Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #121
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Kumb Madis?

    Praegu 22-aastane Iljašenko rääkis rahvusringhäälingu saatele «Ringvaade», et uimastite veo võimalust pakkusid talle tuttavad, ta lisas, et kunagi ei tule pakkumine kuskilt võõralt, vaid sõprusringkonnast.
    19-aastasena Venezuelas narkokullerina vahele jäänud Jaanus Iljašenko tuli sealt tagasi kodumaale kuulihaavade ja süngete mälestustega ning kinnitab, et ükskõik kui suur summa ei ole seda riski väärt.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #122
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
      Jaoskonna siseselt mätsitakse ikka vajadusel kõik pask kinni, aga sisekontrolli kardavad kõik nagu tuld. Seega teatada asjast sisekontrollile. Kõige targem oleks sellest juhtumist kuhugi ajakirjandusse vihje saata ja vot siis hakkab alles päid lendama.
      uudisväärtus küll on, kuid imo pedereerid sellega ainult ennast. eriti kui sa elad kuskil väiksemas linnas. Ment saab väikse noomituse, kuid endal on pärast raske ringi liikuda

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #123
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        Jaoskonna siseselt mätsitakse ikka vajadusel kõik pask kinni, aga sisekontrolli kardavad kõik nagu tuld. Seega teatada asjast sisekontrollile. Kõige targem oleks sellest juhtumist kuhugi ajakirjandusse vihje saata ja vot siis hakkab alles päid lendama.
        Seetõttu tasub ka telefoni logis hoida sisekontrolli telefoninumbrit, kui peaks sattuma olukorda, kus lampi peedistama hakatakse. Targem kohe ametlik märge kirja kuhugi saada, kui pärast ringkaitse tuuleveskitega võidelda. Kõige targem muidugi üldse mitte kokku puutuda.

        6123000

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #124
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
          Ma küll neid kitsedeks ei julgeks sõimata kes joobes juhtidest teatavad.
          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          See on jah natuke väärastunud suhtumine.
          See mees on mendikits ja sealt kus mina tulen lastakse sellised jalad ees Männiku karjääri põhja!!1

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #125
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Ise ka kunagi olin suht sellise poh, YOLO suhtumisega, aga vanuse kasvamisega väärtushinnangud ikka muutuvad oluliselt. Praegu helistaks ise ka kõhklemata menti kui mõni purjuspeaga rooli roniks, tuttavale vast piisaks noomitusest, kas siis füüsilisest või võtmete ära võtmisega oleneks juba situatsioonist.
            Sellise asja kus 110 helistaja andmed lekitatakse on väga karm ja uskumatu teema. Visa, igaljuhul teavita sisekontrolli ja miks ka mitte näiteks pealtnägijat, see tagaks et asi saaks piisavalt kajastust ja inimesed karistada. Sellist jama küll tolereerida ei tohi.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #126
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              Ise ka kunagi olin suht sellise poh, YOLO suhtumisega, aga vanuse kasvamisega väärtushinnangud ikka muutuvad oluliselt. Praegu helistaks ise ka kõhklemata menti kui mõni purjuspeaga rooli roniks, tuttavale vast piisaks noomitusest, kas siis füüsilisest või võtmete ära võtmisega oleneks juba situatsioonist.
              Sellise asja kus 110 helistaja andmed lekitatakse on väga karm ja uskumatu teema. Visa, igaljuhul teavita sisekontrolli ja miks ka mitte näiteks pealtnägijat, see tagaks et asi saaks piisavalt kajastust ja inimesed karistada. Sellist jama küll tolereerida ei tohi.
              pealtnägija on parem imo jah, sest nad koguvad mitmed juhtumid kokku, mitte ei teki selline slolehe tüüpi asi. Seda teeks vast isegi sellises olukorras.

              Alguses on see roolijoodikule teatamine, pärast on kohalikule mafiosnikule

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #127
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                Jaoskonna siseselt mätsitakse ikka vajadusel kõik pask kinni, aga sisekontrolli kardavad kõik nagu tuld. Seega teatada asjast sisekontrollile. Kõige targem oleks sellest juhtumist kuhugi ajakirjandusse vihje saata ja vot siis hakkab alles päid lendama.
                Visa Hing vist oli Võrust pärit kui mu mälu ei peta. Lõuna 110 kõned liiguvad kõik läbi Tartus Riia 132 asuva politseimaja ehk siis politsei juhtimiskeskuse, milliseid on Eestis ainult Tartus ja Tallinnas. Kusagilt meenub, et Tartu oma kolib kusagile Annelinna mingil ajal. Kindlasti pannakse kirja helistaja nimi või kui seda ei suudeta selgeks teha, siis tel nr.

                Nüüd kuidas saab teada, kes helistaja oli? See, kelle peale meie foorumi kangelane kaebas, omab politseis tutvusi. Politsei tegi oma andmebaasi (KAIRI) märke, et xxx selli peale kaevati (koos kogu infoga, sealhulgas Visa Hinge nime ja numbriga). Iga politseinik saab selle infoga tutvuda (lisaks veel vanglate julgeolekuosakonnas töötavad näod, vbl veel keegi). Iva on selles, et igaüks kes KAIRIT näpib, jätab sinna ka oma jälje maha ehk siis sisekontrollil pole keeruline kindlaks teha, kes on infot selle case kohta vaadanud.
                Btw, kui sul pole põhjust seda infot vaadata, siis võid pagust lennuki politseist saada.
                Sisekontrolli kohe kella.

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #128
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"



                  VIDEO: süütu moega tüdruk hirmutas oma "võimetega" kohvikukülastajad poolsurnuks

                  Comment

                  • sm112
                    Grinder
                    • Jun 2009
                    • 776

                    #129
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                    Sisekontroll: hell yeah
                    Meedia: no no

                    IMO.

