*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #211
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Vahin wsop main event, ja ma lihtsalt ei saa aru miks ei ole buy inni tõstetud aja jooksul main evendil ???.
    1970ndate 10k usd ei ole ju sama mis 2013 10k usd.

    Tõstaks nad 20k peale siis arvan price pool jääks samaks (või suuremaks), aga mingi lambi fishe läheks kindlasti vähemaks.
    ja lambifishide vähenemine on hea miks?

    p.s. ma arvan küll, et vähemaks jääb ikka heade mängijate osakaal. Fishil ei ole vahet, kas ta maksab 10 taala turna BI eest või 20 taala. Kui tal on 10k maksta, siis ta maksab ka 20. Ongi rohkem võita ju :). Pigem jätavad nt HCC tasemel mängijad minemata?

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #212
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
      Vahin wsop main event, ja ma lihtsalt ei saa aru miks ei ole buy inni tõstetud aja jooksul main evendil ???.
      1970ndate 10k usd ei ole ju sama mis 2013 10k usd.

      Tõstaks nad 20k peale siis arvan price pool jääks samaks (või suuremaks), aga mingi lambi fishe läheks kindlasti vähemaks.
      ...1970-ndatel ei olnud nii palju osalejaid ka.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #213
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        ...1970-ndatel ei olnud nii palju osalejaid ka.
        Ma tean.

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #214
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          ja lambifishide vähenemine on hea miks?

          p.s. ma arvan küll, et vähemaks jääb ikka heade mängijate osakaal. Fishil ei ole vahet, kas ta maksab 10 taala turna BI eest või 20 taala. Kui tal on 10k maksta, siis ta maksab ka 20. Ongi rohkem võita ju :). Pigem jätavad nt HCC tasemel mängijad minemata?
          Ei tea ei nõustu päris selle mindsetiga et 20k on sama mis 10k.
          20k kindlasti ei söö suurt % fishe välja aga mingi % sööb kindlasti välja.
          Reeglina mida kõrgem bi seda vähem % on fishe.(Kui võtan pokerstarsi või one dropid jne arvesse)

          Lambifishide vähenemine turnal üldjuhul ei olegi hea, aga see on selline turna mida soetatakse maailma parimatega. Vanasti oligi nii Hellmuth, Ungar, Brunson jne.
          Tänapäeval on seda turnat võita 100-1000 korda raskem kuna õnne (%) faktor suureneb nii haigelt.
          Tänapäeva vennad kes võidavad eriti ei soesta neid just maailma parimatega. (Kindlasti väga head mängjad)
          Jamie Gold, Joe Cada, jne.
          Pärast kutsutake neid world championiks mis ei ole just õige.


          Lihtsalt mõtlesin topin siia selle teema kuna offtopic on vaikseks jäänud =).

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #215
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
            Ei tea ei nõustu päris selle mindsetiga et 20k on sama mis 10k.
            Raha võrdlus

            Overall Male $2,570 ($17,076) $4,080 ($22,051) $6,670 ($28,100) $12,530 ($27,206) $20,293 ($28,439) $28,343 ($31,089) $30,513
            Female $953 ($6,333) $1,261 ($6,815) $2,237 ($9,424) $4,920 ($10,683) $10,070 ($14,112) $16,063 ($17,619) $17,629
            White/European American Male $2,709 ($18,001) $4,296 ($23,219) $7,011 ($30,536) $13,328 ($28,939) $21,170 ($29,668) $29,797 ($32,684) $31,335
            Female $1,060 ($7,044) $1,352 ($7,307) $2,266 ($9,546) $4,947 ($10,741) $10,317 ($14,459) $16,079 ($17,637) $17,648
            Black/African American Male $1,471 ($9,775) $2,260 ($12,215) $4,157 ($17,513) $8,009 ($17,390) $12,868 ($18,034) $21,343 ($23,411) $22,740
            Female $474 ($3,150) $837 ($4,524) $2,063 ($8,691) $4,580 ($9,944) $8,328 ($11,671) $15,581 ($17,420) $18,379
            Asian Male NA NA NA NA $19,394 ($27,179) $30,833 ($33,820) $32,419
            Female NA NA NA NA $11,086 ($15,536) $17,356 ($19,038) $20,618
            This chart is median income of 15 year olds or older, who have non-zero income.[14] Amounts are shown in nominal dollars and in real dollars in parentheses, 2004 dollars.

