Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #91
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Mis aineid tarvitad?

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #92
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      küllalt juhuseid ju kus inimene helistab 110, sest elukohta röövitakse. Kuna aku saab tühjaks ja 110 operaatoril inhouse häid tutvuseid ei ole, siis ei saagi politsei tulla.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #93
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        Need teavad su jalanumbrit ka ja seda millal sa viimati varbavahesid pesid, ära pabista.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #94
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Kas kõned 110 on anonüümsed?

          Teatasin joobes juhist ja pmst kohe uuriti välja, kes helistas.

          Või on anomüümsed aga tutvuste kaudu suudetakse ikkagi välja uurida see?

          // pean silmas, et joobes juht sai koheselt teada, kes helistas. Kui naersite selle üle.
          see edititud osa küll normaalne ei ole. Mis täpselt olukord oli?

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #95
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            TÄHELEPANU!

            libahundist on 1 (possibly 2) mängijat puudu!!! Kohad täituvad meeletu kiirusega!

            Ärge magage maha head võimalust võrrelda oma "reade" foorumi kroonimata (veel) kuninga q_q-ga, kes on analüütikute hinnangul tõusnud komeedina "libahundi" maailma hierarhia täielikku tippu ning on pokkeriprode foorumit esindamas ka rahvusvahelisel areenil!
            BUMP

            1 KOHT JÄÄNUD!

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #96
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Kuradi VisaHing, isegi mendikitse amet ei õnnestu :D

              Joobes tuttav prolly helistas 20-le potensiaalsele kitsele ja igaühega alustas juttu, et "tra, tean et sina olid kusik" ja sa kohe võtsid omaks :D

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #97
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Kuradi VisaHing, isegi mendikitse amet ei õnnestu :D

                Joobes tuttav prolly helistas 20-le potensiaalsele kitsele ja igaühega alustas juttu, et "tra, tean et sina olid kusik" ja sa kohe võtsid omaks :D
                I lol'd

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #98
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Kuradi VisaHing, isegi mendikitse amet ei õnnestu :D

                  Joobes tuttav prolly helistas 20-le potensiaalsele kitsele ja igaühega alustas juttu, et "tra, tean et sina olid kusik" ja sa kohe võtsid omaks :D
                  nop ei võtnud

                  Comment

                  • CheckRaise
                    Julm Donk
                    • Dec 2010
                    • 86

                    #99
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                    Algselt postitas privador Vaata postitust

                    NSFW

                    modedit//Tuleb puhkus.
                    Last edited by -andres-; 07.10.13, 20:42.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #100
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      On see editud pilt v? päris julm

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #101
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        On see editud pilt v? päris julm
                        nop!

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #102
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          TÄHELEPANU!

                          libahundist on 1 (possibly 2) mängijat puudu!!! Kohad täituvad meeletu kiirusega!

                          Ärge magage maha head võimalust võrrelda oma "reade" foorumi kroonimata (veel) kuninga q_q-ga, kes on analüütikute hinnangul tõusnud komeedina "libahundi" maailma hierarhia täielikku tippu ning on pokkeriprode foorumit esindamas ka rahvusvahelisel areenil!
                          pärast seda postitust on osalejate arv kasvanud sedavõrd, et saame teha isegi suurema fieldiga. Lisandunud on ka mõttespordi ning finantsturgude korüfee, kes on rinda pistnud ka Venemaa opositsiooni liidri ning male eksmaailmamestri Garri Kasparoviga. Ära mõtle! Tule ja anna oma osalemisest teada kohe ning ka sinu omaks võib saada igavene au ja kuulsus!

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #103
                            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            pärast seda postitust on osalejate arv kasvanud sedavõrd, et saame teha isegi suurema fieldiga. Lisandunud on ka mõttespordi ning finantsturgude korüfee, kes on rinda pistnud ka Venemaa opositsiooni liidri ning male eksmaailmamestri Garri Kasparoviga. Ära mõtle! Tule ja anna oma osalemisest teada kohe ning ka sinu omaks võib saada igavene au ja kuulsus!
                            Rääkisid ära.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #104
                              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                              1 mängija veel ja siis saame mänguga alustada in 1h!

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #105
                                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                                teil on oma alafoorum selle hundi jaoks.

                                Comment

                                Working...