Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"
paljud ei loe ning ei oska vaadatagi sinna. Pärast esimese postituse panemist OT-sse on 1 tunniga 4 inimest juurde tulnud. Nii palju osalejaid ei ole mitu mängu juba olnud. Nii et imo kasulik. Aga eelmisel lehel on karmeni tyrast ka pilt, et võid seda vaadata nii kaua kuni list täis :)
Algselt postitas WeThePeople
Vaata postitust
Comment