            Ehk 1970. aasta $6670 oli võrdne 2004. aasta $28K-ga. Tänaseks päevaks on inflatsiooni lisandunud, dollar nõrgenenud.

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #216
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Ah igatahes tõmbasin see aasta sellel põhjusel boikotti peale Wsop-ile.
              Wsop vennad varsti helistavad, ja uurivad miks puudu olin ...siis esitan enda nõudmised.

              Nii, et järgmine aasta Main evendi BI on 100k-1mil.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #217
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                Ei tea ei nõustu päris selle mindsetiga et 20k on sama mis 10k.
                20k kindlasti ei söö suurt % fishe välja aga mingi % sööb kindlasti välja.
                Reeglina mida kõrgem bi seda vähem % on fishe.(Kui võtan pokerstarsi või one dropid jne arvesse)

                Lambifishide vähenemine turnal üldjuhul ei olegi hea, aga see on selline turna mida soetatakse maailma parimatega. Vanasti oligi nii Hellmuth, Ungar, Brunson jne.
                Tänapäeval on seda turnat võita 100-1000 korda raskem kuna õnne (%) faktor suureneb nii haigelt.
                Tänapäeva vennad kes võidavad eriti ei soesta neid just maailma parimatega. (Kindlasti väga head mängjad)
                Jamie Gold, Joe Cada, jne.
                Pärast kutsutake neid world championiks mis ei ole just õige.


                Lihtsalt mõtlesin topin siia selle teema kuna offtopic on vaikseks jäänud =).
                see post, mõttekäik, kirja- ja loogikavead ajavad tilti nii mitmel levelil. no offence.

                thanks.jpg
                Last edited by vsiu100; 16.08.13, 07:04.

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #218
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  see post, mõttekäik, kirja- ja loogikavead ajavad tilti nii mitmel levelil. no offence.

                  [ATTACH=CONFIG]403[/ATTACH]
                  +1

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #219
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    :D

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #220
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                      Ah igatahes tõmbasin see aasta sellel põhjusel boikotti peale Wsop-ile.
                      Wsop vennad varsti helistavad, ja uurivad miks puudu olin ...siis esitan enda nõudmised.

                      Nii, et järgmine aasta Main evendi BI on 100k-1mil.
                      võid visahingega skypes neid asju edasi arutada

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #221
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Kuna siin lõngub kõige rohkem vist rahvast, siis panen siia selle. Oskab keegi soovitada mõnda head teooria artiklit mängijatüüpide kohta nlhe-s, kuidas neid tuvastada (pre ja postflop tendentsid nendel) ning millised oleks parimad viisid neid ära kasutada. Tahaks natuke mälu värskendada selle koha pealt.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #222
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Väga lihtne süsteem-dongid ja fishid. Fishid on need, kelle nupud/raha sa endale saad ja dongid need, kes ära imevad, ässadega lakivad, hitivad jne.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #223
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas reggie Vaata postitust
                            Väga lihtne süsteem-dongid ja fishid. Fishid on need, kelle nupud/raha sa endale saad ja dongid need, kes ära imevad, ässadega lakivad, hitivad jne.
                            Mul on kahju sinust.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #224
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Kuna siin lõngub kõige rohkem vist rahvast, siis panen siia selle. Oskab keegi soovitada mõnda head teooria artiklit mängijatüüpide kohta nlhe-s, kuidas neid tuvastada (pre ja postflop tendentsid nendel) ning millised oleks parimad viisid neid ära kasutada. Tahaks natuke mälu värskendada selle koha pealt.
                              http://forumserver.twoplustwo.com/78...ntents-397190/
                              Siit kuskilt peaks leidma.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #225
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Midagi ikka.

                                Comment

                                Working...