosa kuulus (või kuulus sobiks ka) Einsteinile.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #304
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          :(

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #305
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Okei, head inimesed, keegi oskab nimetada sellist conditionit, kus inimene tõsimeeli arvab, et tema mingi kehaosa on keegi teine (või kellegi teise sobiks ka)
            xenomelia.

            Kui tunned lisaks, et elu enne paremaks ei lähe kui selle osa maha saed, siis on BIID ka (body integrity identity disorder)

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #306
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Kristjan miks sellise asja kohta uurid ?

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #307
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                Loo väga sick asi tundub olevat
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #308
                  Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                  in b4 KristelLaas

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #309
                    Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    in b4 KristelLaas
                    ROFL


                    E: googeldasin ja p2ris hull v2rk :/
                    Last edited by Ghost0; 16.10.13, 06:59.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #310
                      Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      in b4 KristelLaas
                      haha kägar

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #311
                        Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        in b4 KristelLaas
                        :D:D:D

                        Üks inimene eile koges seda ligi tund aega ja lihtsalt ei saanud aru, et kehaosa kuulub temale ja pidas seda tõsimeeli kellegiks uueks seltskonnas. No alcohol no drugs.

                        Ehk siis olukorra cliffid:

                        Seltskond peab autoga kellelegi vastu minema.
                        Seltskonnas on 4 inimest, pluss 1 inimene, kes siis juurde tuleb.
                        Üks hakkab vaidlema, et kõik ei mahu autosse, sest neid on 5 ja loeb järjepidevalt 4st seltskonda viieks, lugedes oma jalga eraldi inimeseks.
                        Kõigil on väga imelik.
                        Ühel hetkel way liiga hilja ka clickib ka jalainimesel.

                        Comment

                        • eyestabber
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 505

                          #312
                          Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                          kui kindel sa oled et no drugs? :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #313
                            Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            :D:D:D

                            Üks inimene eile koges seda ligi tund aega ja lihtsalt ei saanud aru, et kehaosa kuulub temale ja pidas seda tõsimeeli kellegiks uueks seltskonnas. No alcohol no drugs.

                            Ehk siis olukorra cliffid:

                            Seltskond peab autoga kellelegi vastu minema.
                            Seltskonnas on 4 inimest, pluss 1 inimene, kes siis juurde tuleb.
                            Üks hakkab vaidlema, et kõik ei mahu autosse, sest neid on 5 ja loeb järjepidevalt 4st seltskonda viieks, lugedes oma jalga eraldi inimeseks.
                            Kõigil on väga imelik.
                            Ühel hetkel way liiga hilja ka clickib ka jalainimesel.
                            Täiesti kained?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #314
                              Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                              Comment

                              • TaistoJ
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 787

                                #315
                                Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                                hahahahhaa :D:D nice vid.
                                Laas nägi seda unes vb

                                Comment

                                Working...