Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
Paldiski mntl puhates oli palati kaaslaseks tegelane kes oli endal parema käe relakaga maha lasknud (ise parema käeline). Töötas kullerina ja noh hääled peas käskisid juba tükkaega seda tal teha... ükspäev peale tööd sõitis garaazi ja tegi asja ära... nüsis ja nüsis aga hakkama ta igatahes sai...
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Paldiski mntl puhates oli palati kaaslaseks tegelane kes oli endal parema käe relakaga maha lasknud (ise parema käeline). Töötas kullerina ja noh hääled peas käskisid juba tükkaega seda tal teha... ükspäev peale tööd sõitis garaazi ja tegi asja ära... nüsis ja nüsis aga hakkama ta igatahes sai...


Comment