                    Üle ei maksa ka pingutada, niisama kindlasti sellist asja mitte jätta.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #130
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                      Sisekontroll: hell yeah
                      Meedia: no no

                      IMO.

                      Üle ei maksa ka pingutada, niisama kindlasti sellist asja mitte jätta.
                      Miks sa muidu nii arvad?

                      isiklikult ei tahaks hästi nõustuda.

                      Eriti avalikus teenistuses on väga suur osakaal töö efektiivsusel ja läbipaistvusel ühiskondlik surve.

                      Kui pealtnägijas tuleks selle lugu, siis järgmised kuu aega vähemalt iga politseinik mõtleks 2 korda enne kui ta KAIRI-st midagi vaatab. Ja see peakski olema ju päeva lõpus olev eesmärk.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #131
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        Muidugi purjus peaga sõitmistel on vahe ka sees... Kui näed, et keegi restos paar õlle toidu kõrvale laseb ja selle peale 110 helistad siis oled küll väikse keretäie ära teeninud.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #132
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          Miks sa muidu nii arvad?

                          isiklikult ei tahaks hästi nõustuda.

                          Eriti avalikus teenistuses on väga suur osakaal töö efektiivsusel ja läbipaistvusel ühiskondlik surve.

                          Kui pealtnägijas tuleks selle lugu, siis järgmised kuu aega vähemalt iga politseinik mõtleks 2 korda enne kui ta KAIRI-st midagi vaatab. Ja see peakski olema ju päeva lõpus olev eesmärk.
                          edit:

                          Muidugi kahe otsaga asi, sest ei ole aus jällegi ausatele politseinikele valgust heita. Kuid end of the day on imo tähtis rahva turvatunne mitte mingi ametiasutuse imago.

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #133
                            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            Miks sa muidu nii arvad?

                            isiklikult ei tahaks hästi nõustuda.

                            Eriti avalikus teenistuses on väga suur osakaal töö efektiivsusel ja läbipaistvusel ühiskondlik surve.

                            Kui pealtnägijas tuleks selle lugu, siis järgmised kuu aega vähemalt iga politseinik mõtleks 2 korda enne kui ta KAIRI-st midagi vaatab. Ja see peakski olema ju päeva lõpus olev eesmärk.
                            Iga politseinik teab juba praegu, et KAIRI oma tarbeks näppimine on big no no ja võib lõppeta halvemal juhul töökaotusega. Kui tahad ühiskonnale teenet teha ja ei hooli sellest, et endale tule peale tõmbad asja suure kella külge panekuga, siis lase käia. Aga siis pead arvestama, et iga kord, kui mingigi rikkumisega mendi kätte satud, saad täie rauaga ja rohkemgi, eriti just väiksemas kohas. Samas ei pruugi ka nii halvasti minna, aga mingit olulist lisakasu meediasse minek minu arust ka ei too.
                            Sisekontrolli teatades ei pruugi keegi teine kunagi teada saadagi, et sa avalduse teinud oled. Konkreetse lekitaja karistus tõenäoliselt sellest ei muutu, kas lähed meediasse või mitte, saab omad vitsad niikuinii.

                            Jutt muutuks, kui sa kannataksid tänu sellele lekitamisele, kas siis füüsilise tõsiseltvõetava ähvarduse näol või veel hullemal viisil. Siis läheks kohe meediasse ja vajadusel kohtusse (kui näiteks peksa antakse selle eest või lõhutakse auto vms).

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #134
                              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                              Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                              Iga politseinik teab juba praegu, et KAIRI oma tarbeks näppimine on big no no ja võib lõppeta halvemal juhul töökaotusega. Kui tahad ühiskonnale teenet teha ja ei hooli sellest, et endale tule peale tõmbad asja suure kella külge panekuga, siis lase käia. Aga siis pead arvestama, et iga kord, kui mingigi rikkumisega mendi kätte satud, saad täie rauaga ja rohkemgi, eriti just väiksemas kohas. Samas ei pruugi ka nii halvasti minna, aga mingit olulist lisakasu meediasse minek minu arust ka ei too.
                              Sisekontrolli teatades ei pruugi keegi teine kunagi teada saadagi, et sa avalduse teinud oled. Konkreetse lekitaja karistus tõenäoliselt sellest ei muutu, kas lähed meediasse või mitte, saab omad vitsad niikuinii.

                              Jutt muutuks, kui sa kannataksid tänu sellele lekitamisele, kas siis füüsilise tõsiseltvõetava ähvarduse näol või veel hullemal viisil. Siis läheks kohe meediasse ja vajadusel kohtusse (kui näiteks peksa antakse selle eest või lõhutakse auto vms).
                              jea, meigib senssi küll.

                              kuid noh, eks ta selline kahtlane olukord ole. Kuid praegu on see joobes juhiga, homme on keegi muu.

                              Pealtnägija loo saab teha ka anonüümsena ning ma mõtlesin nagu üleüldisele teemale tähelepanu juhtimisena, mitte, et Visa Hing läheb ekraanile ning särgi peale on kirjutatud "backdoorsex"

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #135
                                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                                Pealtnägija tõenäoliselt ei teeks lugu ühe episoodi põhjal, kõigepealt uuritaks seda teemat rohkem ja kui leitakse veel sarnaseid juhtumeid, siis oleks juba materjali saate jaoks. Samas ei tea, mis võimalused neil sellise infoni jõuda on.. Kui Visa õhtulehte läheks, siis tõenäoliselt esimese asjana otsitakse see Visa võsavahel rallimise video välja ja väänatakse maksimumtrahv kohe ära :D
                                Last edited by sm112; 08.10.13, 15:58.

                                Comment

                                Working...