Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
ja lambifishide vähenemine on hea miks?
p.s. ma arvan küll, et vähemaks jääb ikka heade mängijate osakaal. Fishil ei ole vahet, kas ta maksab 10 taala turna BI eest või 20 taala. Kui tal on 10k maksta, siis ta maksab ka 20. Ongi rohkem võita ju :). Pigem jätavad nt HCC tasemel mängijad minemata?
Algselt postitas EestiAA
Vaata postitust
p.s. ma arvan küll, et vähemaks jääb ikka heade mängijate osakaal. Fishil ei ole vahet, kas ta maksab 10 taala turna BI eest või 20 taala. Kui tal on 10k maksta, siis ta maksab ka 20. Ongi rohkem võita ju :). Pigem jätavad nt HCC tasemel mängijad minemata?
Comment