Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Loksutaja
    Õpihimuline Mängur
    • Jun 2010
    • 448

    #316
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    xenomelia.

    Kui tunned lisaks, et elu enne paremaks ei lähe kui selle osa maha saed, siis on BIID ka (body integrity identity disorder)

    Paldiski mntl puhates oli palati kaaslaseks tegelane kes oli endal parema käe relakaga maha lasknud (ise parema käeline). Töötas kullerina ja noh hääled peas käskisid juba tükkaega seda tal teha... ükspäev peale tööd sõitis garaazi ja tegi asja ära... nüsis ja nüsis aga hakkama ta igatahes sai...

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #317
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
      Paldiski mntl puhates oli palati kaaslaseks tegelane kes oli endal parema käe relakaga maha lasknud (ise parema käeline). Töötas kullerina ja noh hääled peas käskisid juba tükkaega seda tal teha... ükspäev peale tööd sõitis garaazi ja tegi asja ära... nüsis ja nüsis aga hakkama ta igatahes sai...
      see pigem skisofreenia moodi.

      biidi kohta ei tea, et oleks, et "hääled ütleksid". Kui biid on siis lihtsalt tunned, et täitsa ****** no ei taha seda kätt siia külge, midagi peaks tegema krt selle vastu.

      Samas võib olla ka nii BIID kui skiso.

      ja samas võin ma full of shit ka olla :P

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #318
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        Vist sain koera endale.Töölt tulles oli õues.Suur nagu vasikas.Andsin süüa ja nüüd juba haugub võõraste peale.
        Eks homme uurib,äkki on mõnel kadunud.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #319
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Algselt postitas viki Vaata postitust
          Vist sain koera endale.Töölt tulles oli õues.Suur nagu vasikas.Andsin süüa ja nüüd juba haugub võõraste peale.
          Eks homme uurib,äkki on mõnel kadunud.
          Huvi pärast küsin, et kus kandis sa elad?

          Lihtsalt ma mõtlen seda, et tuttavatel on ka üks peni, kes oli ülimsalt suur. Mingi krantsitõugu ilmselt aga isegi nimi on Rambo, kuna tegelinski on ikka oma 2 meetrit korda 2 meetrit ( veits liialdus ).

          Miks ma küsin on see, et just täna nad pidid ära kolima ja minuteada polnud neil kuskile seda koera panna. Nende eluviis ka suht pohhuistlik, et vb viskasid tõesti su hoovi ta :D :D Tõenöosus suht väike aga mine tea.

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #320
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Võrtsjärve ääres elan.Suht metsas.Siit ümbrusest ma tean kõiki koeri.Ilmselt kusagilt kaugemalt tulnud.
            Last edited by viki; 16.10.13, 20:28.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #321
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Algselt postitas viki Vaata postitust
              Võrtsjärve ääres elan.Suht metsas.
              Umm.. Mine sa tea :D. Kui viitsid ja tahtmist võiksid pildi teha. Tunneksin koheselt ära.

              Lihtsalt kokkusattumus vb aga seda ma tean, et täna nad kolisid Rõugest -> Paidesse. Koera nad kohe kindlasti sinna elukohta ei saanud võtta, kuna õuekoer ja nad kolisid korterisse. Uut omanikku nad ka ei leidnud.

              see oleks päris haige kui sama koer aga siiski hästi ei usu, et nii kümnesse.
              Last edited by VisaHing; 16.10.13, 20:27.

              Comment

              • Loksutaja
                Õpihimuline Mängur
                • Jun 2010
                • 448

                #322
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                see pigem skisofreenia moodi.

                biidi kohta ei tea, et oleks, et "hääled ütleksid". Kui biid on siis lihtsalt tunned, et täitsa ****** no ei taha seda kätt siia külge, midagi peaks tegema krt selle vastu.

                Samas võib olla ka nii BIID kui skiso.

                ja samas võin ma full of shit ka olla :P
                Vaevalt, et sa full of shit oled... aga jah tüüp on max usklik ja need olid väidetavalt jumala hääled tal seda teha palusid. "see ei ole sinu käsi, see käsi kuulub saatanale, sellest on vaja vabaneda"

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #323
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  Tsüklist puhkasid Paldiskil, Loksutaja ?
                  Last edited by inward; 16.10.13, 21:57.

                  Comment

                  • Loksutaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jun 2010
                    • 448

                    #324
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                    Enamvähem jah, 24 aastat kannatasin seda tsükkkkklit

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #325
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      Muidu, kas "sinna" Paldiski maanteele saab ennast tasuta sisse kirjutada ilma midagi ekstreemset sooritamata? Sellest konkreetsest majast mõned majad edasi puhkasin ka ise suvel ligi nädalakese. Vaikuse ja rahu asemel sain ma oma palatikaaslaseks eelmise Afganistani sõja veterani. Omamoodi oli isegi huvitav, aga teiselt pool jällegi tüütu. Juttu temal juba jagus.

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #326
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        keegi leggopokeri kohta oskab väikese kokkuvõtte teha? mis seal head paremat leidub, mis formaadid tugevamalt esindatud, asjalikke coache? Tegin atm selle 7 day triali ära ja vinivici paari vidi vaadand, need head obv, aga uuemaid pole just palju.

                        Comment

                        • Loksutaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jun 2010
                          • 448

                          #327
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Muidu, kas "sinna" Paldiski maanteele saab ennast tasuta sisse kirjutada ilma midagi ekstreemset sooritamata? Sellest konkreetsest majast mõned majad edasi puhkasin ka ise suvel ligi nädalakese. Vaikuse ja rahu asemel sain ma oma palatikaaslaseks eelmise Afganistani sõja veterani. Omamoodi oli isegi huvitav, aga teiselt pool jällegi tüütu. Juttu temal juba jagus.
                          Kui endal soov siis saab suht lihtsalt. Natukene ajad neile "ulme" jutte ja korras

                          Comment

                          • MartinGarcia
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 517

                            #328
                            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                            trrrrr. mis teema neil kuradi venelastel on, et nad igaltpoolt kõik alati kokku tra imema peavad ? Kas neid niipalju starsis või ma ei saa aru ?

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #329
                              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                              Varsti saad lahti nendest tänu uuele seadusele ja siis nutad neid tagasi.

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #330
                                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                                :D Ok, the big game viimast osa kusagilt ? Inglisekeelset pls, lolli Mardisalu möla ei viitsi kuulata. Ja tundub, et ma nii noob, et ise ei leia kusagilt.ty

                                Comment

                                Working...