*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ermii
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 402

    #256
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    Ei midagi ei ole,lihtsalt ise lasen ka sama limiiti ja mõtlesin algul et svenza on see :D
    mis nime all ise mängid?

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #257
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      H&M peatse avamise näol tuleb meelde üks päris hea sketš.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #258
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Tänutäheks oma klientidele kingib H&M avamispäeval kümnele esimesele järjekorras seisjale 100-eurose kinkekaardi ning järgmisele 300le 15-eurose kinkekaardi.
        Seda möllu tuleb vaatama minna.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #259
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          epic :).

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #260
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Tänutäheks oma klientidele kingib H&M avamispäeval kümnele esimesele järjekorras seisjale 100-eurose kinkekaardi ning järgmisele 300le 15-eurose kinkekaardi.
            Seda möllu tuleb vaatama minna.
            Kuidast sellest positiivne meediakajastus võiks sündida?

            Comment

            • Trapface
              Jube Noob
              • Feb 2012
              • 197

              #261
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Algselt postitas muttaja Vaata postitust
              Kuidast sellest positiivne meediakajastus võiks sündida?
              Võta sellest lausest ära sõna "positiivne" ja kõik ongi nii nagu peab.
              Delfi pildistab, Postimees kommenteerib, pööbel plaksutab, naised ostavad korraga kaks, sest "see on ju hea hinnaga"....

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #262
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Esimesel päeval pole obv mõtet minna tänu sellele kampaaniale, aga üldiselt tervitan kindlasti H&M siia tulekut. Riietehinnad on kohati ikka väga müstilised ja ülehinnatud, on see põhjendatud või mitte, mina vaatan oma rahakotist lähtuvalt.

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #263
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  kõige sitema kvaliteediga riider ever on haaemmis

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #264
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Mul nii naine kui ka laps on enamuse oma igapäevasest karderoobist soetanud h&m-ist ning pole küll kuulnud, et kvaliteediga probleeme oleks. Minu suurusele see firma kahjuks riideid ei tee.

                    Comment

                    • The_Meer
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 765

                      #265
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      pole eriline shoppaja, aga kui vaja osta mingi riideese, siis leiab eestist vaid kaltsu mingi rämeda hinna eest.

                      Comment

                      • elrosmeero
                        FPP Pro
                        • Jan 2011
                        • 239

                        #266
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Kas see töötab veel ? Kas ka Pokerstars.ee ?
                        Esialgu ei saanud ise käima, keegi võiks confirmida töötab.
                        Esimese posti lingid ei tööta, ise kasutasin #70 toodud scrpiti, see andis mingi kahtlase errori.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #267
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Kilekotile augud sisse ja valmis. Kui tahad soojemat ürpi saada, siis tõmbad kartulikotile augud sisse ja valmis. Natuke gangsta isegi, nagu oldschool talupojad vms.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #268
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            http://www.youtube.com/watch?v=mOc1jORUYD4 Robbie Williams Angels Tallinn.

                            Lives läheb see lugu paremini peale =).

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #269
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              2012. aasta uuring leidis, et keskmine eestlane kõnnib aastas 1450 km.
                              Teine uuring leidis, et eestlased joovad keskmiselt 83 liitrit õlut aastas.
                              Seega, keskmine kulu on 5,7 liitrit sajale.

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #270
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Minu suurusele see firma kahjuks riideid ei tee.

                                Comment

                                Working...