Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
Ma ikka mõtlen, et sry mida algav ettevõtte 3-4k euriga peale hakkab(selle sees on eeldus, et luuakse 1 töökoht!)?3k on juba spetsialisti ÜHE KUU palgafond
Või mõeldaksegi, et ostan lapaka ja hakkan äri tegema? Või kohe huvitaks missugused need ärid on, mis sellest toetusest reaalset kasu saavad?
Ma ikka mõtlen, et sry mida algav ettevõtte 3-4k euriga peale hakkab(selle sees on eeldus, et luuakse 1 töökoht!)?3k on juba spetsialisti ÜHE KUU palgafond
Või mõeldaksegi, et ostan lapaka ja hakkan äri tegema? Või kohe huvitaks missugused need ärid on, mis sellest toetusest reaalset kasu saavad?
Comment