Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #106
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    teil on oma alafoorum selle hundi jaoks.
    paljud ei loe ning ei oska vaadatagi sinna. Pärast esimese postituse panemist OT-sse on 1 tunniga 4 inimest juurde tulnud. Nii palju osalejaid ei ole mitu mängu juba olnud. Nii et imo kasulik. Aga eelmisel lehel on karmeni tyrast ka pilt, et võid seda vaadata nii kaua kuni list täis :)

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #107
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      paljud ei loe ning ei oska vaadatagi sinna. Pärast esimese postituse panemist OT-sse on 1 tunniga 4 inimest juurde tulnud. Nii palju osalejaid ei ole mitu mängu juba olnud. Nii et imo kasulik. Aga eelmisel lehel on karmeni tyrast ka pilt, et võid seda vaadata nii kaua kuni list täis :)
      Enam pole, õnneks.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #108
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        teil on oma alafoorum selle hundi jaoks.
        Milles probleem?

        Teil on siin nädala ajaga 100 posti.

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #109
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          paljud ei loe ning ei oska vaadatagi sinna. Pärast esimese postituse panemist OT-sse on 1 tunniga 4 inimest juurde tulnud. Nii palju osalejaid ei ole mitu mängu juba olnud. Nii et imo kasulik. Aga eelmisel lehel on karmeni tyrast ka pilt, et võid seda vaadata nii kaua kuni list täis :)
          teil on oma alafoorum selle hundi jaoks.

          Comment

          • tiigrikutsu
            Grinder
            • Oct 2011
            • 522

            #110
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Kas kõned 110 on anonüümsed?

            Teatasin joobes juhist ja pmst kohe uuriti välja, kes helistas.

            Või on anomüümsed aga tutvuste kaudu suudetakse ikkagi välja uurida see?

            // pean silmas, et joobes juht sai koheselt teada, kes helistas. Kui naersite selle üle.
            Uuri välja, kust ta teada sai ja kaeba edasi siis, samuti pole normaalne, et joobes juhid kaasliiklejate eludega mängivad.

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #111
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Milles probleem?

              Teil on siin nädala ajaga 100 posti.
              üldiselt tulen ja postitan selle karmeni **** pildi teie hundi teemasse, otsige siis sealt vihjeid või muruntaud. :)

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #112
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                WeThePeople

                Comment

                • WeThePeople
                  Vana Tegija
                  • Mar 2010
                  • 1163

                  #113
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  WeThePeople
                  valisid mu meeskonna liidriks v

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #114
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    üldiselt tulen ja postitan selle karmeni **** pildi teie hundi teemasse, otsige siis sealt vihjeid või muruntaud. :)
                    What does the fox say? Hatee-hatee-hatee-ho!

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #115
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Kuradi VisaHing, isegi mendikitse amet ei õnnestu :D

                      Joobes tuttav prolly helistas 20-le potensiaalsele kitsele ja igaühega alustas juttu, et "tra, tean et sina olid kusik" ja sa kohe võtsid omaks :D
                      Ma küll neid kitsedeks ei julgeks sõimata kes joobes juhtidest teatavad.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #116
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                        Ma küll neid kitsedeks ei julgeks sõimata kes joobes juhtidest teatavad.
                        See on jah natuke väärastunud suhtumine.

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #117
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                          2 venda täiesti koomas vangi välimusega tulid tanklast välja viin näpus, maani täis, istusid rahulikult autosse ja tahtsid minema sõita, tõmbasin kõrvale, ütlesin kus härrad omast arust lähevad? Mõtlesid alguses hüppama hakata, aga kutsusin mendi kohale, rahunesid maha.

                          Ei tasu lasta neil ahvidel sõita, pärast sõidavad kellegi surnuks, eluks ajaks jääb hingele.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #118
                            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                            Natuke veel juttu sellel teemal.

                            1) Tuttav sõitis 50 alas 100-ga.. 5 minuti pärast tuli SMS telefoni, et: 100-ga 50 alas tähendab 6-packi.

                            2) Tegime kunagi sõpradega vesipiipu ühe kooli territooriumil alaealisena. Nähes politseiautot sai suurest hirmust ära joostud ja vesipiip sinna jäetud. Mida tegi politseinik selle vesipiibuga? Viis endale koju ja peitis kuhugi panipaikka. Kuidas tean seda?

                            Klassivenna sõber ütles, et ta isa käes on see vesipiip. Olevat toonud koju ühe tööpäevalõpus. Lasi isalt omakorda selle piistu ja tõi mulle tagasi.

                            Nagu wtf. Siuksed asjad peaksid minema ju hävitamisele vms, mitte et politseinik viib selle lambist enda koju.

                            3) Vestlesin hiljuti ühe eksmendiga, kes ütles ise ka kui palju kinnimätsimisi ikka toimub. Tuttavad lastakse väga kergekäeliselt minema ära rikkumistega, info lekib ojadena jaoskondadest välja täiesti lamp inimeste kätte jne.

                            Sama mu case-ga ka. Sain juba teada, milline ametnik selle info väljastas. Vestlesin ka PPA-ga nemad samuti sooviksid asja uurima hakata, et seda ametnikku karistada aga ei tea, kas on mõtet asjal. Piirdub nagunii patsutusega õla peale ja ära enam nii tee.
                            Last edited by VisaHing; 08.10.13, 11:09.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #119
                              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                              Peaks end sisekaitseakadeemiasse uuesti kirja panema :D

                              Comment

                              • kallekusta
                                Grinder
                                • May 2012
                                • 603

                                #120
                                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                                Jaoskonna siseselt mätsitakse ikka vajadusel kõik pask kinni, aga sisekontrolli kardavad kõik nagu tuld. Seega teatada asjast sisekontrollile. Kõige targem oleks sellest juhtumist kuhugi ajakirjandusse vihje saata ja vot siis hakkab alles päid lendama.

                                Comment

                                Working...